Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant zastrzelił się na patrolu

Utworzony przez arabelka :(, 27 marca 2008 r. o 17:38 Powrót do artykułu
to prawda- KONIEC!! STAŁO SIĘ!! nie piszcie jak nie wiecie -( Kuba nie życzył by sobie tego)dajmy juz temu spokój ,uszanujmy to ,że odszedł bo taka była jego decyzja:( czy słuszna..Bóg jeden wie..i Kubuś - nie oskarżajmy nikogo o jego śmierć a zastanówmy się co każdy z nas mógły zrobić aby do tego nie doszło..Kuba zasze będzie z nami a teraz patrzy i wstydzi się za nasze zachowanie..DZIŚ JEST JEGO POGRZEB -ZACHOWAJMY SIĘ Z GODNOŚCIĄ I MÓDLMY SIĘ BO W NIEBIE TEŻ POTRZEBUJA DOBRYCH POLICJANTÓW.. Bóg tak chciał..Kubuś też..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pOGRZEB GODZ.14 /00 W BYCHAWCE - przybądzmy licznie i pozegnajmy kochanego przyjaciela:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COP napisał:
Co ty wypisujesz człowieku???? Zastanawiasz się nad swoimi wypowiedziami, bo widzę że raczej nie? Jeśli ktoś ma zamiar popełnienia samobójstwa to nie ma znaczenia czy pójdzie w patrol pojedynczy czy 100- osobowy! Zrobi to co ma zamiar zrobić przy najbliższej okazji. Nie w służbie przy pomocy broni to poza nią przy pomocy sznura. Użyj mózgu!
CZT TY MASZ SERCE CZŁOWIEKU?? CZY CHOCIAŻ PRZEZ MYŚL CI PRZESZLO, ŻE CZYTA TO RODZINA I NAJBLIŻSZE KUBIE OSOBY!!! PROSIŁAM WSZYSTKICH WAS DAJCIE JUŻ SPOKÓJ TO NIE JEST CZAS I MIEJSCE NA TAKIE KOMENTARZE !!!! JEŻELI JEST W TOBIE CHOĆ TROCHĘ JAKICHKOLWIEK UCZYĆ BŁAGAM CIĘ PRZESTAŃ!!!! PRZYJEDŹ NA POGRZEB I POMÓDL SIĘ ZA KUBĘ!!! [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poruszając taki temat w internecie trzeba liczyć się z tym, że reakcje będą różne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo serdeczne wyrazy współczucia dla całej rodziny i znajomych Kuby a także dla jego najwaspanialnszej dziewczyny. Byłam dziś na pogrzebie i pomodliłam sie za Kube i za Ciebie K. Trzymaj sie dzielnie, bede codziennie sie modlić za Ciebie abyś dała sobie radę. Pamiętaj, że nie jesteś sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge w to uwierzyć... ;( ... Kuba ziomuś, DLACZEGO ? [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYKRO MI.. SZKODA TEGO DOBREGO CHłOPAKA [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niz znalam Kuby osobiscie,moj maz byl razemz z nim na WOPD,znam go tylko ze zdjec,ale tak mi jest strasznie przykro:(nie moge lez powstrzymac:(wielkie wyrazy wspolczucia dla rodziny i dla Jego dziewczyny K,trzymaj sie dzielnie,nikt juz tego zmienic nie moze,bede sie modlic za Was oboje...[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Żeby On wiedzial jaki jest bol,ze Go juz nie ma:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. nawet nie wyobrażam sobie tego co czuje dziewczyna Kuby. Nie znałam go osobiście a strasznie mi go żal. Znam osobiście dziewczyne Kubu, i to co teraz napiszę to specjalnie dla niej: Kochanie tak bardzo mi przykro, nie wyobrażam sobie co teraz czujesz. jak by zabrakło mojego męża to nie wiem co bym zrobiła.Modlę się za Ciebie i za niego.Gosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K jest mi bardzo przykro, myślami jestem z tobą, midlę się za was.Gośka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. jesteś wspaniałą dziewczyną, Kuba miał wielkie szczeście że Cie spotkał w swoim życiu. Niewiadomo dlaczego wybrał taką drogę, my jedynie musimy to uszanować. Trzymaj się dzielnie, jestem z Toba myślami bez przerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to K. miała szczęście ,że spotkała Kubę..szkoda że tak wyszło:( mogli być szczęśliwi..(gdyby Kuba był nie zrobiłby tego!!) wyrazy wspólczucia dla rodziny Kuby:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Fart [*] Dlaczego ? problemy w domu, akademii ? ... ;( Coś strasznego musiało się stać, że doszło do takiej tragedii... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze nie ma sensu zastanawiac sie czy to byl przypadek czy nie...najlepiej uczcić to chwilą ciszy i zapalic swieczke i pomodlic sie za Niego. i tak nikt z nas sie tego nie dowie jak bylo naprawdę... ja Kubę pamietam jako zawsze usmiechnietego faceta ze "szkolnej ławki " i niech tak zostanie. Ogromne wyrazy wspolczucia i kondolencie dla calej Jego rodziny w imieniu klasy 3 D z XIV LO. Magda G - koleżanka z klasy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......................Kuba!!!.....................dlaczego??? tak bardzo boli....zawszę bedę Cię kochać..żegnaj przyjacelu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Za wysyłanie na patrole w pojedynkę kursantów ze szkolenia podstawowego odpowiedzialny jest Komendant Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i tego Pana trzeba pociągnąć do odpowiedzialności karnej, ponieważ patrole doświadczonych Policjantów z reguły są dwuosobowe i nie wyobrażam sobie człowieka z kursu podstawowego (nigdy nie był na patrolu w mieście), który wychodzi na patrol i ma "załatwiać" zdarzenia zlecane przez Dyżurnego Jednostki. RODZINO!!! Wytoczcie sprawę Komendantowi Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
wybacz ale sie z Tobą nie zgodzę ... wątpię czy byłeś absolwentem tej szkoły więc możesz nie wiedzieć o pewnych sprawach ... nie znam tego chłopaka a śmierć kogoś z "rodziny" policyjnej zawsze boli. Dla Twojej informacji wątpię czy to było samobójstwo wolę rozpatrywać wersję bardziej prawdopodobna czyli mianowicie nieszczęśliwy wypadek z użyciem broni. Domyślam się jaki to był posterunek i od zawsze wiadomo że na nim niektóre osoby bawią się bronią, ćwiczą rozkładanie i sposób celowania. Na odprawach do służby patrolowej cały czas kursanci są instruowani o bezpiecznym obchodzeniu się z bronią i że ma ona się znajdować w kaburze przez cały czas trwania służby. Użycie broni ma nastąpić tylko i wyłącznie zgodnie z przypadkami. Tylko w momencie zagrożenia można wyciągnąć broń. Powszechnie wiadomo że na tym posterunku już kilkakrotnie padały niekontrolowane strzały. Ale to nie wina Komendanta Szkoły tylko lekkomyślnych ludzi którzy traktują broń jak zabawkę. Najłatwiej kogoś oskarżyć i być dumnym że można kogoś krytykować. Nie po to są zajęcia na strzelnicy z bezpieczeństwa nie po to jest klarowane ciągle na odprawach że broń to nie zabawka. Mi na kursie wpojono jedno ważną rzecz że broń sprawdza sie kilka razy zanim oddasz strzał kontrolny bo nawet miotła raz do roku strzela. Nie znam szczegółów sprawy wiec nie powinienem wyciągać żadnych wniosków ale podejrzewam że sytuacja wygląda na samobójstwo z kilku powodów: 1. w jakiś sposób nabój znalazł się w komorze 2. z jakiegoś dziwnego powodu broń znalazła się przy głowie (nie wiem może chciał się podrapać - czasami najdziwniejsze wytłumaczenie ma największy sens) 3. padł niekontrolowany strzał 4. nie było nas na miejscu więc poco dywagować ... stało się nieszczęście więc nie oskarżajmy się na wzajem tylko myślmy co zrobić aby takich sytuacji było jak najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co gdybać. stało się, Kubuś odszedł od nas. nigdy w życiu nie miał łatwo, od małego pod górkę, być może to właśnie zadecydowało o tym, że nie wytrzymał, poddał się. szkoda tylko, że pozostawił swoich bliskich, którzy nie będą w stanie otrząsnąć się po jego odejściu. kondolencje dla rodziny, oraz jego dziewczyny [*] do zobaczenia Kubo, w lepszym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieobliczalny los nie pozwolił mi poznać Kuby, choć mieliśmy razem pracować. Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny i bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to, że system przyjmowania do pracy policjantów jest zły, skoro przez to niby gęste sito przeszedł ten człowiek (z całym szacunkiem dla niego), nie jest to pierwszy taki przypadek w policji, a więc problem leży w tym kogo przyjmują do pracy, co będzie jeżeli któryś z nich uzbrojony załamie się nie w zamkniętej szkole tylko na ulicy i jak wtedy użyje broni i wobec kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...