Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 na liście głównej rządu! Budowa ma ruszyć wiosną

Utworzony przez andy232, 25 stycznia 2011 r. o 15:06 Powrót do artykułu
Gratuluję ludziom z forum scyscraper, bo to od nich tak naprawdę się zaczął szum (nie od żadnych palikotów i wojciechowskich). To dzięki ich nagłośnieniu temat podjął Żuk i Hetman. Myślę że ich działania ostatecznie dały dzisiejszy skutek. Gratuluje "fanatycy" Scyscraper'owcy! Tak na marginesie - ktoś mi powie z jak można odblokować tam konto, bo nie wiem z jakiego powodu jestem pozbawiony dostępu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KŁAMCA Grabarczyk . Powiedział , że da , potem na pewno nie , teraz dał !!!! Teraz to ja nie chce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę droga, niech wyjawią Prawdę o Smoleńsku!!!! Wszyscy widzieli w Youtubie generatory mgły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogu Chwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim tym, którzy brali czynny udział w 'walce' o S17 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBIECANKI CACANKI, A GŁUPIEMU RADOŚĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięstwo!z tym rządem tak trzeba-twardo i ostro. ale teraz będzie "ojców" tego sukcesu!Bukietowa pierwsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy szacunku i podziękowania, dla zaangażowanych w S17, szczególnie dla osób z grup dyskusyjnych, facebooka, Regionalnej Izby Gospodarczej, przedsiębiorców, dziennikarzy, wszystkich Lubelaków, którzy poprali wspólne działania na rzecz ekspresówki i władz samorządowych. Parlamentarzystom i malkontentom nie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarówa napisał:
Po cholerę droga, niech wyjawią Prawdę o Smoleńsku!!!! Wszyscy widzieli w Youtubie generatory mgły!
schowaj sie w tym swoim kosciele jutubie XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarówa napisał:
Po cholerę droga, niech wyjawią Prawdę o Smoleńsku!!!! Wszyscy widzieli w Youtubie generatory mgły!
żarówa - mistrz!!!:D Dodam jeszcze że jestem pod mega wrażeniem możliwości pejotenowca Wojciechowskiego. Dzisiaj mówił że się postara o budowę s17 - i już po południu jest decyzja. Mega gościu, buahaha, razem z Krukami, Żukowskimi, Pruszkowskimi, Kowalczykami... To wszystko dzięki nim, wierzcie to moherki i maruderzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla lubelskich mediów a szczególnie dla Kuriera Lubelskiego za zebranie 20.000 petycji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jeszcze wieży w obietnice tego pana haha. Będziecie widzieli obwodnice jak ... Typowa zagrywka przedwyborcza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto jeszcze wieży w obietnice tego pana haha. Będziecie widzieli obwodnice jak ... Typowa zagrywka przedwyborcza!
o jakiej wieży mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pierwszy krok, bo ten odcinek miał być i tak, tylko, że nawet to nam chciano zabrać. Teraz trzeba brać się do roboty i walczyć o każdy kilometr dalszej części S17 (Piaski-Hrebenne i Kurów-Garwolin)oraz S12 i S19, a także o szybką kolej i inne inwestycje. Czas w końcu Warszawie i innym regionom pokazać, że nie damy się robić w bambuko, tylko dlatego, że jesteśmy na uboczu. Gdyby tak walczono kilka lat temu jak ostatnio, to dawno mielibyśmy ekspresówkę i to całą, dawno by zmodernizowali linię kolejową, itd, itp. Na razie dobre i to. Dziękuje wszystkim, którzy walczyli o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kliknij się w czółko człowieku, co cię obchodzi smoleńsk, polecieli nie wrócili niech spoczywają sobie w pokoju, a zajmijmy się sprawami dla żywych, bo kiedyś wyjedziesz samochodem do miasta i juz nie wrócisz bo jakis tir Cię rozjedzie, który mógłby przejechac obwodnicą, POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się na tym nie znam ale dlaczego cała akcja nie zaczyna się od obwodnicy Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo obrońcy S17 i akcji na deptaku !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielki sukces. Wreszcie i nam udało się cos wywalczyć. Jeszcze tyko trochę "posprzątać" w GDDKiA w Lublinie, podziękowac kilku osobom na stołkach i będzie nieźle http://stadiony.klszarak.org/scc_a_s.swf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w akcje na rzecz s17! To wielki sukces nas wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co nie da sie ?? ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...