Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Pogoda sprzyja drogowcom

Utworzony przez dm, 4 stycznia 2013 r. o 11:36 Powrót do artykułu
obwodnica zostanie najwczesniej oddana w połowie 2014 a to wszystko przez bardzo leniwego wykonawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wypowiada się ten ktory nie widział jak wszystko szybko się dzieje przy tej budowie- mieszkam obok i codziennie widze zmiany tempo jest zawrotne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenia prędkosci s17 do Piask co 300 m 70km/h i 90km/h.czyli tyle samo co na drogach dojazdowych....to po co komu ta ekspresowka jesli wąską dróżką do Swidnika pojadę szybciej...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
chyba wypowiada się ten ktory nie widział jak wszystko szybko się dzieje przy tej budowie- mieszkam obok i codziennie widze zmiany tempo jest zawrotne
Może i teraz się spięli ale prędzej Stoch skoczy 250m w Vikersund niż skończą za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela to najwyraźniej mieszkasz w zupełnie innym miejscu niż ja bo obok mnie (okolice węzła Lubartów) w mojej ocenie nie ma szans na to żeby za rok jechało się ekspresówką. Trasa w kierunku Lubartowa (3 km które też obejmuje kontrakt) nawet nie jest zaczęta, no ale to pomińmy bo wybudowanie tego nie jest trudne, lecz spoglądając na stan węzła Lubartów po prostu nie wierzę żeby dało się to skończyć w terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HJ napisał:
Ograniczenia prędkosci s17 do Piask co 300 m 70km/h i 90km/h.czyli tyle samo co na drogach dojazdowych....to po co komu ta ekspresowka jesli wąską dróżką do Swidnika pojadę szybciej...?
Nie jest źle, przed świętami jak tamtędy jechałem to jeszcze 50 wisiały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomiędzy węzłami: Dąbrowica–Lubartów oraz Lubartów–Witosa pomiędzy węzłami: Lublin Sławinek–Lublin Rudnik oraz Lublin Rudnik–Lublin Felin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narazie ograczenie ws piask masz bo nie jest oddana jeszcze budowa a Dragadaos i tak sie noe wyrobi jak tam byłem to nasypy nie sa skończone, a gdzie im jeszcze do podbudowy i układania masy:) z obiektami mostowymi nie mogą dać rady a co mówić z drogową. Pogratulować niech dalej wybieraja najniższą ofertę w przetargu a potem sie dziwią ze ok 1000 os leci z firm budowalnych i jak to możliwe że wykonawca nie płaci podwykonawcom gratulacje dla baranów na stołkach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...