Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice od miesiąca okupują szkołę w Brzozówce

Utworzony przez Hania, 3 października 2011 r. o 10:10 Powrót do artykułu
Ciekawe, kto im wyznacza te dyżury??? Chodzą słuchy, że czarna sukmana nie ma czym się zajmować w dzień powszechny-układa grafik a w niedzielę odczytuje. Jedzenie też im dostarcza... a to rachunki pewnie też zapłaci i kondukt żałobny z powodu utraty lokalu wyborczego zorganizuje. Bo to, że inni chodzili do Brzozówki głosować przez poprzednie 20 lat to nikogo nie wzrusza. NAJWAŻNIEJSZA JEST BRZOZÓWKA!!!!!!! Szkoda, że stowarzyszenie cechuje brak pamięci-Wybory na przystankach!!!!-z pewnością takie hasło już było a teraz wielkie zdziwienie!? Takim ludziom można zaufać- skleroza i brak konsekwencji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleban jeszcze nie wstał to nie ma komentarzy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kto ma rację, ale miałam (niezależnie) do czynienia z wójtem Szastarki, potraktował mnie po chamsku, do tej pory mam w pamięci, jak się wobec mnie zachował. Po prostu niewłaściwy człowiek na tym miejscu. Już nigdy nie zadzwonię do tej gminy w żadnej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sila ludu jest wielka; dziwie sie wojtowi ze nie wie o tym ; albo wojt jest niereformowalny albo nie nadaje sie na to stanowisko pewnie jest z pisu; juz jest po nim jesli dojdzie do referendum ciekawe skad pochodzi ten wojt???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pleban jeszcze nie wstał to nie ma komentarzy !!!!
Coś ospały wam się trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Coś ospały wam się trafił
Myślisz,że taki cierpiący na bezsenność jest lepszy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice dzieci na zmianę pilnują szkoły. – Jest wyznaczonych do tego 10 mieszkań i osoby z tych domów się co pewien czas się zmieniają
A czy oni gdziekolwiek pracują? Jaki przykład dają swoim dzieciom? Za dnia pewnie zbijanie bąków na kanapie, a w nocy pilnowanie byłej placówki oświatowej. Oby nieprawdą okazały się doniesienia o spożywaniu w tym miejscu alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pleban z brzozówki to jakiś dziwny człowiek ma swoich judaszy którzy go słuchają i mu wszystko kablują powinni go na taczce wyj......ać jeszcze nie mieliśmy takiego powalonego księdza co wystawia butelki po wódce na mszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta fundacja to same deb***e i głupie czuby.A aprobo okupywania to ciekaw jestem czy wolno im tam tak pić gorzałę w szkole same żule przychodzą i stare prukwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszek napisał:
pleban z brzozówki to jakiś dziwny człowiek ma swoich judaszy którzy go słuchają i mu wszystko kablują powinni go na taczce wyj......ać jeszcze nie mieliśmy takiego powalonego księdza co wystawia butelki po wódce na mszy
co.......????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje napisać do kuri i odwołać tego ksiedza bo tylko judzi a te stare dewoty go słuchaja żal ten ksiądz ma diabła w sobie niech sie nie zjmuje bajdami i polityką ps głosujemy na palikota w końcu rozdzieli kościół od polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC CI LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ UWAŻAM ŻE WOJT GMINY ZROBIŁ DOBRZE. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW - TO JEST CHORE. KOMPLETNIE NIE MYŚLICIE. JAK MACIE WYJŚĆ Z BIEDY JAK NIEUMIECIE OSZCZĘDZAĆ. TAKI BUDYNEK MOŻNA WYDZIERŻAWIĆ CHOĆAŻBY NA DOM STARCÓW I CZERPAC Z TEGO JAKIŚ DOCHÓD. SZKOŁA JEST W SZASTARCE I SPOKOJNIE MOŻE TYCH UCZNIÓW PRZYJĄĆ. DZIECI W DUŻYCH MIASTACH TEŻ MUSZĄ DOJEŻDŻAĆ DO SZKÓŁ I NIKT NIE ROBI Z TEGO PROBLEMU. JA NIE MIESZKAM JUŻ OD WIELU LAT W TEJ GMINIE, ALE NIERAZ LUBIE SOBIE POCZYTAĆ I WIDZĘ, ŻE TAM NIC SIĘ NIEZMIENIŁO I NIEZMNIENI. TAKIE MYŚLENIE UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW TO CIEMNOGRÓD. POZDRAWIAM GŁUPOTĘ TYCH LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC CI LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ UWAŻAM ŻE WOJT GMINY ZROBIŁ DOBRZE. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW - TO JEST CHORE. KOMPLETNIE NIE MYŚLICIE. JAK MACIE WYJŚĆ Z BIEDY JAK NIEUMIECIE OSZCZĘDZAĆ. TAKI BUDYNEK MOŻNA WYDZIERŻAWIĆ CHOĆAŻBY NA DOM STARCÓW I CZERPAC Z TEGO JAKIŚ DOCHÓD. SZKOŁA JEST W SZASTARCE I SPOKOJNIE MOŻE TYCH UCZNIÓW PRZYJĄĆ. DZIECI W DUŻYCH MIASTACH TEŻ MUSZĄ DOJEŻDŻAĆ DO SZKÓŁ I NIKT NIE ROBI Z TEGO PROBLEMU. JA NIE MIESZKAM JUŻ OD WIELU LAT W TEJ GMINIE, ALE NIERAZ LUBIE SOBIE POCZYTAĆ I WIDZĘ, ŻE TAM NIC SIĘ NIEZMIENIŁO I NIEZMNIENI. TAKIE MYŚLENIE UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW TO CIEMNOGRÓD. POZDRAWIAM GŁUPOTĘ TYCH LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety ludzie nie myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć ludzie i ludziska sprawa o którą walczą jest słuszna każda wiocha ma i powinna mieć szkołę bo to jedyne miejsce gdzie na wiosce tentni życie i coś się dzieje/więc nie krytykujcie ludzi z Brzozówki i nie oczerniajcie księdza.wójt to człowiek bezdzietny i niewie co to troska o osobe bliską najbardziej kochaną,wójcie bądz człowiekiem daj tym ludziom szkołe niech i dzieci mają dobre zdanie o osobie wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN napisał:
NIC CI LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ UWAŻAM ŻE WOJT GMINY ZROBIŁ DOBRZE. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW - TO JEST CHORE. KOMPLETNIE NIE MYŚLICIE. JAK MACIE WYJŚĆ Z BIEDY JAK NIEUMIECIE OSZCZĘDZAĆ. TAKI BUDYNEK MOŻNA WYDZIERŻAWIĆ CHOĆAŻBY NA DOM STARCÓW I CZERPAC Z TEGO JAKIŚ DOCHÓD. SZKOŁA JEST W SZASTARCE I SPOKOJNIE MOŻE TYCH UCZNIÓW PRZYJĄĆ. DZIECI W DUŻYCH MIASTACH TEŻ MUSZĄ DOJEŻDŻAĆ DO SZKÓŁ I NIKT NIE ROBI Z TEGO PROBLEMU. JA NIE MIESZKAM JUŻ OD WIELU LAT W TEJ GMINIE, ALE NIERAZ LUBIE SOBIE POCZYTAĆ I WIDZĘ, ŻE TAM NIC SIĘ NIEZMIENIŁO I NIEZMNIENI. TAKIE MYŚLENIE UTRZYMYWAĆ SZKOŁĘ DLA 34 UCZNIÓW TO CIEMNOGRÓD. POZDRAWIAM GŁUPOTĘ TYCH LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszek napisał:
pleban z brzozówki to jakiś dziwny człowiek ma swoich judaszy którzy go słuchają i mu wszystko kablują powinni go na taczce wyj......ać jeszcze nie mieliśmy takiego powalonego księdza co wystawia butelki po wódce na mszy
ale wy jesteście nienormalni ksiądz jest normalnym, człowiekiem . a te butelki o których mówicie to nie były do dekoracji . Każdy normalnie myślący obywatel zrozumiał funkcje tych butelek i inicjatywe dlaczego te butelki tam stały . Może wieśniaki powinniśmcie sie nauczyć czytać miedzy wierszami . Bo to co piszecie to jest chore bo to jest dobry ksiądz radziłabym brukwiarzom nie narzekać na tego księdza bo już Blinów tak narzekał to teraz mają księdza który niczym sie nie interesuje . A ten to jest spoko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam między wierszami i stwierdzam,że do normalności niektórym jeszcze daleko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...