Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Blokada nie wpływa na prace budowlane

Utworzony przez Stefan, 16 października 2013 r. o 12:10 Powrót do artykułu
A szkoda że nie ma opóźnienia, może firma Dragados wiedziała by do kogo się zwrócić po kasę za ewentualną karę za opóźnienia. Następnym razem taki robin hood w spódnicy i bez mózgu by się zastanowił czy blokować coś czy nie. Mam nadzieję, że ta tępa dziw** nie będzie jeździła po wybudowanej ekspresóce, bo jak widać jej jest nie potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisac numery i nie wpuszczac na ekspresowke:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziennik!!! w jednym artykule piszecie "kobieta, która zatrzymała Dragados", a w drugim sami sobie przeczycie pisząc, że "blokada nie wpływa na prace budowlane". To zatrzymała, czy nie??? Trochę myślcie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ma rację , jej działka i może sobie na niej robić co chce. A firma za korzystanie z działki powinna zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisac numery i nie wpuszczac na ekspresowke:)
... ciebie też....zaproś ich do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkoda że nie ma opóźnienia, może firma Dragados wiedziała by do kogo się zwrócić po kasę za ewentualną karę za opóźnienia. Następnym razem taki robin hood w spódnicy i bez mózgu by się zastanowił czy blokować coś czy nie. Mam nadzieję, że ta tępa dziw** nie będzie jeździła po wybudowanej ekspresóce, bo jak widać jej jest nie potrzebna.
To jej działka i ma prawo na niej robić co chce, przez takich jak ty i twoje rozumowanie w tym kraju dochodzi do samowoli ze strony "silniejszego", który robi co chce.   A tak poza konkursem, dlaczego tę Pania nazywasz "tępą dziwką"? Znasz ją chociaż osobiście? Swoja żonę też tak nazywasz? Zastanawiam się, czy ty jesteś taki głupi sam z siebie, czy ktoś ci za to płaci? I jeszcze jedno, wiesz dlaczego słowa "ty" i "ciebie" pisze z małej litery? No domyśl się, jeżeli potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokada w żadnym stopniu nie wpłynęła na tempo prac przy budowie S17. Roboty są prowadzone bez przeszkód – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wykonawca korzysta z drugiego miksera, ustawionego w okolicach budowanej estakady nad Doliną Bystrzycy.   Drugi mikser wygląda tak: jadna ładowarka sypie kruszywo,a dwie kolejne piasek,cement mieszają już na miejscu -glebogryzarką. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ma rację , jej działka i może sobie na niej robić co chce. A firma za korzystanie z działki powinna zapłacić.
  A skąd wiesz, że nie płaci? Moze za mało płaci i dlatego pani się marzy dodatkowe odszkodowanie w sam raz na lepszy samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobiła. To jej działka, a Dragados ją użytkuje niezgodnie z umową i ma w du*** wszystkie monity, prośby i groźby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jej działka i ma prawo na niej robić co chce, przez takich jak ty i twoje rozumowanie w tym kraju dochodzi do samowoli ze strony "silniejszego", który robi co chce.   A tak poza konkursem, dlaczego tę Pania nazywasz "tępą dziwką"? Znasz ją chociaż osobiście? Swoja żonę też tak nazywasz? Zastanawiam się, czy ty jesteś taki głupi sam z siebie, czy ktoś ci za to płaci? I jeszcze jedno, wiesz dlaczego słowa "ty" i "ciebie" pisze z małej litery? No domyśl się, jeżeli potrafisz.   Domyśliłem się dlaczego tak piszesz ale mi to zwisa, zdanie trolla takiego jak Ty mi lata :) Tak znam ją osobiście, głupio Ci teraz? Jak moja żona jest niegrzeczna to ją tak nazywam. Jestem taki głupi bo próbuje się dostosować do poziomu wypowiedzi takich kmiotków jak Ty a bez zniżenia się do Twojego poziomu to nie wyjdzie...więc sam rozumiesz. Chyba że nie rozumeisz to pytaj dalej będe odpowiadał :)   A działkę dała w dzierżawę, od kwietnia jakoś jej nie przeszkadzało nic aż do dziś. Ciekawe dlaczego? Kasa się skończyła i trzeba jeszcze coś wyciągnąć ale może wyciągać co najwyzej pracownikom Dragaos coś ze spodn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkoda że nie ma opóźnienia, może firma Dragados wiedziała by do kogo się zwrócić po kasę za ewentualną karę za opóźnienia. Następnym razem taki robin hood w spódnicy i bez mózgu by się zastanowił czy blokować coś czy nie. Mam nadzieję, że ta tępa dziw** nie będzie jeździła po wybudowanej ekspresóce, bo jak widać jej jest nie potrzebna.
  Stefan jesteś cham, prostak i nieprzeciętny burak. A za tą panią trzymam kciuki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło mi Mic, jedz i blokuj razem z nią i rób dalej z tego województwa zaścianek słoma na zimę zebrana bo ma być sroga w tym roku żebyś miał w buty co napchać wieśku. Nie chce mi się z wami dyskutować, za niski poziom macie. Nie podrawiam i bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszka w okolicy a posiada warszawskie tablice rejstracyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło mi Mic, jedz i blokuj razem z nią i rób dalej z tego województwa zaścianek słoma na zimę zebrana bo ma być sroga w tym roku żebyś miał w buty co napchać wieśku. Nie chce mi się z wami dyskutować, za niski poziom macie. Nie podrawiam i bez odbioru
 
Miło mi Mic, jedz i blokuj razem z nią i rób dalej z tego województwa zaścianek słoma na zimę zebrana bo ma być sroga w tym roku żebyś miał w buty co napchać wieśku. Nie chce mi się z wami dyskutować, za niski poziom macie. Nie podrawiam i bez odbioru
Stefan ćwoku. To po co my się schylamy, ty musisz się na palcach wspinać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Stefan ćwoku. To po co my się schylamy, ty musisz się na palcach wspinać.  
Miałem już nie komentować Twoich nędznych wypocin ale co mi tam. Niestety nie dogadamy się jestem 120% hetero więc kolegów do schylania się szukaj gdzie indziej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem już nie komentować Twoich nędznych wypocin ale co mi tam. Niestety nie dogadamy się jestem 120% hetero więc kolegów do schylania się szukaj gdzie indziej:)
Stefan, widzę, że sam nie dasz rady. To nie na twoją głowę. Idź więc do pierwszego lepszego gimnazjalisty, pokaż mu to co do ciebie napisałem, a on już ci to łopatologicznie wytłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jej działka i ma prawo na niej robić co chce, przez takich jak ty i twoje rozumowanie w tym kraju dochodzi do samowoli ze strony "silniejszego", który robi co chce.   A tak poza konkursem, dlaczego tę Pania nazywasz "tępą dziwką"? Znasz ją chociaż osobiście? Swoja żonę też tak nazywasz? Zastanawiam się, czy ty jesteś taki głupi sam z siebie, czy ktoś ci za to płaci? I jeszcze jedno, wiesz dlaczego słowa "ty" i "ciebie" pisze z małej litery? No domyśl się, jeżeli potrafisz.
 Nie plec! Pani Barwińska, podpisując umowę dzierżawy, automatycznie ograniczyła swe prawa do nieruchomości. Jeśli w umowie było składowanie materiałów budowlanych, to pytam: kruszywo, w mikserze bądź nie, jest materiałem budowlanym, czy nim nie jest? Niełatwo udowodnic naruszenie umowy. Co do "nazewnictwa" tej pani, to przez szacunek dla jej córki, nie będę przypominał tego, co było. A co było, wie pani B. Publiczne forum to nie miejsce na wypominanie komuś przeszłości, rozliczania z błędów. Nie ma też związku z roztrząsaną sprawą, niemniej jednak pani Ani przydałaby się odrobina pokory, chocby malutkiej. Ja nie wierzę ani jednemu jej słowu, deklarowanym intencjom i zapewnieniom, że to wszystko tylko i wyłącznie pro publico bono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://budownictwo.wnp.pl/jest-wniosek-o-upadlosc-drogowego-giganta,204191_1_0_1.html i wszystko wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://budownictwo.wnp.pl/jest-wniosek-o-upadlosc-drogowego-giganta,204191_1_0_1.html i wszystko wiadomo...   CYTAT Z ARTYKUŁU : "W grudniu 2010 r. Centralne Biuro Śledcze przeszukało siedzibę Dragadosa. Miało to związek ze śledztwem w sprawie kradzieży dolomitu spod śląskiego odcinka A1. Pół roku temu katowicka prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko zaangażowanym w ten proceder drogowcom. Prokuratorzy uznali, że robotnicy wywożący kruszywo z budowy nie wiedzieli, że popełniają przestępstwo. Postępowanie przeciwko ich szefom zawieszono z powodu złego stanu zdrowia jednego z nich." TAK TO W NASZYM PRAWORZĄDNYM KRAJU ( TAK PRZYNAJMNIEJ WSZYSCY NAM WMAWIAJĄ) - TEN KTO KRADNIE MILIONY JEST BEZKARNY. JEST PRZECIEŻ PRZEDSIĘBIORCZY I POMNAŻA SWÓJ PRYWATNY MAJĄTEK KOSZTEM INNYCH. TEN ZAŚ KTO UKRADNIE TZW. KURĘ LUB CUKIER JEST OSADZANY W ARESZCIE I NAZYWANY ZŁODZIEJEM W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO CO KRADNIE MILIONY. PRZECIEŻ OBYDWA CZYNY SĄ NIEDOZWOLONE I SCIGANE PRZEZ PRAWEM. WIDOCZNIE PRAWO NIE JEST TO SAMO DLA WSZYSTKICH    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan jesteś totalnym impotentem intelektualnym dobrze że cię zjechali na tym forum . Brawo dla tej kobiety !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...