Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lolo napisał:
A ty w życiu płaciłeś podatki?.
No tak. Pomijając fakt płacenia podatku dochodowego ( kwot podawać ci nie będe, bo to nie twoja sprawa), to tak się składa, że codzienie płacę podatek. Kupując paliwo,żywność, opłacając energię, gaz czy telefon. Wszędzie tam płacę podatek vat. Gdybys chciał sie odrobine tematem zainteresować, to wiedziałbyś że przeprowadzono wyliczenia, ile przeciętnemu Polakowi zostaje z wypłaty nieopodatkowanych pieniędzy. Przy kwocie 2000 zł netto jest to 100 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były zaniedbania niektóre nawet karalne ale nie tylko ze strony administracji. Część tak głośno gardłujących nie ubezpieczała mienia a do tego gdy podejmowano działania związane z budową wałów byli pierwszymi którzy słali sprzeciwy i protesty. Należy wymagać od administracji wykonywania zadań ale należy też widzieć swoje błędy co raczej nie przychodzi krzyklaczom łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Królowa Polski ? coś słabo chroni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
a Królowa Polski ? coś słabo chroni
Weź się baranku puknij w łepetynkę może ci turbiny mózgowe zaskoczą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Baranie, o Prezydencie piszesz! Szacunek dla niego, a co najmniej dla Polaków na niego głosujących, należy się. Demagogię łatwo uprawiać, zwłaszcza jeśli nie posiada się nic do powiedzenia.
a to ten pan już jest prezydentem?? jakos mnie to nie rusza, moze powinno, bo kazdy winien miec szacunek do "glowy panstwa", ciekawe kiedy zarobki pojda o 1% w górę....chociaz o ten jeden Pie****olony %:/ wtedy bede go szanowac. promise
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw obiecują,ludzie głosują bo obiecywali że zrobią a teraz ,ludzie protestują bo rząd nic nie zrobił a pytanie kto głosował na tych deb***i no kto, ludzie i tak w kółko jest od kilkudziesięciu lat, jak nie zmienimy rząd to Całą Polskę sprzedadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u pisowy zacznij leczyć swą nienawiść u psychiatry!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisołap napisał:
deb***u pisowy zacznij leczyć swą nienawiść u psychiatry!!!
i Ty mówisz o nienawiści ,chyba biedaku nie rozumiesz tekstu pisanego ,uważaj to są symptomy braku równowagi psychicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekają za rok i tak będą mieli zbiory chmielu i jabłonek a nie nabrali kredytów a teraz chcą zęby ich państwo wspomogło a jak był chmiel po 200zl to auta sobie kupowali zamiast oszczędzać.ja pracuje po 12 godzin i nikt mi nie pomaga. a oni sobie siedza a wolontariuszki im tynki skuwają wstydzili by sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Jak ogromne kwoty pieniędzy podatników pochłania kler katolicki.
Jak wielkie płaci co miesiąc podatki od tzw. "głów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska i jego bandę nierobów powinno się wywieźć na Kamczatkę. Podatki podnoszą, a przed wyborami Komorowski obiecywał, że nie będzie podnoszenia podatków VAT. Brawo, widać ich sumienność i uczciwość. Wczoraj na WP.PL czytałem, że Rząd ma kupić 14 nowych opancerzonych samochodów za sumę ponad 5 000 000 zł. Jakby Kaczyński takie coś zrobił, to by go zjedli żywcem, ale "Pan" Tusk musi mieć komfort klasy de lux. Głosujcie dalej na PO to pojedziecie, a raczej pójdziecie z torbami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiślanie! po pierwsze to powinniście pozwać komunę, bo wtedy zbudowano wiekszość wałów i zaszczepiono w Was iluzję bezpieczeństwa, wiadomo, komunie niewiele wychodziło to wymyslono ,że trzeba przekształcać przyrodę, tak by dotychczas ciągle zalewani kmieciowie bezpiecznie produkowali żywność na chwałę socjalistycznej ojczyzny, i tak to poszło a niepodległe władze do ponad 20 lat dalej kontynuuja tą ułomną "politykę" przeciwpowodziową, same wały nie zatrzymają żywiołu, każdy to powinien wiedzieć, ale teraz ręce precz od publicznych pieniędzy, nikt nie bedzie łożył milionów by bronić Waszych hektarów, to tylko kwestia czasu, komuna się skończyła, ubezpiecz się albo giń, tego przecież chcielście, prawda? a na początek rozliczcie się z tych darów co je wyłudziliście w roku 2001 jak zalało Kępy, już zapomnielście ile zboża i węgla sprzedaliście na opolskim targu? a przecież nie byliście zalani, wiem, wiem zaraz powiecie że były podsiąki itp, ale fakt jest faktem, oszuści ahoj chitruski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
Powiślanie! po pierwsze to powinniście pozwać komunę, bo wtedy zbudowano wiekszość wałów i zaszczepiono w Was iluzję bezpieczeństwa, wiadomo, komunie niewiele wychodziło to wymyslono ,że trzeba przekształcać przyrodę, tak by dotychczas ciągle zalewani kmieciowie bezpiecznie produkowali żywność na chwałę socjalistycznej ojczyzny, i tak to poszło a niepodległe władze do ponad 20 lat dalej kontynuuja tą ułomną "politykę" przeciwpowodziową, same wały nie zatrzymają żywiołu, każdy to powinien wiedzieć, ale teraz ręce precz od publicznych pieniędzy, nikt nie bedzie łożył milionów by bronić Waszych hektarów, to tylko kwestia czasu, komuna się skończyła, ubezpiecz się albo giń, tego przecież chcielście, prawda? a na początek rozliczcie się z tych darów co je wyłudziliście w roku 2001 jak zalało Kępy, już zapomnielście ile zboża i węgla sprzedaliście na opolskim targu? a przecież nie byliście zalani, wiem, wiem zaraz powiecie że były podsiąki itp, ale fakt jest faktem, oszuści ahoj chitruski
czlowieku nie masz pojęcia o sytuacji a się wypowiadasz może i znalazło się kilku oszołomów którzy nałapali się po uszy 9 lat temu i teraz ponownie ale nie traktuj całej ludności powiśla jednakowo bo wiekszość taka nie jest wiec od***dol się za przeproszeniem od nas, a wilków od ponad 50 lat nie był zalany skąd Ci biedni ludzie mieli wiedzieć że akurat te tereny nawiedzi powódź w tym nieszczęsnym 2010 roku, jestem pewien że gdy by to wiedzieli kilka, kilkanaście lat temu to nie budowali by się tu, komuna nie miała nic do znaczenia bo wały powstawały dużo wcześniej i miały bronić przed tym by coroczne wzrosty stanu wód nie zalewały okolicznych miejscowości tak jest w całej polsce, w pobliżu każdej większej czy mniejszej rzeki... wiec dlaczego akurat to my nie powinniśmy się bronić? skoro nas zalało, na nas wypadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiślak napisał:
czlowieku nie masz pojęcia o sytuacji a się wypowiadasz może i znalazło się kilku oszołomów którzy nałapali się po uszy 9 lat temu i teraz ponownie ale nie traktuj całej ludności powiśla jednakowo bo wiekszość taka nie jest wiec od***dol się za przeproszeniem od nas, a wilków od ponad 50 lat nie był zalany skąd Ci biedni ludzie mieli wiedzieć że akurat te tereny nawiedzi powódź w tym nieszczęsnym 2010 roku, jestem pewien że gdy by to wiedzieli kilka, kilkanaście lat temu to nie budowali by się tu, komuna nie miała nic do znaczenia bo wały powstawały dużo wcześniej i miały bronić przed tym by coroczne wzrosty stanu wód nie zalewały okolicznych miejscowości tak jest w całej polsce, w pobliżu każdej większej czy mniejszej rzeki... wiec dlaczego akurat to my nie powinniśmy się bronić? skoro nas zalało, na nas wypadło
a było zapytać pradziadunia jak to wcześniej bywało, ale od mądrości ludowej ważniejsi są "eksperci" z telewizora, no i mamy, państwo zbudowało Wam paseczek wału i to już Was uspokoiło i zwolniło z myślenia? a 9 lat temu dzięki Kępom ubraliście się w piórka powodzian i wyciągaliście łapy po dary - a można było powiedzieć "nas nie zalało - nie potrzebujemy" ale do tego trzeba mieć honor, wiem, że Wasza sytuacja jest tragiczna i to w szerszym wymiarze- takie sytuacje będą się powtarzać, komu sprzedacie Wasze ziemie by zacząć nowe życie?, kto kupi za proponowaną przez Was cenę te zalewiska? chyba niewielu, a rolnictwo raczej nie bedzie rozkwitało, państwo tonie w długach i pierwsze co obetną to nakłady na tzw. ochronę przeciwpowodziową i dobrze bo w obecnym kształcie to utopia, ale nie zmienia to faktu , że wyciąganie łap po publiczne pieniądze to już przegięcie - rząd może i da , ale za to innym frajerom podniesie podatki... ahoj chitruski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...