Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są wyniki sekcji zwłok kobiety zagryzionej na przystanku

Utworzony przez Poniatowianin, 2 stycznia 2012 r. o 16:46 Powrót do artykułu
Wie ktoś może od kogo policja wzięła te psy do badania ? Czy to są psy pana Wój........ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od pana woj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem, że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to zryci obrońcy futrzarstwa? Pewnie człowiek był znów winny, bo nie upilnował szlachetnych stworzonek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecho napisał:
Co na to zryci obrońcy futrzarstwa? Pewnie człowiek był znów winny, bo nie upilnował szlachetnych stworzonek....
Dokładnie, do już dawno ktoś mądry powiedział: "jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś".... Ale Ty, lecho, nie jesteś w stanie tego ogarnąć, bo masz malutki, niepofałdowany móżdżek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ten właściciel dostosował się do nowych przepisów, że psy spuścił z łańcuchów na 12godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy tzw. obrońcy zwierząt powinni w takich przypadkach płacić sowite odszkodowania rodzinom lub poszkodowanym, chcieli spuszczania psów to mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili". DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW: Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili". DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW: Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten obrońca zwierząt z telewizji który mówił że ludzie trzymający psy na łańcuchach są chorzy niech spojrzy w oczy rodzinie zagryzionej 42-latki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry napisał:
Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
Gościu, co Ty porównujesz zwierze do człowieka ?! Chyba Cię już pojebało totalnie ? Niedługo to zwierzęta będą rządziły swoimi właścicielami? Stuknij się najpierw w głowę, a nie takie bzdury wypisujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zagorzałym przeciwnikiem złego traktowania zwierząt. Ale polscy posłowie nie znają polskich, wiejskich realiów. Nie wiem czy taka pani Mucha była kiedykolwiek na wsi, ale pan Olejniczak (przywiązywał się do psiej budy podczas jednego z hapeningów w Warszawie) bywał na niej wielokrotnie. Nikt mi nie powie, że z kilkuletniego mieszańca, który całe życie spędził na łańcuchu można zrobić normalnego psa. Tak powie każdy kto ma choć trochę pojęcia o zwierzętach. Psy takie bywają często agresywne nie tylko wobec obcych ale też rzadko bywającej w domu bo np. uczącej się w mieście córki gospodarza. Posesje na wsi są jakie są. Często nie ogrodzone, płoty dziurawe, brama niedomknięta. W Polsce wschodniej (nie mówię tu o wioskach podmiejskich typu Motycz) to wręcz zjawisko nagminne. Ludzie różnie to tłumaczą. Że mają brak pieniędzy, że taka tradycja, że łatwiej wyjść w pole a wszyscy sąsiedzi to swojacy a w ogóle to nikt nikomu nie zagraża. Nie będę tego komentował. Jak napisałem jestem zagorzałym przeciwnikiem nieludzkiego traktowania zwierząt. Tak jak jest napisane w ustawie tak powinno być. Ale rzeczywistość, w szczególności na polskiej wsi jest rzeczywistości. Myślę, że większość gospodarzy nie będzie się stosować do nowych przepisów. Ale niektórzy być może pod wpływem mody lansowanej przez np. TVN będą. To w niektórych wypadkach może prowadzić do nieszczęść. Uważam, że rzeczywistość napisana w ustawie powinna mieć miejsce, ale nie da się jej wprowadzić teraz w życie. Być może za 20, 30 lat. Ale do tego potrzebna jest wymiana pokoleniowa, kiedy większość mieszkańców wsi będą stanowili ludzie ze średnim wykształceniem bądź licencjatem, którzy parę lat swojego życia spędzili w mieście, być może za granicą (wiem co o tym powiedzą co niektórzy internauci, sam do modelu wykształcenia panującego w ostatnich 20 latach mam stosunek bardzo krytyczny. Na marginesie mam wykształcenie zawodowe jestem stolarzem stąd być może mój prosty ale szczery język). A swoją drogą mówią łańcuch. Ale kojec może też być bardzo mały może mieć 2x2. A o tym ustawa nic nie mówi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o mordowaniu innych zwierząt - świnie, krowy itp ? Wiem. mordowane są w sposób humanitarny i takie tam ble ble ! Żydzi w komorach gazowych również byli mordowani w sposób humanitarny ? Czy polscy oficerowie w Katyniu strzałem w tył głowy. Ja odnoszę wrażenie, że politycy karmią nas takimi pierdołami, żeby idwrócić uwagę od coraz większego kryzysu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego psa mogę rozzłościć, aby wyglądał jak ten na zdjęciu. Trzeba się postarać bo najpierw taki pies będzie uciekał jeśli będzie miał gdzie. Ten na łańcuchu nie może nigdzie uciec. Napiszcie lepiej jak się zachować w kontakcie z psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek! A co wiesz o mordowaniu larw komarów i truciu dorosłych osobników w świetle prawa. Wiele miast chełpi się akcjami odkomarzania parków, w których trup pada gęsto. A co dopiero ma powiedzieć wielotysięczna rzesza dżdżownic zadziobana przez kury, albo miliony muszek połkniętych przez jaskółki i inne ptactwo, nie mówiąc już o tragicznych zejściach turkuci podjadków wykończonych podstępnie przez bezlitosnych rolników i ogrodników na swoich działkach. Maniek - zdradź wreszcie, czy jesteś za odstrzałem futrzaków, czy nie - bo twój wpis jest na bardzo wysokim stopniu abstrakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...