Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Jedź, jedz i tankuj w Markuszowie (wideo)

Utworzony przez Stefan, 27 grudnia 2013 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Dno, dno dna. Po kiego wała tan filmik jest do tej wiadomości? komórką go ktoś kręcił? I proszę dziennik wschodni o to żebym jednak ja sam mógł sobie odtwarzać filmiki a nie z góry otwiera się wiadomośći i ten nominowany do Oskara film się musi włączyć podobnie jak wszystkie pozostałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory oczym to jest informacja ? ze stacje otworzyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poraża żałośnie niski poziom tej pseudogazety. Tylko czekać, aż niebawem będa pisać artykuły o tym, że "jak ma jechać pociąg to się zapory zamykają, a jak przejedzie to otwierają". Czy oni czytelników mają za upośledzonych czy też sami są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cie dziadu z drugim dziadem nie stac zeby gazete sobie kupic to oczekujesz ze za darmo w necie podadza ci wszystko za darmo w najlepszym wydaniu? Dziady...
  POpieram! Nie wspierajmy dziadostwa! Tak samo jak ulicznym pseudograjkom (pseudośpiewakom) nie daję 2zł na wino lub piwo mówiąc że niech się wezmą za pożyteczną pracę, tak samo nie dałbym złamanego grosza tego typu pseudodziennikarzom za opisywanie takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.
Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier*do*lic BP  za bandyckie ceny!!!!
Dokładnie. Racja. BP to najdroższa stacja. Omijam to gówno z daleka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tankuje ON Energy na Ukrainie za 9,15 hrywien/1l i nie narzekam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsca pracy w MOP za 800zł za 16 godzin pracy. PO co ta reklama jak tiry zaczęły jeźdić od nowa starą 17 bo nie płacą i w jastkowie zjedza obiad za to co mieli zapłacić za przejazd.
to jakies 8700 zl za miesiac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZEMU NIE NP "ORLEN" SIĘ PYTAM? , NO PYTAM SIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko narzekajcie, ta S17 stka z BP czy Orlenm to jest sukces dla naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tankowałem. Usłyszałem od obsługi że mają zwalniać bo BP założyło większą sprzedaż a tu mało kto tankuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...