Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole zamknięte ... bo coś tu śmierdzi

Utworzony przez mama przedszkolaka, 9 stycznia 2012 r. o 15:15
Przedszkole w Markuszowie zostało zamknięte po porozumieniu wójta gminy Markuszów i dyrekcji przedszkola.Garstka rodziców twierdzi że budynek przedszkola nie spełnia warunków sanitarnych. chodzi o powietrze bo niektórym rodzicom coś tu śmierdzi.Budynek w wakacje został wyremontowany a ludzie ubzdurali sobie , że zastosowane materiały budowlane są szkodliwe. to oczywiście nieprawda, go wszystkie mają atesty- tłumaczy wójt gminy.W drugiej połowie grudnia prowadzone były badania , których wyniki nie są jednoznaczne, pojawiły się wątpliwości , dlatego badania trzeba powtórzyć.Wątpliwości wzbudził wykryty w powietrzu octan etylu(substancja ciekła,lotna i słabo rozpuszczalna w wodzie, jest dobrym rozpuszczalnikiem, powszechnie stosowanym jako zmywacz do paznokci). Niewykluczone , że pochodzi ze środków czystości stosowanych w przedszkolu. Z powodu całej tej sytuacji 5-cio i 6-cio latki przeniesiono do sąsiedniego budynku, w którym mieści się szkoła podstawowa.Ale najmłodsze dzieci 3, i 4 letnie musiały zostać w domu.Na razie nie wiadomo kiedy przedszkole do , którego chodzi setka dzieci zostanie znowu otwarte. Wszystko zależy od kolejnych wyników badań sanepidu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co rodzicie na to? Czemu nic nie robią? Walczcie o swoje przedszkole bo macie je chyba tylko jedno!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi strasznie. Tam się nie dało wytrzymać nawet tych kilku minut podczas rozbierania i ubierania dziecka. A po powrocie do domu ubranka natychmiast lądowały w pralce, tak były przesiąknięte tym zapachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co przyprowadzasz dziecko do przedszkola jak ci śmierdzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
To po co przyprowadzasz dziecko do przedszkola jak ci śmierdzi ?
Bo na szkołę jest jeszcze za małe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki wracają do przedszkola, ponowne badania nic nie wykazały. Kto więc maczał paluszki przy pierwszych badaniach??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...