Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salmonella na weselu. Czym się zatruli się goście?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 r. o 23:41 Powrót do artykułu
Myślę że gdyby zerknąć z jakich IP wysyłane są komentarze okazało by się że szum robi jedna może dwie z faktycznie zatrutych oaob. Nie zdziwiłbym się wcale gdyby żaden z komentarzy nie był prawdziwy. Jak się tak wszyscy zatruliscie to czego restauracja funkcjonuje? A widocznie dlatego że musi tam być czysto bo sanepid by tego nie puścił. Myślicie że bajka o dziecku jest prawdziwa? Tak się składa że moja praca bezpośrednio powiązana jest z opracowywaniem materiałów medialnych i uwierzcie mi że gdyby dziecko zachorowało to taka informacja była by w nagłówku bo to by najbardziej chwytalo za serce, tak więc bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Często jeżdżę tą trasa, Jadłem tam, jadam i jadać będę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pana Pisarza nie życzę Panu przeżywania koszmaru jakim jest zatrucie dziecka salmonellą. Jestem pokrzywdzona w tej sprawie także niech Pań nie wydaje pochopnych sądów. Artykuł powstał na podstawie zeznań osób z wesela stąd w nagłówku brak informacji o dziecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby nawet zatruta była jedną osoba to co nie może dochodzić swoich praw i wnosić o odszkodowanie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne bo ja byłem na jednej imprezie co zachorowała kilka osób na weselu...mają to potwierdzone wynikami z sanepidu...ja jakos jadłem tort i nic mi nie jest...na drugim weselu tez wiem że kilka osób zachorowało i napewno nie mieli tego samego tortu...wiec nie wiem na której imprezie byłeś,chyba dni Tobie się pomyliły...a poza tym z niedzielnych chrzcin też kilka osób zachorowało i Maja to potwierdzonymi wynikami z sanepidu...a wszystkich tych chorych łączy jedna rzecz, wszyscy jedli jajka...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwićie się, że knajpa jest otwarta tak? ...a jak nie ma być otwarta skoro dzień wcześniej właściciel zostaje poinformowany o kontroli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem jedną z osób, która bawiła się tego dnia na weselu i ma potwierdzone wyniki z sanepidu. Nie jadłam jedzenia zabranego po weselu przez zamawiających przyjęcie. Nie jest więc prawdą, że mogłam zatruć się w niedzielę. Restaurator próbuje zrzucić winę na innych, byle nie wziąć odpowiedzialności za zaistniałą sytuację. Nie mam wątpliwości: salmonella grasowała w lokalu a smród jaki roznosił się przed lokalem był nie do zniesienia.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dają stare jedzenie ,a ludzie się zachwycają.Fuuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo jest jeszcze jeden ciekawy temat jaka jest przyczyna ociężałości w działaniu sanepidu w rykach. Z tego co obiło mi się o uszy to dostawcą jajek do jakubowej była pewna ferma w rykach- czy to przypadek, że jeden z właścicieli i Pani dyrektor sanepidu noszą takie samo nazwisko:?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel uchyla się od odpowiedzialności ale sanepid potwierdził obecność salmonelli w jajkach i kilku innych produktach więc nic mu to nie da. A nie wierzę w taki zbieg okoliczności, że goście dwóch wesel i chrzcin złapali wirusa gdzie indziej skoro łączył ich tylko lokal i jedzenie (na przyjęciu na którym ja byłam całe jedzenie zapewniała jakubowa).....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze to skoro wiadomo ze od jajek to jak właściciel lokalu ma zweryfikować czy jajka sa nosicielem czy nie skoro kupuje na fermie która musi być badana przez odpowiednie służby? Paranoja normalnie. Przecież każde kupione jajo ma pieczątkę skąd sa i na to sa kwity zakupu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że ma kwity tak czy tak to w jego lokalu doszło do zatrucia a nie uchylać się do odpowiedzialności a nie zrzucać winę na tort, poprawiny itp....byle oczyścić siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość, że bywa tam nie miła obsługa, to i salmonelle dadzą:) okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...