Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy szpitali przyszli do pracy ubrani na czarno. "Czujemy się oszukani"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2018 r. o 18:55 Powrót do artykułu
Ja płacę ZUS od ponad 3 lat i też się czuję oszukany. Taka tam dobra zmiana. Ale im się po prostu należy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze dyrekcja szpitala przyzna sie jakie podwyzki dostaja koledzy i kolezanki dyrektora czyli lekarze, dostac podwyzke wieksza niz podstawa pielegniarek i dziekuje wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODWYŻKI............... EMERYTURY 0,30,-/ DZIENNIE .............. TRZYDZIEŚCI GROSZY . WSTYD POLSKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, że sądy będą nasze tj. pisowskie. jak będą nasze to nam ***ycie. wy będziecie zarabiać grosze, my kokosy, a jak coś to sądy zasądzą zawsze waszą winę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze dostali po cichu 700zł, teraz od lipca wraz z pielęgniarkami 190, pracownicy pozostali 100zł. w tym szpitalu nawet płaca minimalna nie jest podnoszona do wysokości 2100 brutto, wynosi bowiem 1980zł a reszta jest uzupełniana z dodatków stażowych pracowników. Wychodzi na to, że każdy najmniej zarabiający w szpitalu dokłada do swojej "ustawowej płacy minimalnej" 120zl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd rozdaje pieniądze na lewo i prawo, aby kupić sobie głosy wyborcze, a dla naprawdę potrzebujących nie ma. A przecież jest tak dobrze, wręcz wspaniale, tylko kasa pusta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy juz zaczeli sobie "radzic" z problemem podwyżek, u mnie własnie zmniejszono wszystkim wymiar etatu z pełnego do 3/4 a zabiegow do wykonania zostało tyle samo. Wiec od lipca dostane wypłate poniżej min krajowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracać do PRL. Wtedy nasi walili swojakom po 1700 zł/m-c na dzieci a szarakom po 72 zł/m-c i było wg nasich git. Jak miłe są wspomnienia. A ta babina z fotografii to ma minę oszukanej jak byk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł brutto!!!! Wstyd takie ochłapy dawać pracownikom.Jak się daje podwyżki to wszystkimi sprawiedliwie albo nikomu.Pani Basiak ma rację,tu każdy jest potrzebny i te rejestatorki,sanitariusze,elektrycy,Panie gotujące posiłki.Bez nich ten szpital NIE ISTNIEJE.Czas żeby wszyscy to zrozumieli.Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie. Ludzkie pany !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że standardowo co roku każdy powinien mieć waloryzację swojego wynagrodzenia % = inflacji za poprzedni rok Która partia odważy się złożyć taki projekt w sejmie wygrywa następne wybory 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że standardowo co roku każdy powinien mieć waloryzację swojego wynagrodzenia % = inflacji za poprzedni rok Która partia odważy się złożyć taki projekt w sejmie wygrywa następne wybory
Chodziło mi o PKB a nie inflacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo kultury da Tadeuszowi Rydzykowi 70 mln PLN na muzeum. Resort kultury na swojej stronie ogłosił, że razem z założoną przez ojca Rydzyka fundacją Lux Veritatis poprowadzi muzeum dziejów chrześcijaństwa w Polsce. Nowa instytucja znajdzie się w Toruniu. Podatnicy w ciągu trzech najbliższych lat zapłacą za nią 70 mln PLN. Wcześniej ufundowali już teren, na którym powstanie. Do połowy roku resorty przelały na konta instytucji, których twórcą jest Tadeusz Rydzyk, ponad sześć milionów PLN. Od początku rządów PiS imperium Rydzyka dostało ponad 100 milionów PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W takiej sytuacji dyrekcja myśli poważnie o restrukturyzacji zatrudnienia, w tym zwolnień oraz ograniczenia udzielanych świadczeń"- dyrekcja powinna przyjrzeć się dokładnie zatrudnieniu w szpitalu. W szpitalach pracują osoby, które widać że nic nie chce im się robić, a do podwyżek są pierwsze. Często to są etaty fikcyjne i niepotrzebne- w zupełności inne osoby mogły by to wykonywać i to dużo sprawniej i szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam take dosyć ciekawe pytanie dotyczące PSK1 - wszystkie pielęgniarki wystrojone - bardzo ładne mundurki i klapeczki przyznam, tylko co ciekawe że każdy inny krój a dyrekcja szpitala zapewnia że dostarcza ubranie robocze w zadowalającej ilości czyli jak mam to rozumieć że każda dostaje inny czy może bardziej każda kupuje sobie na własną rękę bo coś mi się obiło o ucho że nowy mundurek i obuwie przysługuje tam raz na dwa lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wieloletnim pacjentem SPSK4 i szczerze mówiąc przezyłem szok czytając o wynagrodzeniach wydawało mi się że dobra praca powinna być dobrze wynagradzana. Nigdy nie spotkałem się z niefachową obsługą. Począwszy od pań w rejestacjach przez pielęgniarki lekarzy i innych pracowników byłem zawsze fachowo obsłużony. Panie Dyrektorze za dobrą pracę powinno być dobre wynagrodzenie, to jest motywacja dla pracowników. Oszczędności trzeba szukać ale nie kosztem wykwalifikowanej kadry. Trzymam kciuki za pracowników a dla pani Basiak ukłony za odwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...