Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potok Wielki: 19-latek zniszczył kapliczkę przed kościołem

Utworzony przez Grazyna..., 21 marca 2012 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Miejscowy deb*** chcial zaimponowac jakiejs (rowniez miejscowej) pieknosci? Nie wiem, czy warto takie wybryki komentowac......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto, warto komentować, a nawet trzeba, bo nie ma mocnej ręki, ktora przyłoiłaby gówniarzowi porządnie w tyłek i nakazała odnowienie figurek w promieniu kilkunastu kilometrow. Owsiakowe "róbta co chceta" zbiera żniwo, a bezradność rodzicow, katechetów i nauczycieli woła o pomstę do nieba.Gdzie się podział zdrowy moralnie osąd niewlaściwych zachowań rozwydrzonej młodzieży? Bicz na siebie kręcą ci, co udają, że nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ten zdewastował kapliczkę.Ale ja znam odwrotny przypadek,Na terenie placu przy kosciele przy ul.Pogodnej (vis a' vis kościoła,tj.przy parkinku) jest kilka iglaków.Na jednym z nich jakiś nawiedzony wyłamał trochę gałęzi (ogolił iglaka) po to tylko,aby powiesić na tym drzewie drewnianą kapliczkę (taką jak karmnik dla ptaków).Cy ktoś dał zgodę na to aby zniszczyć drzewo i przybić do niego świątka?A może zainteresuje się również nie tylko stosowny wydział magistratu,ale również grupa z partii zielonych...... Aż serce boli jak się patrzy na takie ogolone drzewko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eve napisał:
Warto, warto komentować, a nawet trzeba, bo nie ma mocnej ręki, ktora przyłoiłaby gówniarzowi porządnie w tyłek i nakazała odnowienie figurek w promieniu kilkunastu kilometrow. Owsiakowe "róbta co chceta" zbiera żniwo, a bezradność rodzicow, katechetów i nauczycieli woła o pomstę do nieba.Gdzie się podział zdrowy moralnie osąd niewlaściwych zachowań rozwydrzonej młodzieży? Bicz na siebie kręcą ci, co udają, że nie ma problemu.
Owsiakowe "róbta co chceta" zbiera żniwo.....Skąd wiesz że to wielbiciel Owsiaka?A może to był miejscowy ministrant lub nawet nawiedzony parafianin? P.S.Dla jasnosci dpdam,że nie jestem fanem Owsiaka ale popieram jego działania.To co robi Owsiak,tego kosciół nie zrobił przez pon 2 tys.lat.I ne zrobi tego przez następne 2 tys.lat. A może ten człowiek już zaczął likwidować kośioły aby nie dopuścić do ich samozagłady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eve napisał:
Warto, warto komentować, a nawet trzeba, bo nie ma mocnej ręki, ktora przyłoiłaby gówniarzowi porządnie w tyłek i nakazała odnowienie figurek w promieniu kilkunastu kilometrow. Owsiakowe "róbta co chceta" zbiera żniwo, a bezradność rodzicow, katechetów i nauczycieli woła o pomstę do nieba.Gdzie się podział zdrowy moralnie osąd niewlaściwych zachowań rozwydrzonej młodzieży? Bicz na siebie kręcą ci, co udają, że nie ma problemu.
Takie zachowania nie maja nic wspolnego z panem Owsiakiem, bo (tak mi sie wydaje) ten deb*** nawet nie wie, co ow zacny czlowiek robi dla kraju! To jest zwykly malomiasteczkowy,zakompleksiony i niedomyty idiota.... Twoje zas spostrzezenia dotyczace autorytetu katechetow potraktuje z przymrozeniem oka! Jestem osoba niewierzaca i moje dzieci nie chodza na lekcje religii,a nie do pomyslenia byloby przyzwolenie na niszczenie obiektow kultu religijnego! Nawet jesli to "czarnoksiestwo" wprowadza nas w dobry nastroj (smieszy) to nalezy uszanowac zycie duchowe wspolobywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj brat kiedy jak miał 13 lat to kopnał w figurke matki boskiej to tydzien pozniej sobie noge złamał i lezal miesiąc w szpitalu taka kara spotka tego co tą kapliczke zdemolował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godowian napisał:
Moj brat kiedy jak miał 13 lat to kopnał w figurke matki boskiej to tydzien pozniej sobie noge złamał i lezal miesiąc w szpitalu taka kara spotka tego co tą kapliczke zdemolował
Wierz dalej w takie zabobony. Skoro wandal zniszczył figurkę, to według ciebie w przyszłym tygodniu powinien się połamać. Może go samochód przejedzie, albo wypadnie przez okno? Co za ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...