Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRZECZKOLA gminy Bełżyce

Utworzony przez sanna, 10 marca 2010 r. o 12:11
Witam. jak myślicie jaki czy jest zapotrzebowanie w naszej gminie na nowe przewczkola? tylko szczerze, chodzi mi szczególnie o to czy dzieci z pobliskich wsi mają możliwość uczęszczania do samorządowego przeczkola, czy jest potrzeba by postało nowe np. prywatne przeczkole??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanna napisał:
Witam. jak myślicie jaki czy jest zapotrzebowanie w naszej gminie na nowe przewczkola? tylko szczerze, chodzi mi szczególnie o to czy dzieci z pobliskich wsi mają możliwość uczęszczania do samorządowego przeczkola, czy jest potrzeba by postało nowe np. prywatne przeczkole??
Z tą pisownią idż sama do przedszkola bo chyba wcześniej byłaś w "przeczkolu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanna napisał:
Witam. jak myślicie jaki czy jest zapotrzebowanie w naszej gminie na nowe przewczkola? tylko szczerze, chodzi mi szczególnie o to czy dzieci z pobliskich wsi mają możliwość uczęszczania do samorządowego przeczkola, czy jest potrzeba by postało nowe np. prywatne przeczkole??
Nie ma czegoś takiego jak przeczkola są przedszkola !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo, nikt nie będzie prosił sie o przyjecie do samorzadowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...