Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a po co ten baran tu przyjedzie za dużo chyba maj a pieniędzy w budżecie i tak jeżdza niech lepiej na powodzian przekaża pieniądze a nie dupy woża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
a po co ten baran tu przyjedzie za dużo chyba maj a pieniędzy w budżecie i tak jeżdza niech lepiej na powodzian przekaża pieniądze a nie dupy woża
Akurat widzialem ich przejazd przez Puławy przed godz. 12 na sygnale samochodami osobowymi Policji i ŻW. Nie wiedziałem co się stalo a to tego BARANA wieźli na pomoc do łatania wału workami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=PlRWIg-_5Lo Najlepsza rada dla wszystkich... Taka sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
######www.youtube.com/watch?v=PlRWIg-_5Lo Najlepsza rada dla wszystkich... Taka sytuacja
ten człowiek jest nawiedzony / koniec cytatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celowe działania, puszczanie wody na boki żeby do W-wy dotarło mniej, tak było i będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę więc jestem napisał:
celowe działania, puszczanie wody na boki żeby do W-wy dotarło mniej, tak było i będzie
Tak Warszawa jest naszą stolicą i jest najważniejsza . No i jeszcze Kazimierz nad Wisłą też jedyny w swoim rodzaju . Tych miast trzeba broniś i chronić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem to w Helikopter podleciał nad wał i cos zrzuciał na niego i dlatego wał pękł w Janowcu,aby nie przerwało wału w Parchatce,tak mówili ludzie z janowca i podobno za tym stoi Starosta Puławski Sławomir Kamiński.Przeciez on chciał wysadzac wał w Parchatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...