Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez 18 lat Lublinowi ubyło blisko 20 proc. mieszkańców. Gdzie się przenieśli?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2019 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Zlikwidować województwo lubelskie, nie spełnia swojej roli, poza tym Lubin żeruje na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź znają analitycy Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się po prostu nie rozwija... Sam tam studiowałem na Politechnice i nie planuje tam się przenosić, bo rynek pracy jest marny. Same oferty pracy w usługach i handlu za 2250zł brutto, a żadnego przemysłu dla ogarniętych inżynierów. Przykładowo Rzeszów, czyli inne miasto "Polski B", dynamicznie się rozwija stawiając na przemysł, strefy, nowoczesną architekturę. A w Lublinie non stop się czyta na takim DW, że mieszkańcy nie chcą bloków, nie chcą wycinki, nie chcą wyrzucać ptaszków, a lotnisko budowali 20 lat, bo jakiegoś susła znaleźli... Inwestorzy to widzą i dlatego nie chcą się pchać i walczyć z głupimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować województwo lubelskie, nie spełnia swojej roli, poza tym Lubin żeruje na innych.
 POpieram. I jeszcze głupole głosują na panią co coś tam coś potrafi będąc pijaną w miejscu pracy i pobierając za to pensję z naszych podatków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głusk - a porządnej drogi w tej gminie nie uświadczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Żoliborzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu PL, twoich bzdur aż się nie chce komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MetroPOlia tętniąca pustką. Za 10 lat kolejne minus 10 albo i 15% - PO ile będą wtedy apartamęty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Głusk - a porządnej drogi w tej gminie nie uświadczysz." - nie no wypraszam sobie a drogę obok domu wójta widziałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MetroPOlia tętniąca pustką. Za 10 lat kolejne minus 10 albo i 15% - PO ile będą wtedy apartamęty?
 W nowej walucie 2 pisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto może to ucieka z tego miasta albo do gmin ościennych albo do innych miast albo za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakuj Lubelskie - Tania Siła Robocza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 2017 r. przyrost wynosił -1,19, a rok temu już -1,69. " No jak to? TO 500+ NIE DZIAŁA???? A ci z PiSi mówią, że działa. To kłamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyludnia się tylko BOGACI !!!! Właśnie dlatego malkontenci piszący te durne komentarze klepia biedę.... noe potrafią analizować nawet tak prostego artykułu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu PL, twoich bzdur aż się nie chce komentować
Ja tylko stwierdzam fakty, a nie żyję w przeświadczeniu "moje miasto jest najlepsze". Na bok sentymenty, przeanalizuj rynek pracy i powiedz, że się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co sie martwisz co sie smucisz,ze wsi jesteś na wies wrocisz"- dawne porzekadło zawsze na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główną przyczyną nie jest wyprowadzka na wieś... Wszyscy moi znajomi z najbliższej paczki (łącznie ze mną) po skończeniu studiów wyjechało do pracy do Warszawy lub Krakowa. Tyle w temacie. Tam praca dla absolwentów w zawodzie i nie za najniższą krajowa jest. Ot cała tajemnica. Jeśli młody człowiek i tak ma się wyprowadzić z domu i chce np. zamieszkać z dziewczyną to jaki sens ma wynajmowanie mieszkania w Lublinie jak można dołożyć kilka stówek i mieszkać w mieście, w którym są perspektywy? Ursus padł, wszystko pada, nie ma wielkich korporacji, a praca za najniższą albo na zlecenie dla absolwentek, bo nie daj Boże w ciąże zajdzie i co wtedy?! PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie za mieszkanie oddalone godzinę drogi od centrum trzeba zapłacić dwa razy więcej niż w Lublinie, przy czym zarobki też są dwa razy większe. Ale codzienne spędzanie dwóch godzin w korku mnie nie satysfakcjonuje. Żłobki i przedszkola i szkoluly w Warszawie przepełnione. Znajomi którzy pokupowali tam mieszkania szybko zaczęło żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja skończyłam logistykę na UMCS-ie. Od roku mieszkam i pracuję w Gdańsku. Polecam. Wszyscy moi znajomi lgną wo Warszawy bo bliżej, ale w Gdańsku rynek jest dużo mniej nasycony. Są porty, duże firmy mają główne siedziby, a firmy skandynawskie swoje oddziały :) Pracuję w zawodzie i zarabiam tą "mistyczną" średnią krajową. W Lublinie miałam ofertę pracy za 2100 brutto....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto kupuje te mieszkania w lbie ledwie oglosza ze bedzie nowy blok a wszystko sprzedane! Tu jest mowa ze ludzi ubywa a miasto sie rozrasta....cos tu nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...