Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni powiatowi przeszli do Solidarnej Polski

Utworzony przez kolega z Jastkowa, 28 stycznia 2013 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Też mi wydarzenie! Akurat dobrze, że odeszli bo dłużej ich nieróbstwa i teatralnego zaangażowania nikt by nie zniósł. Najlepiej jakby w ogóle odeszli z funkcji radnych. Śmieszy mnie ich nagła chęć pracy, chyba że p. Bernat jeszcze z większym zaangażowaniem chce wychwalać poczynania PSL-u w powiecie, p. Kozioł też już bez skrupułów będzie mógł głosować jak koledzy z PSL-u - no i nie będzie się bal że mu zabiorą umowy na przewozy. A p. Salasa - to jakaś zupełna porażka jeśli chodzi o aktywność radnego. Wszyscy trzej panowie od dawna wspierali PSL w powiecie lubelskim - np. p. Koziol woził wyborcze ulotki posła J. Łopaty a p. Bernat to nawet rozbawiał do łez radnych PSL-u jak wygłaszał peany pochwalne na ich cześć. Czyli ogólnie rzecz mówiąc dzięki Solidarnej Polsce wzrosły szeregi sojuszników PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś woli stawiać na partię która w sondarzach ma 2 góra 4 %, tych robionych przez Zbycha Ziobrę nie wliczam, to powodzenia. Było już wielu takich co mówili, że pis zły a oni dobrzy i jak skończyli. Gdy będzie bliżej wyborów zechcą wróceć. Zabawne jak wielu wyciera sobie gębe zasadami a są zwykłymi koniunkturalistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten tekst : "chcemy zrobić coś więcej dla regionu" to totalny idiotyzm i pycha tych 3 radnych. Skoro bedąc przy jednej z najsilniejszych partii w Polsce (a zwłaszcza w naszym regionie) jakim jest PIS Ci trzej panowie niezrobili nic to tym bardziej przy miniaturowej SP nic niezdziałają. Te przejście to nic innego jak dowód lizusostwa!!! a tak robią najwieksze lenie i obiboki!!, a cała ta SP w naszym regionie to nic nieznacząca partia tak więc ich aktywność to...nieaktywność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega z Jastkowa napisał:
Też mi wydarzenie! Akurat dobrze, że odeszli bo dłużej ich nieróbstwa i teatralnego zaangażowania nikt by nie zniósł. Najlepiej jakby w ogóle odeszli z funkcji radnych. Śmieszy mnie ich nagła chęć pracy, chyba że p. Bernat jeszcze z większym zaangażowaniem chce wychwalać poczynania PSL-u w powiecie, p. Kozioł też już bez skrupułów będzie mógł głosować jak koledzy z PSL-u - no i nie będzie się bal że mu zabiorą umowy na przewozy. A p. Salasa - to jakaś zupełna porażka jeśli chodzi o aktywność radnego. Wszyscy trzej panowie od dawna wspierali PSL w powiecie lubelskim - np. p. Koziol woził wyborcze ulotki posła J. Łopaty a p. Bernat to nawet rozbawiał do łez radnych PSL-u jak wygłaszał peany pochwalne na ich cześć. Czyli ogólnie rzecz mówiąc dzięki Solidarnej Polsce wzrosły szeregi sojuszników PSL-u.
Szkoda, że "kolega z Jastkowa" nie ujawnia swej godności sypiąc niesprawdzonymi, kłamliwymi "informacjami". Pogratulowac "odwagi"! Nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem, ale, podobnie jak w oświadczeniu przesłanym TVP Lublin wyjaśniam: 1. Nie wstąpiłem i nie planuję wstępowac do Solidarnej Polski. Nigdy nikomu i w żadnej formie nie składałem takich deklaracji. 2. Nadal czuję się członkiem klubu PiS i nie zamierzam, mimo mojej krytycznej oceny niektórych działaczy, go porzucac.. 3. Co zrobiłem dla lokalnej społeczności, wiedzą moi wyborcy. To oni a nie "kolega" będą oceniac moją działalnośc i wiarygodnośc. Jako radny mam czyste sumienie i zmieni tego medialny jazgot kilku prowokatorów. 4. Pracę starostwa oceniam, wbrew innym, obiektywnie. Jeśli trzeba, chwalę (a ostatnio było za co), jeśli trzeba - krytykuję, na co jest wiele dowodów. 5. Zamiast "korespondencji" za pomocą mediów proponuję otwarte spotkanie, które umożliwi merytoryczną dyskusję. Zachęcam moich adwersarzy do chocby odrobiny cywilnej odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...