Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sadownicy: Będziemy protestować do skutku

Utworzony przez AVE, 25 sierpnia 2008 r. o 22:37 Powrót do artykułu
NIE MA SZANS NA ZWIEKSZENIE CENY!!! NIE MIEJMY DO NIKOGO PRETENSJI TYLKO DO NASZEGO RZĄDU KTÓRY POZWOLIŁ ABY JABKO CHINSKIE WESZŁO NA NASZ RYNEK!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA NASZĄ ZACHODNIĄ GRANICĄ JABKO Z CHIN JEST ZAKAZANE!!! NIEOSZUKUJMY SIE ALE PROTESTY NIC NIE ZDOŁAJĄ... JEZELI NIE ZABLOKUJEMY JABKA Z CHIN!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jabłko... a nie jabko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jabłko... a nie jabko
I jeszcze "nie oszukujmy się" a nie "nieoszukujmy się".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd winien wprowadzić ustawę w zakresie minimalnych i maksymalnych cen skupu płodów rolnych. Wówczas można by egzekwować obowiązujące przepisy. Już najwyższy czas aby chronić nasze rolnictwo i naszych rolników. Kiedy wreszcie skończy sie ten bałagan. Dotychczas rolnicy są gorzej traktowani od chłopa pańszczyźnianego. Nie mają za co się leczyć, za co kształcić dzieci, a w niejednej rodzinie 1 kredyt zastępuje drugi. Błagam pomóżcie rolnikom , przecież to jest liczna grupa społeczna, prawie połowa naszego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
I jeszcze "nie oszukujmy się" a nie "nieoszukujmy się".
ty kuro jesyś profesór z Opóla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykształcuno napisał:
ty kuro jesyś profesór z Opóla.
Ani jedno, ani drugie, ot tak, pozostałość po kilkunastu latach pobytu w szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
Ani jedno, ani drugie, ot tak, pozostałość po kilkunastu latach pobytu w szkołach.
forum jest dla wszystkich ludzi do wyrażania swoich poglądów, nie zaś tylko dla polonistów. Błędy nawet w druku zdarzają się każdemu. Nasi panujący starają się za wszelką cenę rozbić forum różnymi metodami,boją się jakiejkolwiek krytyki,oni do tej pory różnymi metodami nie wykluczając zastraszenia, próbowali zatykać usta każdemu kto inaczej patrzył niż oni. Forum nie jest szkołą w której zdobywa się wiedzę z zakresu ortografii. Zadaniem forum jest wymiana opinii a także jakakolwiek informacja na temat działalności zwłaszcza władz. Tak często głosujemy na niewłaściwych ludzi z jednego powodu, nie znamy ich naprawdę, nie wiemy jacy oni są. Takich informacji nie przeczytamy w opolaninie. Tam są tylko kontrolowane chwalebne artykuły,jak wieki jest burmistrz jaki poliglota i jak on wszystko potrafi. Poczytność forum i opolanina daje nam oczywistą miarę i ocenę zapotrzebowania mieszkańców na taką wiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyk napisał:
forum jest dla wszystkich ludzi do wyrażania swoich poglądów, nie zaś tylko dla polonistów. Błędy nawet w druku zdarzają się każdemu. Nasi panujący starają się za wszelką cenę rozbić forum różnymi metodami,boją się jakiejkolwiek krytyki,oni do tej pory różnymi metodami nie wykluczając zastraszenia, próbowali zatykać usta każdemu kto inaczej patrzył niż oni. Forum nie jest szkołą w której zdobywa się wiedzę z zakresu ortografii. Zadaniem forum jest wymiana opinii a także jakakolwiek informacja na temat działalności zwłaszcza władz. Tak często głosujemy na niewłaściwych ludzi z jednego powodu, nie znamy ich naprawdę, nie wiemy jacy oni są. Takich informacji nie przeczytamy w opolaninie. Tam są tylko kontrolowane chwalebne artykuły,jak wieki jest burmistrz jaki poliglota i jak on wszystko potrafi. Poczytność forum i opolanina daje nam oczywistą miarę i ocenę zapotrzebowania mieszkańców na taką wiedzę.
Oj, kochani, szwankuje bystrość umysłu "w obronie forum". Przecież mój wpis był tylko "ironią " (chociaż zgodną z zasadami ort.) do wpisu ;cyt.26.08.2008, 08:53 jabłko... a nie jabko ". A tu proszę, zaraz atak na mnie. Mam prośbę, proszę czytać UWAŻNIE każdy wpis, wziąć oddech i jeszcze raz go przeczytać - ze zrozumieniem, ma się rozumieć, za każdym razem - no i potem do dzieła - ODPOWIADAĆ. P.S. Mnie ta wasza POLITYKA nie interesuje!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
Oj, kochani, szwankuje bystrość umysłu "w obronie forum". Przecież mój wpis był tylko "ironią " (chociaż zgodną z zasadami ort.) do wpisu ;cyt.26.08.2008, 08:53 jabłko... a nie jabko ". A tu proszę, zaraz atak na mnie. Mam prośbę, proszę czytać UWAŻNIE każdy wpis, wziąć oddech i jeszcze raz go przeczytać - ze zrozumieniem, ma się rozumieć, za każdym razem - no i potem do dzieła - ODPOWIADAĆ. P.S. Mnie ta wasza POLITYKA nie interesuje!!!!!!!!!
Proszę pomyśleć z oddechem,a później polemizować. Ja żadnego ataku na nikogo nie prowadzę a zwłaszcza na Panią. Zauważyłem na forum parę wpisów ludzi z obozu władzy, którzy za wszelką cenę stosują praktyki nikczemne w celu doprowadzenia do kłótni i ośmieszenia. Tych prób było wiele a metody też niewybredne. Dlatego uznałem Pani "przepraszam za sformułowanie czepianie się piszących" za ich niekiedy różny poziom polonistyczny. To jest, uważam ważne ale na forum, chyba nie najważniejsze. Dlatego mój wpis w celu zwrócenia uwagi iż forum nie jest tylko dla ludzi wyizolowanych do pewnego poziomu intelektualnego. Jest to w interesie, nie tylko forum,ale również w interesie władz,by nie odizolować się od mieszkańców i wyborców jednocześnie. Polityka mnie również nie interesuje-mam lepsze hobby, ale niestety dziś prawie wszystko jest polityką i zbyt wiele zależy od posunięć politycznych. Jakość życia jest pochodną działań politycznych, więc siłą rzeczy Pani w niej nie w mniejszym stopniu ode mnie w niej uczestniczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...