Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogóźno: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2008 r. o 11:05 Powrót do artykułu
dzieciak za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to świadczy tylko o jednym, że najtragiczniejsze wypadki powodują świry do 25 roku. Już dawno ktoś proponował aby wprowadzić ograniczenie wiekowe do co najmniej 21 roku życia. Z tego co kiedyś wyczytałem na forach to ludzie piszą że rząd za dużo by stracił w budżecie za wypalone paliwo oraz głosów w urnie. i dlatego nikt nie podejmuje takiej debaty. Ale czy to jest warte ludzkich tragedi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PIERDLA Z TYM ZAKICHANYM SZOFEREM.BEZ SĄDU DOŻYWOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia dla rodziców a wiezienie dla kierowcy !!! głupie małolaty chciały się przejechać audi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)Spokój ich duszom,a szczere wyrazy współczucia ich rodzinom. Włodek z Kędzierzyna Koźla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolecje z Chełma woj. lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tę rodzinę,znałam dwóch z nich.Tak cieszyli się na ten samochód.Szybkiego powrotu do zdrowia Łukaszowi. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los wydaje się być niesprawiedliwym. Przeżył morderca, który zawinił jedynie (?!) głupotą i bezmyślnością. Szkoda pasażerów, którzy przecież też byli głupi i bezmyślni, wsiadając z pijanym do samochodu. Dobrze tyle, że nie skosili innych na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać gówniarzom samochód, to tak jak by założyć im stryczek na szyję. Nie trzeba wojny sami się wymordują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
She napisał:
Znam tę rodzinę,znałam dwóch z nich.Tak cieszyli się na ten samochód.Szybkiego powrotu do zdrowia Łukaszowi. (*)
i szybkiego sądu i wysokiego wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szałder zycze ci dożywocia.....gnij w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy to on będzie ale mądrzejszy to ni ch...
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
She napisał:
Znam tę rodzinę,znałam dwóch z nich.Tak cieszyli się na ten samochód.Szybkiego powrotu do zdrowia Łukaszowi. (*)
ty z tym komentarzem przesadzilas łukasz to do puchy zato cwaniakuje na szosie chcial sie popisac niech teraz dostanie dozywotke palan.... SZKODA ZE NIEZOSTAL KALEKO ZOBACZYŁ BY JAK TO JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sadzilem ze kiedys powiem co takiego...ale szkoda to mi tego ze on nie umarl...to on powinien nie zyc.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez ich znalem, szkoda adama niedawno 22 skonczyl tragedia 16 i 18 lat dziewczyny zginely a mialy cale zycie przed soba dopiero [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie z myślą zabicia tylu osób będzie dla niego większym cierpieniem niż śmierć >:( Madziu :* zawsze w mojej pamięci :* :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obaj sa mi bardzo bliskimi mi osobami ... Adaś zawsze bedziesz w moim sercu i w pamieci[*][*] spoczywajcie w spokoju [*][*] a Łukaszowi tez juz dajcie spokoj bo najwieksza kara jest dla niego to co sie juz stało.... niestety nic juz tego nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich tych ,którzy tak bardzo piętnują Łukasza : Założe sie ze większości z was zdarzyło sie jechać pod wpływem tylko mieliscie szczęscie i wróciliście w całości do swoich domów , tak samo z tą szybką jazdą - ktory z was cwaniaczków jezdzi tak przepisowo po drogach - ZADEN - więc podarujcie sobie te głupie teksty o dożywociu !!! bardzo mi ich wszystkich szkoda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla całej rodziny.....Adam zawsze będzie w naszej pamięci i będziemy o nim myśleli......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz to dobry chłopak i życzcie mu żeby szybko wyszedł z wieńzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...