Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sala solna - haloterapia

Utworzony przez LEON, 12 sierpnia 2017 r. o 12:22
Świetne miejsce! Niepotrzebnie kojarzyłem takie miejsce ze zwyczajną grotą solną. SPA JUDA to daleko więcej niż takie miejsca...mają rację, gdy się reklamują jako "morze w mieście"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam na spacery uciekamy przed smogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam tam nigdy, ale moje dzieci mają regularne tam wyjscia z przedszkola. Sa zachwycone. Zajęcia mają specjalnie przed południem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko polecam ćwiczenia Pilates z inhalacją. Dorota potrafi zaangazować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewa z wielką klasą angazuje dzieci, zwłaszcza w soboty solne. Tyle zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nam zima nie jest zła, bo by w SPA :)....powiedziała mi wnusia na zakonczenie seansu w sali solnej. Bylismy juz o 10.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci korzystają z programu sobotniego: "solne dzieci"; zostają same, bawią się i cwiczą ....super parking przy Kiepury 5a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wiadomo co jest w sali solnej, ale jak to Pani Ewa, na przychodzacych stale czekają nowości....trampolina, nowe ksiązki, nowe gry.... Wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam profilaktycznie, powietrze z jodem, dobra ksiazka, naturalna klimatyzacja, samo zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajną ofertą są kupony podarunkowe w SPA JUDA. Dostałam od dzieci na dzien Matki. Dziekuję Wam Marku i Andrzeju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne miejsce, skorzystałam z haloterapii i masażu, który jest w bardzo rozsądnej cenie w przypadku karnetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyteczne miejsce, zdrowa oferta. To racja, że wpierw trzeba pobyśleć o uniknięciu choroby, zanim przyjdzie ją leczyć. Tyle jodu, magnezu w jednym miejscu. Korzystam też z nowej oferty masazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nowe wnętrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solanka wciąż o tych samych właściwościach, ale zachwyciło mnie zmodyfikowane wnętrze; chodzę tam leżeć i czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...