Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja dokonała rzezi tirowców i busiarzy

Utworzony przez ~aaaa~, 6 października 2009 r. o 14:56 Powrót do artykułu
A może kontrole busiarzy przeprowadzić od 6 do 9 ? Myślę że żaden bus nie dojechałby do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na ile kasy wystawili te mandaty, zapewne nie były to drobne kwoty. Ale lubelska policja woli ganiać się z porządnymi ludźmi spożywającymi delikatnie browarek na osiedlach i wciskać im "marne stówki". Chyba warto zadbać o bezpieczeństwo na drogach i przy okazji podreperować miejski budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest pierwszy busiarz RP - aron??? czyżby zaniemówił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał etat kierowcy w MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aaaa~ napisał:
A może kontrole busiarzy przeprowadzić od 6 do 9 ? Myślę że żaden bus nie dojechałby do Lublina.
to prawda,a poza tym,dlaczego to pasazerowie mieli wysiasc?losowali,ktorzy to mieli wysiasc?ktos zaplacil to mialv prawo dojechac,wina kierowcy,ze wzial,a nie pasazera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł jak z jakigoś kolorowego szmatławca. Gratulacja dla redakcji za poziom umysłowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem z Niedrzwicy. Sytuacja zaistniała po upadku PKS Kraśnik wymaga natychmiastowej interwencij. Sytuacje, gdzie ludzie zmarznięci czekają na wolne miejsce w busie jest niedopuszczalna. Kontrole ilości osób w busie to paranoja. Kierowcy z dobrego serca zabierają ludzi a władze zamiast rozwiązać problem wypisują mandaty i kary. Skończy sie na tym, że busy załadują się w Kraśniku a zatrzymają na końcowym, a my na środku trasy, będziemy godzinami oglądać dymek z busów. [b]DAJCIE DUŻE AUTOBUSY W GODZINACH SZCZYTU !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry na tory !!!!!!!!! busy też !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to była za kacja, parodia a nie akcja... skoro dowody zabierali za bark naklejki czy za to że zeszła farba z żarówki w kierunku????????????? Powinni wyciągac tarczki i sprawdzac rozkłady a nie bawia sie w tak smieszne rzeczy. Wstyd sie przyznawacv do takiej akcji!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jak artykuł ale tytuł już bardziej idiotyczny być nie mógł.Co innego prowokować a co innego stosować prostackie chwyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mi do tego, ale ... Osoba podpisująca się >>Aga<< to zdaje się nie rozmie co sama mówi i pisze. Nie chcę obrażać tej osoby bo ośmieszyła się swoimi tekstami, wystarczająco sama. Problem w tym, że taka jazda jest bardzo niebezpieczna - to raz, wywracają się na zakrętach spadając na innych pasażerów, a nawet na kierowcę - co już samo w sobie jest samobójstwem kierowcy; dwa - kierowcy nie mogą sprzedać więcej biletów niż miejsc, co oznacza, że górkę biorą do kieszeni, czyli kradną. Dlaczego mam popierać złodzieja i go bronić nie wiem ?. Przecież ci co stali zapłacili pełną kwotę za bilet i nie zapewniono im miejsc siedzących. A kierowca pobrał pełną opłatę bez skrępowania. Dokąd tak będzie, że złodziej będzie uważany przez durniów za szlachetnego człowieka, który dobrze robi dkla innych, a ja mam się temu podporządkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Witam, jestem z Niedrzwicy. Sytuacja zaistniała po upadku PKS Kraśnik wymaga natychmiastowej interwencij. Sytuacje, gdzie ludzie zmarznięci czekają na wolne miejsce w busie jest niedopuszczalna. Kontrole ilości osób w busie to paranoja. Kierowcy z dobrego serca zabierają ludzi a władze zamiast rozwiązać problem wypisują mandaty i kary. Skończy sie na tym, że busy załadują się w Kraśniku a zatrzymają na końcowym, a my na środku trasy, będziemy godzinami oglądać dymek z busów. [b]DAJCIE DUŻE AUTOBUSY W GODZINACH SZCZYTU !!!!!
pisz petycje do busiarzy. To było do przewidzenia już dawno, ale busy szybkie nowe i wspaniałe. Dziwie sie że jeszcze cena na odcinku Lublin-Kraśnik nie skonczyła do 10zł. A co mamy wolny rynek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMIESZNI JESTESCIE PEWNIE STUDENCI NARZEKAJA ZE MUSZA STAC JA AKURAT JESTEM KIEROWCA BUSA I MIALEM TAKI PRZYPADEK ZE JAK CHCIALEM WZIASC 2OSOBY BO TYLE MIALEM WOLNYCH MIEJSC TO MI WSIADLO 6 I CO CIEKAWEGO POWIESZ JAK LUDZIE SAME SIE WPYCHAJA MI TO KOLO MALEGO LATA ILE WIOZE JAK CHCA SIE GNIESC TO ICH SPRAWA A JA SIE SMIEJE Z NICH ABY ZE WYGLADAJA JAK GLONY PRZYKLEJONE DO SZYBY BAJ PASAZERKU GLUPI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SMIESZNI JESTESCIE PEWNIE STUDENCI NARZEKAJA ZE MUSZA STAC JA AKURAT JESTEM KIEROWCA BUSA I MIALEM TAKI PRZYPADEK ZE JAK CHCIALEM WZIASC 2OSOBY BO TYLE MIALEM WOLNYCH MIEJSC TO MI WSIADLO 6 I CO CIEKAWEGO POWIESZ JAK LUDZIE SAME SIE WPYCHAJA MI TO KOLO MALEGO LATA ILE WIOZE JAK CHCA SIE GNIESC TO ICH SPRAWA A JA SIE SMIEJE Z NICH ABY ZE WYGLADAJA JAK GLONY PRZYKLEJONE DO SZYBY BAJ PASAZERKU GLUPI
Durniu- to ty odpowiadasz za bezpieczeństwo pasażerów!!!!!!!!! Gdyby oni mogli to z pewnością nie jeździliby towarowo-osobowymi busami z takimi kiepami. Gdzie zarobisz kasę, jeśli będziesz woził powietrze??? Trochę szacunku dla pasażerów i żywicieli -knocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W kilku przypadkach w "busach” było za dużo osób. Wówczas "nadprogramowi” pasażerowie musieli wysiąść"... Ciekawe, gdzie ich zatrzymywali? W szczerym polu? I co mieli ci nadprogowi niby zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A urząd marszałkowski zlikwodował kilka busów jednego przewoźnika z Poniatowej, akurat w godzinach porannych i popołudniowych, gdzie jeździ najwięcej osób. Dojechanie do pracy na godz. 7 graniczy z cudem, bo busy z Opola już w Poniatowej są pelne po dach. No, ale skoro marszałkwski uznał, że busów jest za dużo, zlikwidował kilka linni, to niech się nie dziwią, że ludzie wsiadają do przepełnionych, bo do pracy trzeba dojechać i z pracy trzeba wrócić. Propunuję, by marszałek udostępnił swój samochód i niech nim kierowcy z UM wożą ludzi do Bełżyc i Poniatowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policji, takie akcje powinny być codziennie, najlepiej na trasie Lublin-Poniatowa-Opole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanin napisał:
Ale co to była za kacja, parodia a nie akcja... skoro dowody zabierali za bark naklejki czy za to że zeszła farba z żarówki w kierunku????????????? Powinni wyciągac tarczki i sprawdzac rozkłady a nie bawia sie w tak smieszne rzeczy. Wstyd sie przyznawacv do takiej akcji!!!!!!!!!!!!!!!
na regularnej linii do 50km(nie jesten pewien co do odległości) nie obowiązują tachografy!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie się co piszecie...ilekroć jechałam busem ludzie pchali sie na chama, kierowca mówił, że nie ma miejsc to mówili aby ja jeszcze, ja musze, itp. tylko jak przychodzi do odpowiedzialności to taki niby pasażer za 6 zł ma w nosie i wysiada a kierowca ponosi kare. tak samo jest z wysiadaniem w niedozwolonym miejscu.bo sie ma cieżką d*** i nie mozna przejść pare metrów tylko w biegu się wysiada a kierowca jak ma na siłe zatrzymać jak musi obserwować drogę a nie jakiegoś palanta, który ma "widzimisie". kare za to ponosi oczywiscie kierowca. a jak komus nie pasuje tłok w busie i chce miec warunki luksusowe zachecam do jazdy własnym samochodem lub zakupieniem limuzyny.a jeżeli ktoś zazdrości kasy zarobionej na busach niech sam założy firmę przewozową-ciekawe jak wtedy bedzie się zachowywał-myśle, że będzie pokorniutki i zadnych głupich tekstów pisał nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...