Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

porady prawne?

Utworzony przez Elwira, 1 marca 2016 r. o 20:41
Witam serdecznie, poszukuję biura, które zajmuje się udzielaniem porad prawnych, w cenach graniczących jednak ze zdrowym rozsądkiem. Sprawa nie jest skomplikowana, chodzi o sporządzenie kilku dokumentów.  Za podpowiedzi z góry serdecznie dziekuję. Elwira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szukałaś może w internecie takich biur? Na pewno jest ich na pęczki. Skoro można robić zakupy przez internet, radzić się lekarza itd to myśle, że takie porady tez są dostępne bez wychodzenia z domu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie ufam tym internetowym poradom, to tak jak z lekarzami online, masz katar a wg wyszukiwarki to jednak jakaś odmiana choroby nowotworowej kolana.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie ufam tym internetowym poradom, to tak jak z lekarzami online, masz katar a wg wyszukiwarki to jednak jakaś odmiana choroby nowotworowej kolana.. 
  ja tez nie mialam zaufania do internetu, dopiki nie przyszla pierwsza paczka z chin i okazalo sie, ze w komputerze tez sa uczciwi ludzie ;-) sama z ciekawosci poszukam, moze nie bede miala takiego googlowego zwyrodnienia :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak sprawa nie jest szczególnie trudna, czy poważna, to polecam, jeżeli są to np dokumenty firmowe wykupić sobie abonament u availo, ja u nich mam wykupiony abonament na doradztwo i jestem mega zadowolony. Pojedyncze uslugi tez swiadcza - tak mi sie wydaje, chociaz nigdy sie tym nie interesowalem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak sprawa nie jest szczególnie trudna, czy poważna, to polecam, jeżeli są to np dokumenty firmowe wykupić sobie abonament u availo, ja u nich mam wykupiony abonament na doradztwo i jestem mega zadowolony. Pojedyncze uslugi tez swiadcza - tak mi sie wydaje, chociaz nigdy sie tym nie interesowalem 
  Tak, sprawy biurowo - administracyjne. A gdzie ich znajdę? Google wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, sprawy biurowo - administracyjne. A gdzie ich znajdę? Google wystarczy?
  Tak, zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdzecznie dziękuję, spróbuję tam zadzwonić  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...