Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle kasy idzie na takie referendum a to i tak nic nie zmienia powinny być takie pytanie czy zlikwidować senat czy obniżyć liczbę osłów w sejmie czy osioł powinien mieć immunitet itp., to są ważne dla mnie pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze co powinien zrobić Kukiz po dojściu do władzy, to uruchomić system do głosowania przez tel. komórkowe. Nie znam w swoim otoczeniu osoby, która by nie posiadała komórki.
Moja babcia nie ma, moi rodzice potrafią tylko odebrać rozmowę,a z wybraniem numeru jest już problem... Dlaczego marny śpiewak ma ich pozbawić praw wyborczych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle kasy idzie na takie referendum a to i tak nic nie zmienia powinny być takie pytanie czy zlikwidować senat czy obniżyć liczbę osłów w sejmie czy osioł powinien mieć immunitet itp., to są ważne dla mnie pytania
Czy to znaczy, że te pieniądze eksportują do Chin, Rosji czy Bangladeszu? Rozbraja mnie takie pieprzenie. Przecież członkowie komisji dostaną jakąś kasę, polskie drukarnie dostaną zlecenie, w polską gospodarkę zostanie wpompowana maleńka kroplówka gotówki. Może już starczy tego dziadowania!!! Te pytania można zadać w kolejnym referendum. Tylko mi nie opowiadaj, że czterdziestomilionowego  narodu o tysiącletniej historii nie stać na zorganizowanie referendum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REFERENDUM za 100 mln.powinno rozstrzygnac prawdziwe kwestie,ktore cos zmienia w POLSCE. 1.WPROWADZENIE KARY SMIERCI, 2.ZNIESIENIE ZUS-u - i innych przymusowych characzy, 3.ZNIESIENIE PODATKOW, 4.KONSTYTUCJA POLSKI CZY TRAKTAT LIZBONSKI, 5.WYJSCIE POLSKI Z UNII EUROPEJSKIEJ.   Ludzie zyja nadzieja,ze cos sie zmieni po referendum.Gowno sie zmieni bo sa gowniane pytania i polowa Polakow nie wie o co w tym chodzi.JAK MAMY WYWALIC 100 MLN.TO NIECH BEDA PYTANIA,KTORE CHCA POLACY A NIE NARZUCONE PRZEZ ZYDOKOMUCHOW PRZY KORYCIE !!! CZYTAJCIE I UDOSTEPNIAJCIE-ZYDOWKA-MATKA BONIEGO-PRAWDE WAM POWIE.... https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak politycy nie zrobią nic co by im zaszkodziło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REFERENDUM za 100 mln.powinno rozstrzygnac prawdziwe kwestie,ktore cos zmienia w POLSCE. 1.WPROWADZENIE KARY SMIERCI, 2.ZNIESIENIE ZUS-u - i innych przymusowych characzy, 3.ZNIESIENIE PODATKOW, 4.KONSTYTUCJA POLSKI CZY TRAKTAT LIZBONSKI, 5.WYJSCIE POLSKI Z UNII EUROPEJSKIEJ.   Ludzie zyja nadzieja,ze cos sie zmieni po referendum.Gowno sie zmieni bo sa gowniane pytania i polowa Polakow nie wie o co w tym chodzi.JAK MAMY WYWALIC 100 MLN.TO NIECH BEDA PYTANIA,KTORE CHCA POLACY A NIE NARZUCONE PRZEZ ZYDOKOMUCHOW PRZY KORYCIE !!! CZYTAJCIE I UDOSTEPNIAJCIE-ZYDOWKA-MATKA BONIEGO-PRAWDE WAM POWIE.... https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/
co to są "characze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 pytanie Czy za pierwszy milion ukradziony kara lezenie krzyzem w kosciele 12 h 2 pytanie Czy za recydywe czyli ponowna kradziesz pregierz przed Domem Partii 3 pytanie Czy za wysadzenie samolotu Tu 154 M z prezydentem Kaczynskim kara smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteśmy, aż tak bogatym państwem, że stać nas na wydanie od tak 100 mln zł na referendum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko chcę zapytać czy wy na pewno rozumiecie co to są jednomandatowe okręgi wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź TAK na trzecie pytanie spowoduje, że kanciarze będą robić przekręty legalnie. Odpowiedź NIE na drugie pytanie może spowodować zwiększenie dotacji dla partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu 100.000.000zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nr.4 na 06.09 lub nr.4 na 25.10.=czy miesięcznie płacić 100 tys.zł. na ochronę jaśnie nam panującego pana PREZESA.=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sąda nie odpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 mln psu w dupę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 mln psu w dupę...
1,6mln zł za ochronę PREZESA też psu w dupę za 2014R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W referendum powinno znaleźć się pytanie czy jesteś za rozwiązaniem senatu tak czy nie to był pierwszy postulat PŁo po dojściu do władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terefere - referendum dla frajerów.... aby im się nie nudziło i czarnogród zajmował się głupotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jeszcze dodać pytanie do referendum: "Czy jest Pani/Pan za zniesieniem finansowania Kościoła i wyznań religijnych z budżetu Państwa?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli sie zgadzam na finansowanie patii jak dotychczas to mi to pasuje a jak sie nie zgadzam to mogą sobie podwyzszyc 10 razy?? kto to wymysslil zlodzieje jeb.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jeszcze dodać pytanie do referendum: "Czy jest Pani/Pan za zniesieniem finansowania Kościoła i wyznań religijnych z budżetu Państwa?"
Czy nie lepiej ?czy jest pan.pani za likwidacją Senatu ? gnać tych darmozjadów i szkodników naszej ojczyzny,je bać w końcu tych leśnych dziadkow !!!!!!!!!!!!!!!  o lie by to nasze państwo było tańcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...