Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 ...jak równy z równym.Bo na razie to jesteś RZenÓjONca kiszka.
Wyluzuj bo ośmieszasz nie tylko siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy władza odjęła sobie od ust po parę groszy? Jak minęła dzisiejsza sesja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodowity Bober.   Wiecie co Wam powiem ? Co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem - JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI. bez wyjątku od Karczmisk po wszystkie sołectwa z naszej gminy  Zamiast bić się w piersi BIJCIE SIĘ W SWOJE PUSTE ŁBY .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no właśnie :"bijcie się w łby" wszyscy z wszystkich sołectw i z całej gminy - było hasło "czas na zmiany" pewnie ci psełdo radni na posiedzeniu drugiej sesji popodnosili sobie diety, nawet wiceprzewodniczący dostał ryczałt (tak to wynikało z porządku obrad) a w poprzedniej kadencji wiceprzewodniczący miał tak samo jak wszyscy radni, ale to "czas na zmiany" i zapewne wszyscy radni spod tego szyldu doprowadzili do tego aby podnieść "swoim". No i dzrodzy "Karczmiacy w końcu nadszedł "czas na zmiany" ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie zapewne "czas na zmiany" (wszyscy Jego radni) spowodował, że wobec zadłużenia gminy obniżyli sobie diety, uposażenie Przewodniczącego, Wójta a może i wszystkich radnych - cz aby tak się stało? .... następnym razem będę głosował również na nich .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużenie pewnie jest tak duże jak ta hala. Aby nie było spłacane ja ona budowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no właśnie :"bijcie się w łby" wszyscy z wszystkich sołectw i z całej gminy - było hasło "czas na zmiany" pewnie ci psełdo radni na posiedzeniu drugiej sesji popodnosili sobie diety, nawet wiceprzewodniczący dostał ryczałt (tak to wynikało z porządku obrad) a w poprzedniej kadencji wiceprzewodniczący miał tak samo jak wszyscy radni, ale to "czas na zmiany" i zapewne wszyscy radni spod tego szyldu doprowadzili do tego aby podnieść "swoim". No i dzrodzy "Karczmiacy w końcu nadszedł "czas na zmiany" ...............
Zmiany to będą jak POjeby z gumofilcami całe to komunistyczno-konfidenckie,czerwone bydło w strachu przed PISem wprowadzi o północy stan wojenny !!!  strach się bać !!!  co ta kopaczka kombinuje ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadłużenie pewnie jest tak duże jak ta hala. Aby nie było spłacane ja ona budowana.
... obawiam się, że spłacanie bedzie o wiele dłuzsze aniżeli jej budowa, nie wspomne o jej utrzymaniu, ale myslę, że "czas na zmiany" coś wymysli ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skąd tyle głosów ma Goliszka jak taki zły?Tzn. ja wiem, że propaganda chodziła po wsi i namawiali ludzi, ale chyba każdy swój rozum ma i widzi co się dzieje. A z tych głosów jakie otrzymał wójt wynikałoby, że społeczeństwo zadowolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile on tych głosów znowu otrzymał? Człowiek nikomu nieznany i o którym wielu pierwszy raz usłyszało na wyborach dostał tylko 3 razy mniej głosów.   No i właściwie to co on zrobił swojego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no właśnie :"bijcie się w łby" wszyscy z wszystkich sołectw i z całej gminy - było hasło "czas na zmiany" pewnie ci psełdo radni na posiedzeniu drugiej sesji popodnosili sobie diety, nawet wiceprzewodniczący dostał ryczałt (tak to wynikało z porządku obrad) a w poprzedniej kadencji wiceprzewodniczący miał tak samo jak wszyscy radni, ale to "czas na zmiany" i zapewne wszyscy radni spod tego szyldu doprowadzili do tego aby podnieść "swoim". No i dzrodzy "Karczmiacy w końcu nadszedł "czas na zmiany" ...............
juz sie dowiedziałam że teraz wszyscy mają ryczałt i tak powinno być, nawet sołtysi mają ryczałt. Tak jest wprowadzane we wszystkich gminach, nawet powiat tak ma. Więc co w tym dziwnego. Mogę podejrzewać że za tobą zazdrość przemawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie w tym roku odśnieżać, bo po pierwszych dniach zimy poruszenia w naszej komunalnej nie było? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wizieliście to video jak nauczyielka bije ucznia ? : http://odu.pl/6035
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie w tym roku odśnieżać, bo po pierwszych dniach zimy poruszenia w naszej komunalnej nie było? 
W tym roku ma nie być zimy więc problem będzie z głowy. A jak będzie lekka zima to jest tylu "pracusiów" w ZGK że łopatami dadzą radę. Ale jak nie zarobią to skąd będą mieli na swoje utrzymanie. Ale przecierz jesteśmy bogatą gminą i stać nas na utrzymywanie "bezrobotnych" pracowników. A jak będzie trzeba to wezmą kredyt bo w tym są najlepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku ma nie być zimy więc problem będzie z głowy. A jak będzie lekka zima to jest tylu "pracusiów" w ZGK że łopatami dadzą radę. Ale jak nie zarobią to skąd będą mieli na swoje utrzymanie. Ale przecierz jesteśmy bogatą gminą i stać nas na utrzymywanie "bezrobotnych" pracowników. A jak będzie trzeba to wezmą kredyt bo w tym są najlepsi
Chyba za ostro traktujesz zwykłych pracowników ZGK. Też często widuje jak sobie spacerują, ale chyba ktoś nimi dowodzi i prezesuje. Ktoś dając im zatrudnienie powinien ustalać im harmonogram pracy. Na przystankach śmieci ale dla niektórych to nie jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nonono ale zaczeli oszczędzać. Badyle zielone wszędzie tyle samo będą zarabiać jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile on tych głosów znowu otrzymał?Człowiek nikomu nieznany i o którym wielu pierwszy raz usłyszało na wyborach dostał tylko 3 razy mniej głosów. No i właściwie to co on zrobił swojego?
Tylko 3 razy mniej czy AŻ?Mimo wszystko Goliszek wygrał z TRZYKROTNĄ przewaga.jak jest taki zły to dlaczego wygrał, kto na niego głosował, skąd te głosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3 razy mniej. Znałeś tego człowieka? Ja nie widziałam nawet jednej informacji na jego temat. Skąd głosy? Gdzie Ty żyjesz?...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3 razy mniej. Znałeś tego człowieka? Ja nie widziałam nawet jednej informacji na jego temat. Skąd głosy? Gdzie Ty żyjesz?...
Dajcie spokój już z tymi wyborami. Uważam że trzeba uszanować wyborców czy nam się to podoba czy też nie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goliszek Janusz Konrad  Komitet Wyborczy PSL  1 612  w tym 600 to strażaków i ich rodzin   Gałecki Tomasz Kazimierz  KWW Porozumienie Społeczne "Czas na zmiany"  430    uprawnionych      4 829  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 52

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...