Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: Uciekamy z dużych miast

Utworzony przez WC, 3 sierpnia 2012 r. o 08:21 Powrót do artykułu
W tytule jest napisane: Uciekamy z dużych miast. Z treści wynika: Uciekamy z lubelskich miast. Proszę poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwię sie. sam bym uciekł z Lubina na wieś (Głusk) moja ulica Sachsów jest koszmarnym wertebem kuż w lecie, doły i błoto na wiosnę jesień oraz po większej burzy. Miasto grabi nasze podatki i chce budować stadion na który nikt nie przyjdzie. a ulice jak były wertebami to są. a potem sie dziwią dlaczego ludzie nie chcą mieszkać w mieście. ciekawe kiedy rząd będzie wreszcie dbał o obywatela swojego miasta. chyba jak nie bedzie juz miał jak pokryć długów z podatków bo wszyscy uciekną tam gdzie o nich dbają czyli do sąsiednich gmin. ja che odłączenia od Lublina dzielnicy Głusk do gminy Głusk. zacznie tu być wtedy ładnie bo będzie ładna szosa a nie droga z lejami po bombie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WC napisał:
W tytule jest napisane: Uciekamy z dużych miast. Z treści wynika: Uciekamy z lubelskich miast. Proszę poprawić.
Popatrz na ludność Poznania, od 1990 roku spadła o 30000, więc jest to problem całego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w roku 2011 AD w Lublinie przybyło 800 mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec ulicy Sachsów napisał:
nie dziwię sie. sam bym uciekł z Lubina na wieś (Głusk) moja ulica Sachsów jest koszmarnym wertebem kuż w lecie, doły i błoto na wiosnę jesień oraz po większej burzy. Miasto grabi nasze podatki i chce budować stadion na który nikt nie przyjdzie. a ulice jak były wertebami to są. a potem sie dziwią dlaczego ludzie nie chcą mieszkać w mieście. ciekawe kiedy rząd będzie wreszcie dbał o obywatela swojego miasta. chyba jak nie bedzie juz miał jak pokryć długów z podatków bo wszyscy uciekną tam gdzie o nich dbają czyli do sąsiednich gmin. ja che odłączenia od Lublina dzielnicy Głusk do gminy Głusk. zacznie tu być wtedy ładnie bo będzie ładna szosa a nie droga z lejami po bombie.
Chyba pochodzisz ze wsi więc jesteś przyzwyczajony do kużu (poprawnie kurzu) i wertebów (poprawnie wertepów). Prawdę mówiąc kupiłeś najtańszą działkę w mieście i chcesz luksusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ktorych brakuje znajdziecie na zachodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli aż tak dużo ludzi ucieka z miasta,to czemu nadal brakuje mieszkań? -przecież powinno być ich coraz więcej "wolnych"... A po drugie: trzeba być szurniętym na łeb i nie mieć pojęcia o życiu na wsi,aby życie z miasta zamienić na życie wiejskie! Przez 33 lata mieszkałem na wsi -od połowy 2009r.mieszkam w Lublinie i dobrze mi tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Chełma ludzie wyjeżdżają bo nie ma pracy, młodzi uciekają za granice i do wiekszych miast bo tutaj nie ma przyszłości, pozostana ci ktorzy maja stabilizację majatkowa i finansową a ci ktorzy będą tylko mieli możliwość wyjazdu to wyjadą. W Chełmie jest nudno, po godz. 18 są juz pustki na ulicach, gdzie w wiekszych miastach dopiero zaczyna się zycie towarzyskie, nawet kina nie ma, to gdzie maja sie podziec mlodzi ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...