Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka, może masz ciężkie chwile. Współczuję. Ale życzenia śmierci składaj za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to synalek pewnego malarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze kolejny deb*** jak ja.co tu duzo mowic ,,,ludzka glupota nie zna granic!!! jak sie jest deb***em to trzeba poniesc tego konsekwencje ,,,takie jak poniesie ten kierowca mitsubischi i takie jakie poniosłem ja i cały czas ponosze...bo alkohol jest dla ludzi ale nie dla dlebili ktorzy sa deb***ami i w dodatku po alkoholu to raz 2. nigdy sobie tego nie wybacze ze wsiadłem pijany za kołko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...