Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytanie drugie jest bez sensu. Jestem przeciwnikiem finansowania partii z budżetu. Jeżeli odpowiem NIE, to na podstawie takiej odpowiedzi można zwiększyć finansowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a TUSK to kto baranie ---solidarność--- no to kto to wszystko rozp,,,,,,,,,, mądralo?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wybieram sie na głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie finansuje się z budżetu państwa i partie muszą się z tego rozliczą (składać sprawozdanie). Finansowane są tylko te partie które są w sejmie. Alternatywa ? Szemrani biznesmeni z walizką kasy, za kasę ma być lobbowanie na rzecz ustaw, które będą wspierały ich biznes. W takim przypadku korupcja na styku polityka-biznes będzie kwitła na całego. We wszystkich cywilizowanych krajach partie są finansowane z budzetu państwa.
  to p wuj tyle partii, pieniedzy zabraknie na same te partie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a TUSK to kto baranie ---solidarność--- no to kto to wszystko rozp,,,,,,,,,, mądralo?????????????????????????
Cioto ! Tusk to nie żadna SOLIDARNOŚĆ !! zapamiętaj,to zdrajca i sprzedawczyk, POżadził trochę rozpier dolił,sprzedał z aferował  wszystko w tym kraju,POdzielił POLAKÓW i spier dolił z tego dzikiego kraju.NOCNA ZMIANA!!!! NOCNA ZMIANA !!!  tam jest odPOwiedż dla ciebie  pajacu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyników sondy na pierwsze i drugie pytanie widać że ludzie nie maja pojęcia o polityce. Wprowadzenie JOWów w proponowanej formie jeszcze bardzie zabetonuje scenę polityczną. W sejmie znajdą się tylko dwie partie PiS i PO. Gdyby bazować na wynikach wyborów prezydenckich, to Kukiz z ponad 20 % poparciem mialby tylko kilka mandatow w sejmie. Mozna sie zastanowaic nad JOWami cos na ksztalt wyborow prezydenckich, tzn. jesli wygrany nie uzyska min 50%, to nie bierze wszytskiego tylko jest druga tura, i niech wtedy sie bije z tym co zajal drugie miejsce. Inaczej bedzie tak ze wygrany z np. 22 % poparciem zbiera wszytsko, a kolejni z 21 i 20 % nie maja nic. Co do drugiego pytania, to likwidacja finansowania z budzetu spowoduje ze pojawia sie szemrani biznesmeni z walizka brudnych pieniedzy i poslowie beda zmuszeni lobbowac pod nich ustawy. We wszystkich cywilizowanych krajach partie fifanowane sa z budzetu panstwa.
  owszem, ja nie mam pojęcia o polityce, bo nawet nie próbuję się nią interesować, żyję bo muszę, mam tego jebanego kraju dosyć, bo jak pracuję 38 la,  obecnie za najniższa krajową, to wybacz, na samą myśl o polityce dostaję palpitacji serca, a jeszcze bardziej jak słyszę słowo wałęsa, przecie ten kłamca obiecywał nam na dole, ze będziemy żyli jak ludzie no i jak mam żyć za te 1200 zł pomimo, że pracuję, gdzie z opieki społecznej pijak mało co mniej dostaje za darmo za brak chęci do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem, ja nie mam pojęcia o polityce, bo nawet nie próbuję się nią interesować, żyję bo muszę, mam tego je***ego kraju dosyć, bo jak pracuję 38 la,  obecnie za najniższa krajową, to wybacz, na samą myśl o polityce dostaję palpitacji serca, a jeszcze bardziej jak słyszę słowo wałęsa, przecie ten kłamca obiecywał nam na dole, ze będziemy żyli jak ludzie no i jak mam żyć za te 1200 zł pomimo, że pracuję, gdzie z opieki społecznej pijak mało co mniej dostaje za darmo za brak chęci do pracy.
Jaki żyd ci cokolwiek w życiu dał czy da !!!  mam tu na myśli bolka-konfidenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki żyd ci cokolwiek w życiu dał czy da !!!  mam tu na myśli bolka-konfidenta.
  no a tak w kościele był uważany, księża, biskupi  sam. śp. papież klepali go po ramieniu, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a tak w kościele był uważany, księża, biskupi  sam. śp. papież klepali go po ramieniu, 
Takie instrukcje z Kremla dostał,miał się dopasować,wtopić w tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to nie był człowiek Moskwy to dawno by go sovieci ubili,dostał z Kremla "parasol ochronny" Matkę Boską w klapę,pluskwy,nadajniki i Wachowskiego żeby mu włos z głowy nie spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma finansować partie, jak nie Polacy z własnych podatków? Biznesmeni, Putin czy Merkel? Ludzie użyjcie mózgów i poczytajcie dlaczego partie są finansowane z budżetu
Biznesmeni zapewne rządali by zadośćuczynienia.Obecnie nie finansują a takowe zadośćuczynienie otrzymują.Ile ustaw napisano pod kogoś i zobacz z kim się posłowie trunkują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma finansować partie, jak nie Polacy z własnych podatków? Biznesmeni, Putin czy Merkel? Ludzie użyjcie mózgów i poczytajcie dlaczego partie są finansowane z budżetu
Kulczyk POległ,sPOnsorzy się wykruszają,bieda zagląda POlszewikom w oczy,co to będzie ? co to będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURNE PYTANIA , NIE PÓJDĘ NA REFERENDUM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej zróbcie ankietę z pytaniem czy ktoś pójdzie na to referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie instrukcje z Kremla dostał,miał się dopasować,wtopić w tłum.
    o to brawo przygłupy liżące mu tyłek, a mieliśmy ich w latach 80 niemało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznesmeni zapewne rządali by zadośćuczynienia.Obecnie nie finansują a takowe zadośćuczynienie otrzymują.Ile ustaw napisano pod kogoś i zobacz z kim się posłowie trunkują.
    a teraz do tej pory ci przy korycie dostają podwójną forsę, bo są finansowani przez podatników-państwo, a biznesmeni w kopercie dają im za to aby ustawy były z korzyścią dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wuj z tym złodziejskim krajem i tak już mu nic nie pomoże, kto może niech się ratuje albo kradnie a jak nie umie bo jest uczciwy to niech wyjeżdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a teraz do tej pory ci przy korycie dostają podwójną forsę, bo są finansowani przez podatników-państwo, a biznesmeni w kopercie dają im za to aby ustawy były z korzyścią dla nich.  
Kulczyk POległ bida POlszewikom zagląda w oczy,oj bida,żródełko komuchom wysycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co w tym trzecim pytaniu chodzi, bo jak mam pójść i głosować jak nie wiem dokładnie o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co w tym trzecim pytaniu chodzi, bo jak mam pójść i głosować jak nie wiem dokładnie o co chodzi
O JOW-y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...