Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sołtys Czółen nie Czółna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety u nas nie ma kogoś takiego jak Pan Grzyb, którego mają w Sndomierzu więc każda złotówka będzie na wagę złota. Wszystko będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak nazywa się ta rodzina, której dom się spalił? Chciałabym wiedzieć, bo znam dużo ludzi z Czółen, wielu pomogłam.
Ostatnio edytowany 6 listopada 2011 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej skontaktuj się z panią sołtys. otrzymasz wszystkie potrzebne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartunia napisał:
Czy ktoś wie jak nazywa się ta rodzina, której dom się spalił? Chciałabym wiedzieć, bo znam dużo ludzi z Czółen, wielu pomogłam.
To rodzina (Lipowscy),kiedyś zajmowali się końmi,szkoda że to się im przydarzyło bardzo miła rodzinka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki. Znam ich, szkoda mi ich tym bardziej, że już wcześniej byli w trudnej sytuacji finansowej o czym mało kto tak naprawdę wiedział. Myślę, że wielu życzliwych ludzi im pomoże. To rodzina, której warto pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ludzi, zwłaszcza pana Lipowskiego. Czy jest może jakieś konto, na które moznaby wpłacić dla nich jakąś kwotę? Chętnie pomogę, to mój kolega ze szkoły, ale mieszkam daleko i nie mamy kontaktu. Dobrze, że w Czółnach są ludzie o dobrym sercu, bo kiedy kilkanaście lat temu spalił się dom niezamożnemu człowiekowi w sąsiedniej wsi, nikt mu nie pomógł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tracie ducha .Współczuję Wam bardzo .Dzięki Bogu ,że wszyscy żyją ,a reszta ułoży się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie pomóc tej rodzinie to przedzwońcie najlepiej do Ośrodka Pomocy Społecznej w Niedrzwicy Dużej tel.81 5175 069. Myślę,że będą mieli bliższe informacje np. nr konta na które można wpłacać pieniądze lub nr telefonu do poszkodowanych jeśli chcielibyście się z nimi skontaktować. Tyle mogę pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia,znam rodzine i wiem że to dobrzy i sympatyczni ludzie,i oczywiśćie pomogę im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
609793752 to numer do pani Wioletty Lipowskiej, gdyby ktoś chciał pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebna jest teraz pomoc fizyczna przy adaptacji stolarni na pomieszczenie do zamieszkania i pomoc przy rozbiórce spalonego domu. potrzebne będą materiały budowlane oprócz suporku cegły i drewna bo na wiosnę ruszamy z budowa nowego domu dla rodziny Liposkich . jeżeli ktoś może zaoferować swoją prace lub jakieś materiały budowlane prosze o kontakt 721310877
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bi napisał:
potrzebna jest teraz pomoc fizyczna przy adaptacji stolarni na pomieszczenie do zamieszkania i pomoc przy rozbiórce spalonego domu. potrzebne będą materiały budowlane oprócz suporku cegły i drewna bo na wiosnę ruszamy z budowa nowego domu dla rodziny Liposkich . jeżeli ktoś może zaoferować swoją prace lub jakieś materiały budowlane prosze o kontakt 721310877
Jeżeli jest to pomoc bezinteresowna, a tak sądzę, to masz moje poparcie i przyłączam się do twojego apelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taw napisał:
Jeżeli jest to pomoc bezinteresowna, a tak sądzę, to masz moje poparcie i przyłączam się do twojego apelu.
oczywiście że jest to pomoc bezinteresowna . jestem sąsiadką i nie chce aby pomoc dla nich skończyła się po tygodniu i zostali sami sobie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebna jest nadal pomoc dla rodziny pogorzelców z Czółen. potrzebny będzie odkurzacz dla alergików bo nowy się spalił. krzesła lampki nocne i na biurko.grzejnik olejny i środki czystości.a nieoceniona jest pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...