Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratujmy obowodnicę Lublina: Klepsydra w obronie S-17

Utworzony przez MAK, 12 stycznia 2011 r. o 09:34 Powrót do artykułu
szef resortu już jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni redaktorzy, Czy zdecydujecie się w końcu na jedną wersję dotyczącą wielkości dofinansowania EU? W obecnym artykule piszecie: "Przesunięcie terminu inwestycji spowoduje, że trasa nie powstanie do 2015 r. i przepadną 2 miliardy 620 milionów zł unijnej dotacji (UE dokłada do przedsięwzięcia 85 proc.)". W artykule http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110111/LUBLIN/918553154 z kolei podajecie, że: "Dzięki temu będzie można zwiększyć dofinansowanie budowy S17 z funduszy unijnych z 60 do 85 proc. Budżet państwa musiałby więc znaleźć jeszcze ok. 450 mln zł. Rada Ministrów zajmie się sprawą prawdopodobnie 18 stycznia." Sprawdźcie proszę tą informację. Jeżeli informujecie to rzetelnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ludzi aktywnych w Lublinie, utworzyc dobrowolne datki jak na Orkiestre Swiateczna ktorzy dbaja o sprawe
Calego Regionu jak i uzytkowników dróg jak i równoniesz calym sercem wspierac ludzi walczcych aby czuli sie ze za nimi stoią tysiace Ludzi i nie zostaną Osamotnieni aby czuli wiatr w żagle ze jest słuszny cel .Odczuwamy dyskryminacje regionu w modarnizacji koleji rowniez Nieoficjalnie sąsiedzi Rzeszow iBialystok maja otrzymac fundusze na modernizacje koleji z Warszawą bez Lublina pisał to internauta dobrze poinformowany.Niech rzad powie kto przeszkadza z regionu rzadzacym to wy pomozecie mu zamieszkac gdzie indzjej .Stop Dyskryminacji w budowie dróg jak i modernizacji koleji.Pozdrawiam aktywnych ludzi Lublina i region oraz mieszkanców wspierajacych w innej częsci Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej klepsydrze zamienić słowo LUBELSZCZYZNA na SOLIDARNOŚĆSZCZYZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poważnie trzeba zacząć myslec o autonomii wschodniej połowy Polski!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej Palikotczyzna z Pełowszczyzną.
Gość napisał:
Na tej klepsydrze zamienić słowo LUBELSZCZYZNA na SOLIDARNOŚĆSZCZYZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17 to najważniejsza inwestycja najbliższych lat dla Lubelszczyzny. Jeśli rząd wyrazi zgodę na jej budowę przed 2013 z pewnością PO zyska spora część poparcia Lubelszczyzny. Rząd powinien to brać pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję: 1. Zalóżmy konsorcjum! 2. Wszyscy Lublinianie będą jego członkami. 3. Studenci (przejezdni) w libczbie ok 100 tyś również. 4. Niech każdy wpłaci rocznie 100 zł. 5. Kasa przeznaczona będzie TYLKO na remonty ulic, dziur itd. 6. Miasto dokłada połowę zebranej kwoty. Tzn. przedstawiamy ilośc zebranej kasy, a miasto ma dołożyć dokładnie tyle samo, podwajając kwote. 7. NAJPIERW MOŻEMY ZBUDOWAC OBWODNICE! WALIĆ RZĄD!!!! 8. Oczami wyobrżni do 2015 roku mamy wszytskie ulice połatane, nowe w planach, obwodnice.. 9. KAŻDY TIR, POLSKI, ZAGRANICZNY, BUSY itd... WNOSZĄ OPŁATY ZA PRZEJAZD!! 10.Auta osobowe mieszakańców Lublina, oraz województwa Lubelskiego nie płacą (posiadają KOD, IDENTYFIKATOR, lub inne stosowne oznaczenia na pojeżdzie, do uzgodnienia). Zaznaczam że KAŻDY mieszkaniec ma WIECZNĄ możliwośc przejazdu za DARMO! 11.Pieniądze z opłat pójdą na ZWROT!!!! Pieniędzy dla mieszkańców!!! (sposób oddawania do wyboru! i do uzgodnienia). 12. PO ZWROCIE INWESTYCJI, PIENIADZE PRZEZNACZONE BĘDĄ NA WYPŁATE JUŻ ZAROBIONYCH PIENIĘDZY! 13. WSZYSCY SA ZADOWOLENI, KIEROWCY, MIESZKAŃCY, PRZEJEZDNI! NIE MUSIMY SIE NIKOGO PROSIĆ! P.S Drogę będzie budowała firma Lubelska, a dokładnie to nowa w której zatrudni się bezrobotnych, przeszkoli i do pracy. A jak nie, to inna zewnętrzna ale z zapisem zatrudnienia wszystkich nadających sie bezrobotnych do pracy przy budowie, naprawach itd. P.S Chętnie zapisze się do jakiejś organizacji, partii czy czego kolwiek, która będzie miała pomysły (nawet i moje może głupie),wspierała, inicjatywy rozbudowujace nasze miasto. Kontakt do mnie: edede557788@gmail.com Będziemy się oglądali na wawe i na innych to napewno sie nic nie uda. Jak samo nie weźmiemy sprawy w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p_ napisał:
S17 to najważniejsza inwestycja najbliższych lat dla Lubelszczyzny. Jeśli rząd wyrazi zgodę na jej budowę przed 2013 z pewnością PO zyska spora część poparcia Lubelszczyzny. Rząd powinien to brać pod uwagę.
Z pewnością PEŁOWSZCZYZNĘ z LUBELSZCZYZNY nie poprą mieszkańcy:ZIEMI ŁUKOWSKIEJ,PODLASIA POŁUDNIOWEGO I ZIEMI CHEŁMSKIEJ,bo w tym LUBELSKIM WOJEWÓDZTWIE jest tyle cyrku i wmawianie ludziom,że w Lublinie musi być wszystko,bo to pępek kraju i świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milczeć wszyscy oszołomy był czas żeby komu innemu zaufać. Banda cwaniaczków wyprowadziła was w pole z drogi? ja na waszym miejscu Bym się zakopał ze wstydu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ratujmy obowodnicę Lublina: Klepsydra w obronie S-17" PRZESTAŃMY RATOWAĆ OBWODNICĘ LEPIEJ USTRZELMY JAKĄŚ KURW...Ę SEJMOWĄ Z WARSZAWY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grabarczyk zapraszamy na pogrzeb za grabarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jesteście wyborcy wielbiciele obecnej władzy,tyle LAT już nas w durnia robią!!!Tylko o Smoleńsku i Kaczyńskim w kółko,a tu coraz gorzej i gorzej,palnijcie się w tępe łby!(zaraz się odezwą żem pisior bo tylko to potrafią.Choć nie jestem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna przyjezdza bo wybory w PO i obiecuje gruszki na wierzbie. Jezeli nie dojdzie do budowy 17-ki to gonic PO. Bylam zwolenniczka PO i popieralam Pana Palikota ale Mucha z Karpinskim nasrali we wlasne gniazdo, gonic ich.Mysle, zeby byl Palikot to Lubin by duzo zyskal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO dalej ? DOBRY POMYSŁ!! MOZE PLAKAT WE LOVE YOU DONEK >???? Moze cos na bilbordach Żuka ??? Coś ala Mleczko Żuk na Biedronce - obywatelu nie pieprz bez sensu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------WROGOWIE ! NIE ZABLOKUJECIE DEMONSTRACJI LUBELSZCZYZNY W WARSZAWIE!!!--------------------------------- Wrogowie Lublina !,nie zablokujecie WIELKIEJ DEMONSTRACJI LUBELSZCZYZNY W WARSZAWIE !!!. Hańba dla Redakcji "Kurier Lubelski", że przykłada "rękę", by zablokować Demonstracje w Warszawie !. Po co ,Wy Wrogowie Lublina chcecie jechać do Warszawy ?. deb***E !!!, Chcecie pokazać, że Lubelszczyzna nie potrafi się upomnieć o swoje potrzeby?. ZAPOMNIJCIE !!!. RADA OBRONY TRASY S17 przy Zarządzie Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w Lublinie ul.Królewska , już ogłósiła--wtorek 18 stycznia 2011r.--WIELKA DEMONSTRACJA LUBELSZ CZYZNY W WARSZAWIE pod hasłem "ZA WOLNOSC NASZĄ I WASZĄ!" . Oszukujecie Lublinian,bo sam Marszałek Sejmu Schetyna mówił, ŻEBYŚMY JECHALI NA WARSZAWĘ, BO IONACZEJ NICZEGO NIE ZAŁATWIMY!!!. Podpisy pod PETYCJĄ "Kuriera Lubelskiego", to wroga działalność przeciwko Lublinowi!!!. Dlatego, że Rada z Delegatami Regionów NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" mają PETYCJE i złożą ją "Premierowi i Prezydentowi" jako PEŁNOMOCNICTWO LUBLINA I LUBELSZCZYZNY dlatego nie ma potrzeby zbierać podpisy pod Petycją "Kuriera"gdyż może dojść do kompromitacji Lublina, bo nawet 20 tys. podpisów na Lublin to wypadnie śmiesznie!. W dniu 18 stycznia 2011r. jedziemy do Warszawy walczyć o OBWODNICĘ LUBLINA I AUTOSTRADĘ DO WARSZAWY 1. Kraków już swoją Obwodnicę Wschodnią WYWALCZYŁ i wystarczył wyjazd do Warszawy Prezydenta Krakowa i Wojewody i... w lipcu 2011r. rusza budowa Obwodnicy Wschodniej Krakowa (!). W Krakowie jest ta różnica, że Prezydent i Wojewoda Są PRZYJACIÓŁMI KRAKOWA!!!. A Lublin ma we władzach... wrogów a nie Przyjaciół !!!. Dlatego jedziemy pod Dowództwem--RADY OBRONY TRASY S17-- I...MUSIMY TAKŻE WYGRAĆ !!! i wygramy !!!. ----DO ZOBACZENIA W KAWALKADZIE NA WARSZAWĘ ---18 STYCZNIA 2011R.--WIELKA DEMONSTRACJA LUBELSZCZYZNY!!!. ---------------------LUBELSZCZYZNA----TO----TEŻ--------POLSKA--------WŁAŚNIE!!!------------------------------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...