Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż choremu na raka Jasiowi

Utworzony przez Gość, 16 stycznia 2010 r. o 11:50 Powrót do artykułu
rak nas wszystkich zezre :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero co 120 tys. dzieci w fatalnych warunkach jako wolnotariusze zebrały Panu Owsiakowi 40 mln PLN. Teraz te pieniązki będą leżały na koncie do końca roku (Chodzi o %) i wtedy dobrodziej kupi ca 12-15 tomografów komputerowych. Czy nie lepiej 20% zebranych pieniędzy przeznaczyć dla dzieci takich jak Jasio? Zostawiam to oceny czytelników. Sam jako darczyńca wnoszę taką uwagę bo nie wszystko złoto co się świeci jak mawiali nasi prapradziadkowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast biadolić przyjdź 6-7 marca do SP nr 7 w Świdniku i postaraj się wesprzeć turniej charytatywny. Zbierają pieniądze dla Jasia. Zamiast gadać i oceniać przyjdź i wpłać kilka złotych na walkę z chorobą. To co robią Ci ludzie z tym turniejem to kosmos. Zapraszamy zamiast stać obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co rozumiem wszystko ale sama mam dziecko po autoprzeszczepie szpiku kostnego czyli taki sam rodzaj przeszczepu co Jasi i nie robiłam specjalnie remontu, nikt nie kazal mi kupowac nowych mebli i pościeli antyalergicznych i moze dlatego moje dziecko szybko doszlo do siebie i nie ma sladu choroby w chwili obecnej minelo juz wiecej niz 3 lata po przeszczepie. Zrezygnowalam z firanek, dywanow i kwiatkow w domu ot i cale przygotowanie mieszkania do powrotu dziecka ze szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie robiła pani remontu pani sprawa gratuluje odwagi wprowadzenia dziecka po takim leczeniu w tak przygotowane przez pania mieszkanie zalecenia lekarzy sa wyraźne jak najmniej kontaktu dziecka z kurzem roztoczami itp przeciez organizm zaczyna nowe zycie niedostosowanie odpowiednie mieszkania po autoprzeszcepie czy przeszczepie moze bardzo zle sie skonczyc dla dziecka rozumiem ze diety tez pani nie stosuje i wpuszcza do domu osoby trzecie????!!!!!! aha znam osobiscie osoby, ktore dla chorego dziecka robiły mu oddzielna toalete.i gratuluje ze juz trzy lata dziecko jest zdrowe.z tego trzeba sie cieszyc a nie biadolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...