Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosną pensje. Tylko komu?

Utworzony przez Miś, 16 lipca 2008 r. o 21:59 Powrót do artykułu
zaraz rzuci się ekipa narzekaczy...zamiast narzekać trzeba uciekać....moji znajomi sa w wawie i świetnie zarabiają, połowa ludzi siedzi w europie głównie wyspy,holnadia ,belgia.Tak jak kilka osób z pracy chyba czas uciekać do wawy ,na pomorze ,na śląsk.Z obserwacji wynika że z lublina gdzie jest głównie budżetówka uciekają młodzi wykształceni ludzie z 1-3 letnim doświadczeniem.Zostają same pierdzistołki czytający gazety i dłubiący w nosie.A uciekają ci co na nich robia.Czysta polska tradycja.Niedługo w urzędach i na uczelniach zostaną same kaelki życiowe uzaleznione od coraz mniejszej moblinej grupy lublinian.W lublinie jest jeszcze jedno złe zjawisko.Lublin wchłania wieś....lublinianie uciekają a przyjezdni biorą cokolwiek za marne grosze i zaniżają pensję.Dopóki w lublinie nie wpostaje niknaście-kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy będziebiedna i nędza.Bo pseudpracodawcy-wyzyskiwacze nigdy nie zapłaca dużo jesli będą mieć despertaów pod nosem w ogormnycej ilości gotoych tyrać za grosze.Pojezdzcie na rozmowę na pomorze czy do away a idzcie na rozmowe w lublinie.W lublinie potraktują was jak zbędnego śmiecia i dodatek który ma robić.W innym cywilizowanym mieście będziecie parterem i człowiekiem.....przerabiałem na samym sobie....Duża rzesza pracodwaców lubebslekich ma słmę w butach i nic tego nie zmeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należące do Emperii Eldorado za ciężką charówke w magazynie człowiekowi z uprawnieniami na wózek i kilkoma kursami płaci aż 1150 brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sliczna ta srednia krajowa! Ladna sumka, tyle ze do rzeczywistosci to sie nijak nie ma. Przyznaje racje mojemu przedmowcy. Trzeba uciekac gdzie pieprz rosnie.... I g***** mnie obchodzi, ze ''partiota nie zostawia ojczyzny, ze bedzie lepiej, ze tylkok tchorze tak robia' Patriotyzmu sobie na talerz nie naklade ... 'W Polsce obywateli traktuje sie troche jak niewolnikow, ludzie przy naszych zarobkach/prawdziwych/ mamy najwyzsze oplaty w europie: np: za leki, za telefony stacjonarne.......O zlodziejskim podatku i sprawiedliwosci spolecznej to juz nie wspomne. No normalnie zgac sie chce:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś napisał:
zaraz rzuci się ekipa narzekaczy...zamiast narzekać trzeba uciekać....moji znajomi sa w wawie i świetnie zarabiają, połowa ludzi siedzi w europie głównie wyspy,holnadia ,belgia.Tak jak kilka osób z pracy chyba czas uciekać do wawy ,na pomorze ,na śląsk.Z obserwacji wynika że z lublina gdzie jest głównie budżetówka uciekają młodzi wykształceni ludzie z 1-3 letnim doświadczeniem.Zostają same pierdzistołki czytający gazety i dłubiący w nosie.A uciekają ci co na nich robia.Czysta polska tradycja.Niedługo w urzędach i na uczelniach zostaną same kaelki życiowe uzaleznione od coraz mniejszej moblinej grupy lublinian.W lublinie jest jeszcze jedno złe zjawisko.Lublin wchłania wieś....lublinianie uciekają a przyjezdni biorą cokolwiek za marne grosze i zaniżają pensję.Dopóki w lublinie nie wpostaje niknaście-kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy będziebiedna i nędza.Bo pseudpracodawcy-wyzyskiwacze nigdy nie zapłaca dużo jesli będą mieć despertaów pod nosem w ogormnycej ilości gotoych tyrać za grosze.Pojezdzcie na rozmowę na pomorze czy do away a idzcie na rozmowe w lublinie.W lublinie potraktują was jak zbędnego śmiecia i dodatek który ma robić.W innym cywilizowanym mieście będziecie parterem i człowiekiem.....przerabiałem na samym sobie....Duża rzesza pracodwaców lubebslekich ma słmę w butach i nic tego nie zmeni
Nie zgodzę się z opinią, że "zostają same pierdzistołki czytający gazety i dłubiący w nosie". Zapominasz i lekceważysz jednocześnie tych, którzy decydują się żeby zostać choćby z powodu "korzeni" - nie jest łatwo zostawić rodzinę, zwłaszcza gdy są już w niej dzieci, starszych rodziców, którzy wymagają opieki czy nawet domu lub mieszkania obciążonego np. kredytem. Piszesz bzdury, bo zapewnie całe życie byłeś (mam nadzieję że do czasu) egocentrykiem. Lubelscy pracodawcy natomiast żyją w takich realiach jakie mamy - jeśli lokalny samorząd w dalszym ciągu będzie rozdzielał sobie tylko nagrody z publicznych środków zamiast wspierać przedsiębiorczość i region niestety tak to będzie wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnij się w SIPMIE to dopiero weżmiesz kasę że odwalisz wisiora jak zobaczysz wypłatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie, nie wiem, skąd u Was tyle pesymizmu, jeśli komuś się podoba pracować zagranicą - droga wolna, jeśli ktoś lubi W-wę -niech jedzie. Bardzo mądrze napisał/a "mm": nie zawsze jest tak, że wszystko można wybrać, czasami nasi najbliżsi układają nam życie, zwłaszcza Ci, którzy wymagają opieki: dzieci, staruszkowie... Wiem, co znaczy chleb warszawski, wiem z rodziny - co znaczy chleb angielski i za niższą kasę wolę cieszyć się rodzinnym życiem w lubelskim niż na wygnaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNE żE W PAńSTWIE ABSURDóW ZARABIAJą NAJLEPIEJ NIEUDOLNI URZęDNICY NIE ODPOWIADAJąCY ZA NIC,DLATEGO TAKIE PIęKNE MIASTO JAK LUBLIN TAK WYGLąDA BO CI CO MAJą ZARZąDZAć I Są SZCZODRZE WYNAGRADZANI NIC NIE ROBIą TYLKO MARKUJą WYDARZENIA TYPU BUDOWA IKEA A JAK COś ZROBIA NP.PRZEBUDOWA ULICY KUNICKIEGO TO RęCE OPADAJą,WYSTARCZY POJEżDZIć ,BO ZAMIAST PORZERZAć I ROBIć JAK NAJWIęCEJ MIEJSC POSTOJOWYCH TO ROBI SIę WPROST PRZECIWNIE,ZWężA I ZAKAZY POSTOJU , I CO NIE ABSURD W CZASACH WZMOżONEGO ROZWOJU RUCHU SAMOCHODOWEGO,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...