Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucił się z nożem na policjantów, potem do nich strzelił

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2018 r. o 11:41 Powrót do artykułu
No to Gościu - masz co najmniej 5 letnie wczasy na koszt państwa, (ale bez widoku na morze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na morze patrzył nie będzie ale tygrysa pogłaszcze nie raz...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wsiowy Rambo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostry cham bronił się czym da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że nie postawił zasłony dymnej i nie użył granatów. A drugie dziwne, że jeszcze żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za atak na policjanta powinno grozić od 10 lat niezależnie czy robi to kibol czy inny bandyta bo w końcu kto ma bronić społeczeństwo przed taką patologią. W stanach już by nie żył i nikt by gnoja nie żałował u nas trzeba się z takim cackać pytam PO CO ? Trzeba będzie jeszcze tego chwasta przez kilka lat utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji policjanci powinni opróżnić w jego stronę kilka magazynków z broni automatycznej i byłby spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na foto, że buraczysko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka czynna napaść ?!!!! Próbuje nożem potem strzela! Ewidentne usiłowanie zabójstwa. A nie znającym prawa pragnę uświadomić że usiłowanie dokonania przestępstwa jest karane tak jak jego popełnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce, jak czytam takie historie. Już ja na miejscu takiego policjanta bym się zastanawiał, czy strzelać... Zastanawiałbym się co najwyżej, czy od razu między oczy, czy najpierw w nogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jaka była prawda? Dziennikarska (pogoń za sensacją), policyjna (obawa o oskarżenie o niesłusznie i nieprawidłowo zaatakowanym obywatelem), czy obywatela (jako poszkodowany). Tego nie wie nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile tak było to...w USA byłby już martwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego teren i won innym, chccieliście ameryki - zachodu to się kuźwa dostosowujcie do ich przepisów, przy tym chłopisko uda]ła wariata, posiedzi w abramowicach miesiac i ma rentę nainiższa teraz 1 tys. a ja zapieprzam już 40 lat i dostanę 1400 zł. za swoją głupote tj., za to że byłem uczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrona konieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwólcie na posiadanie broni, to takiego desperata będzie atakować przez tydzień z użyciem czołgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...