Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ej leszcze w w wrocławskim podpisalismy rachunki i kaska jest juz na koncie buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z GUS-u napisał:
wchodze zeby sie posmiac.... buhaha jakie wy macie problemy lol
Problemem jest brak poszanowania drugiego człowieka. Czy to rzeczywiście zabawne? Śmiem twierdzić że jeśli to Cię bawi to coś jest nie tak u Ciebie z relacjami międzyludzkimi. Twoje wypowiedzi trącą infantylizmem, zatem dorośnij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z GUS-u napisał:
wchodze zeby sie posmiac.... buhaha jakie wy macie problemy lol
Juz po samym "lol" widac ze gowniaz z ciebie. wez ty czlowieku dorosnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slask: u mnie cisza na koncie do kiedy powinny przyjsc pieniadze? podpisalem rachunek 14 Lipca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Slask: u mnie cisza na koncie do kiedy powinny przyjsc pieniadze? podpisalem rachunek 14 Lipca.
Ja tez podpisywalam 14 lipca i nadal nie mam pieniedzy na koncie (woj. łódzkie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w woj. łódzkim wypłacają już pieniądze? (Sieradz, Zduńska Wola, Łask)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łódzkie, pow. Łask Właśnie sprawdziłem stan konta - dziś zaksięgowano przelew z GUS Dziękuję Państwu za mile spędzone chwile. Pozdrawiam i do.. kiedyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Bartku nie żegnaj się. Chwile spędzone z nami jeszcze się nie kończą jednym, czy może dwoma przelewami. Od siebie dopowiem, że właśnie sprawdziłam konto i niestety ciągle nic nie przyszło (lubelskie) ale może to i lepiej: jeszcze poleciałbym do sklepu i opróżniła konto na jakieś głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spis zakończony, pieniążki na koncie, czas się pożegnać. Dziękuję,że byliście.Wiele razy korzystałam z forum gdy miałam jakiś problem,na waszą pomoc zawsze mogłam liczyć.Jeszcze raz dziękuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie też jeszcze nic nie doszło, ale już mnie więcej i tak mam pieniążki rozplanowane na co je wydam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kasy jak nie byla tak nie ma :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie już pieniądze znalazły się na koncie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jest ku*** !!! dzisiaj jest juz 26 a kasy dalej nie ma !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śląsk pieniadze na koncie nareszcie pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziekuje za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łódzkie, nadal nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szczecinie brak pieniędzy na koncie ! Co tak długo ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malopolska tez cisza,pewnie obracaja naszymi pieniedzmi i do samego konca czekaja .po rolnym mialam szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pieniądze już wpłynęły na konto . Pozdrawiam wszystkich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazowieckie to dostaje już pieniądze? bo u mnie jakoś ni widu ni słychu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łódzkie - dzisiaj poszło sporo przelewów, niestety Pani nie wiedziała do jakich miast/powiatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...