Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Podobno dzisiaj przyjeżdża wojewoda do Karczmisk. Chodźmy na spotkanie z nim i walczmy o drogę. Nie pozwólmy przewodniczącemu rady na oddanie dotacji i niepozwolenie na przebudowę Starowiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźmy idźmy. Jak się posłucha radnego Jacka, to prawie jakby słuchać taśm Neumana z PO. Nie pozwólmy oddać dotacji na drogę. Rozwiążmy radę gminy i nie pozwólmy na powrót do władzy takim pajacom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd nam za Jarosza. Jak on mógł głosować przeciwko gminie. Mamy go już dość i rozprawimy się z nim i tym pseudo OSP o nas, bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Przepraszam w imieniu dużej liczby ludzi z Uściąża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanowie o przychodzeniu, o zmianie rady o tym jak to złe robi nowaczek, jarosz i pozostali, ale jakoś ani razu nikogo nie widziałem. Hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Baśka!!! Niech wiedzą, że w Karczmiskach głos mają mieszkańcy a nie nowaczek z przerostem ambicji. Gonić tych radnych dziadów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie, niech pan ludziom wyjaśni kto był przeciwko drodze, bo już zaczynają się tłumaczenia, że radni to chcieli, ale prosiliscie ich o odsunięcie tych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CO BYLO NA ZEBRANIU .NIE MOGŁEM BYĆ. ALE WIDZE ZE COS LUDZIE ODWAZNI ZACZELI DZIAŁAĆ..brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działo się działo. Mamy już odpowiednią ilość podpisów do zwołania sesji, a i nad referendum już myśleć możemy i dopjiemy swego. Dość niszczenia i ośmieszania naszej gminy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopniemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś może jakieś nagranie tego spotkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY MOZE WIECIE KTO WYGRAŁ WYBORY OBY JUSTYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna rozłożyła na łopatki Motyla. 64 głosów dostała, a poplecznik radnego bardzo daleko w tyle z wynikiem tylko 20 głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzucili wyniki na stronę, ale wójt o drodze nadal nic nie napislal. Justyna gratuluję ci. Działaj tam jak tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma napisać kulturalny człowiek o tej słowoczy z rady? Urząd wywalczył i zaplanował budowę drogi, która służy wszystkim mieszkańcom gminy, radnym jednak nie podoba się to, bo wójt nie jest od nich i zabrali. Miejmy nadzieję, że w referendum uwolnimy się od tych radnych, a szczególnie od dwóch z podwyzszenia i wróci normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w makulaturze opolskiej zamiast pisać o tym jak przewodniczący na złość wójtowi chce oddać milion zł zamiast pozwolić zrobić drogę piszą bzdury o utopieniu samochodu przez sekretarza. Co ta dziennikarzyna wymyśla zamiast pisać o raliach. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsa sesja tylko mi dała o myślenia, że powtarzający kilkukrotnie zdnie, przewodniczący RG  - ja głosowałem za - podkula ogon pod presją opinii ? Fajnie, że droga przeszła, choć jest "droga", ale jak ktoś z sali powiedział - wójtem będzie kto inny, radnymi też a droga zostanie. Brawo mieszkańcy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. Brawo mieszkańcy i brawo wójt. Przewodniczący powtarza żeby się wybielić, a steruje jak mu pasuje. A za co mamy dziękować radnym? Że zamiast głosowania przeciw się wstrzymali? A o maluczkosci i zawiści przewodniczącego najlepiej świadczy koniec sesji. Swoim dał się wypowiedzieć, a wójtowi i sekretarzowi chciał usta zamknąć. Potem ogonek podkupił i uciekł z sali. Śmieszne i straszne. Potrzebne to referendum o odwołanie, potrzebna zmiana na funkcji przewodniczącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jeszcze fakt, że wybrańcy z niektórych miejscowości, ani razu nie zabrali głosu na sesji. Rozumiem, że nie każdy jest urodzonym mówcą - jak pewnien rady - ale chłop się nie boi i mówi (szacun za to mimo, że nie podzielam poglądów), są jednak tacy, którzy nie udzilili się ani razu. Po co ich wybieracie mieszkańcy? Są mięsem armatnim i robotem do wciskania guzika na tablecie zgodnie z niepisaną dyscypliną opcji rządzącej. A przewodniczący - cóż... nie chcę nikgo krytykować ani hejtować, więc pozostałe uwagi zostawiam dla siebie. Oby wczorajsza sesja była refleksją do rządzących wszelkich ugrupowań w naszej Gminie nt. tego, że radni mają służyć mieszkańcom, a nie toczyć sobie swoje gierki naszym kosztem. Jeszcze drobna rada - wiem, że radni to czytają - nie gadajcie już o obrażaniu się, bo to zaczyna być z lekka śmieszne i dzicinne, niech sesja przypomina sesję, a nie zabawę w piaskownicy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ta końcówka to esencja jego postawy. Całą sesję nie dał się wypowiadać innym niż jego, a potem ciach i koniec, ogon pod siebie i cichaczem za drzwi. O czym wójt z nimi miał rozmawiać, o co prosić i co obiecywać? Jak można obiecać 50% dofinansowania, jak nie wiadomo nawet czy cokolwiek zrobione będzie ani tym bardziej za jaką kwotę? Jak powiat sobie wymyśli inwestycje za 100 milionów, to wójt ma skądś wziąć 50, bo bez tego nie będzie realizacji? Oni tam myślą? Wielki przedsiębiorca płacący podatki-sklepikarz, rozliczający skarbnika i tłumaczący, że 10 lat temu zaplanowali zejście z długu w obecnym roku. Panie sklepikarzu, a czy przez te 10 lat gmina nie robiła nic poza istnieniem? Mając 1000 zł wypłaty co miesiąc po roku masz pan w portfelu 12000 czy może nadal 1000zl ostatniej wypłaty i jakieś oszczędności albo długi? Ekonomista na miarę Petru normalnie. Brawo wójt, brawo mieszkańcy!!! Ta droga jest gminie potrzebna. I bardzo mnie cieszy, że wreszcie pokazaliście radnemu nowaczkowi, że jego małostkowość i przerośnięta ambicja nie może blokować rozwoju gminy. Bardzo dobrze, że się boi mieszkańców gminy, choć wolałabym żeby zamiast strachu miał w sobie poczucie obowiązku dbania o dobro gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie teraz rozpisujecie. Nagle wielkie poruszenie się zrobiło, bo gmina mogłą stracić milion dofinansowania, a co robicie jak ciągle przewodniczący i jego "radni" się zachowują tak, jakby celowo chcieli ośmieszyć gminę i wsadzić na stołek wójta radnego? Hipokryci z was tacy sami jak nowaczek i kilku innych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...