Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"WYBUDUJĄ WIEŚ TYLKO PIENIĄZE GDZIEŚ"-POŻYWIOM UWIDIM. Przed Wyborami budują a po wyborach próżnują-tak chciałoby się rzec i nie byłoby w tym przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy droga Żabia Wola–Strzyżewice nie była już raz wyremontowana z pieniędzy Uni? A czy Bełżyce–Strzeszkowice i Bełżyce–Strzeszkowice–Krężnica Jara–Lublin nie pokrywają się? Wydaje mi się, że wystarczy raz wymienić, ale może i nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie władze gminy Bełżyce przedstawiły program inwestycji, których realizacja jest niezbędna nie tylko dla jej mieszkańców ale i środowiska !!! Mam nadzieję, że nie są to "przechwałki" przedwyborcze ??? Bo jak do tej pory na obietnicach i projektach się kończyło.....nie licząc szybko wybudowanej przed zimą fontany w "parku miejskim"(która tryskała wodą 2 tygodnie) i wylanie asfaltu na ul. Szkolnej("zwiniętego" po tygodniu)!!! Czekamy więc cierpliwie na bieżącą wodę i kanalizację oraz ulicę.....na której pojawią się kontenery na śmiecie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE INFORMACJE O JAKICHŚ INWESTYCJACH DROGOWYCH W STOLICY WOEJWÓDZTWA JAKBY NIE PATRZEĆ 350 TYS. MIASTA???POZA DWOMA ODCINECZKAMI DRÓG: JP II 1000 M I BUDOWANYCH 500 M KRAŃCOWEJ(JEJ ODDANIE ZAKORKUJE CAŁĄ DZIESIĄTA ĄZ PO 1 MAJA!!) DO KUNICKIEGO,NIC OD 20 LAT SIĘ NIE BUDUJE ANI NIE REMONTUJE!!NASI TFUU DECYDENCI UZNALI,ŻE LUBLIN TO TAK BEZLUDNA WYSPA I NIE TRZEBA SIĘ WYSILAĆ,CO KOLWIEK ROBIĆ,BO PO CO...DLA NICH SZCZYTEM SKUKCESU JEST SZOPKA W GRUDNIU A PO ZA TYM WEZMĄ 1600 NA RĘKIE CO MIESIĄC I ZŁAPALI CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA BOGA ZA NOGI!!MIASTO BEZA AMBICJI, DECYDENCI BEZ KONCEPCJI, DNO I KOMPROMITACJA!!OSTATNIE MIEJSCE W POLSCE POD WZGLĘDEM: WIELKOŚCI ZAROBKÓW, SCIĄGNIĘTYCH INWETORÓW,BUDOWY I REMONTU DRÓG,MOBILNOŚCI I NOWOCZESNOŚCI MIESZKAŃCÓW...WSCHOD I POLSKA D TO FAKT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z drogą powiatową Bełżyce - Miłocin przez Podole, Stasin, Maszki??? Droga tragiczna i to już od wielu lat, a i od lat są obiecanki, że zostanie zrobiona.... i jak co roku Panowie Wójtowie nie mogą dojść do porozumienia… A może w tym roku puścić "Tour de Polgne" z Nałęczowa przez Miłocin, Stasin, Bełżyce to w końcu ją zrobią jak w zeszłym z Wojciechowa do Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam o inwestycjach w Gminie Strzyzewice to chyba w tej Gminie liczą się tylko Piotrowice.A nam w Borkowiżnie marzy się ze dwie przyczepy żwiru lub tłucznia na zasypanie błota na drodze prowadzącej w kierunku Wilkołaza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że kampania wyborcza już się zaczęła!Lista obiecanek już się pokazała.A może by jednak zacząć od tego :co zostało zrobione?A ta lista juz będziwe znacznie krótsza.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków jest nieporozumieniem. Jest to pomysł niekompetentnych ludzi których nie brak w Starostwie Powiatowym w Lublinie. Są to dosłownie pieniądze wyrzucone w błoto. Powstrzymajcie głupich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będzie przebudowana droga od choin w kierunku Krasienina szczególnie na odcinku Jakubowice konińskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...