Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aldona napisał:
W zupełności zgadzam sie z panią Klaudią. To poprostu jest skandal, aby osoby naprawdę potrzebujący nie otrzymali należytej pomocy a osoby, które na oczy nie widziały wody skorzystali na tym lub żeby tak naprawdę wykorzystały tą pomoc, gdyż osoby odbudowywujące sie polepszyły swój dobytek wielokrotnie. Faktem, który mną wstrząsa jest również to że państwo nie zadbało o wszystkich poszkodowanych, gdyż to jest naprawdę kary godne, że rodziny mieszkające na 4 pietrze bloków dostały doraźną pomoc, a rodziny utrzymujące sie z gospodarki najwyraźniej zostały zignorowane i o ich dobytek oraz dobro nikt nie dba i nie zainteresuje się czy dana rodzina ma jakieś środki na utrzymanie, lecz pragnę zaznaczyć ze pństwo o pomocy dla nich zapomniało ale o podatkach jednak nie i gdzie w tym wszystkim sprawiedliwość? Czy w dzisiejszych czasach zwykły rolnik się nie liczy czy on na pomoc nie zasługuje? Czas najwyższy, żeby ktoś sie nim zainteresował czy najbiedniejsi zawsze muszą być najgorzej poszkodowani? Gdzie ta Irlandia, która była Polsce obiecana, gdzie ta pomoc którą tak wszyscy przed wyborami obiecywali? W naszym kraju człowiek jest skazany wyłącznie na siebie pożądny człowiek nie moze liczyć na państwo. To jest Polska tak obiecywana Irlandia...
TO CO CZYTAM W twojej wypowiedzi to nie wiem o co bardzo ci chodzi jakie wstrząsy o kogo panstwo nie zadbało nie znam takich tam osób zadbało aż za bardzo znam te tereny ludzie stracili dorobek całego życia czy rozpadający się budynek który jeszcze postawił dziadek w latach 50 jest dorobkiem wnuka okna wypadające a papa na dachu tak było przed powodzią a teraz nowa wila za 100 tys a przed powodzią cały dobytek był wart 60 tys z sadem 40 letnim nikogo nie bronię popieram lubelaka ci ludzie w tych blokach też nie mieli wesoło ja mieszkam w bloku w opolu na 3 pie i nie wyobrażam sobie takiej sytułaci bez wody kanalizacji oraz prądu mieszkać 2 miesiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudia napisał:
pochodzę z okolic Wilkowa i jest niestety prawdą że niektóre rodziny nadużyły pomocy jaką ludzie i państwo im zaoferowało bo czy tak wielu ludzi miało łazienki z hydromasażami ipiecy centralne na piloty czy rzeczywiście w Zagłobie gmina Wilków woda sięgała do ostatnich pięter w blokach ze dostali po 6tys.zł czy nie mozna było tych pieniędzy prtzekazac naprawde potrzebującym i jest niestety prawdą ze Ci biedni wstydzą sie prosic o pomoc a CI cwaniacy nie maja wstydu nawet jak woda do okien im nie doszła to i tak je wymienili przeciez za darmo moim zdaniem to powinno byc bardziej kontrolowane i sprawdzane bo jest wiele rodzin ktorym zatopiło pola a nie było wody w domu i nie otrzymali żadnej pomocy a przeciez tez nie beda mieli z czego sie utrzymać i nie narzekają tylko robia wszystko aby jak najszybciej wszystko uporządkować.
to co piszesz o mieszkańcach w bloku w zagłobie to ja ich podziwiam za wytrwałość sama miezkam w bloku w puławach nie dałam bym się skusić mieszkać 2 mię bez wody prądu i kanalizacji jak jestes taka mocna to ja ci chętnie zaoferuję takie warunki nie za 6 tyś tylko za 7 tyś bo mam wolne mieszkanie odetniemy wodę ścieki i prąd i spiszemy umowę jak dasz rade to kasa dla ciebie a jak nie to dla mnie i co ty na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławianka napisał:
to co piszesz o mieszkańcach w bloku w zagłobie to ja ich podziwiam za wytrwałość sama miezkam w bloku w puławach nie dałam bym się skusić mieszkać 2 mię bez wody prądu i kanalizacji jak jestes taka mocna to ja ci chętnie zaoferuję takie warunki nie za 6 tyś tylko za 7 tyś bo mam wolne mieszkanie odetniemy wodę ścieki i prąd i spiszemy umowę jak dasz rade to kasa dla ciebie a jak nie to dla mnie i co ty na to
jakie 2 miesiące chyba w wilkowie i bliższych okolicach ale zagłoba i my mielismy media po 2 tyg a i inne wsie tez nie miały wody i prądu a nie pchali sie po pieniadze bo wiedzieli ze sa bardziej poszkodowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...