Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tobie to się chyba szkoła kiedyś pzrejadła bo byki walisz jak ostatni głąb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś napisał:
******dziennikwschodni.pl/lubelskie/38-gmin-w-woj-lubelskim-dostanie-pieniadze-przygotuja-program-rewitalizacji,n,1000182742.html czy nasze bełżyce też ? czy jak zwykle?
JAK ZWYKLE.NIC NOWEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Wróbel – Burmistrz Opola Lubelskiego został wybrany „najlepszym włodarzem” w kategorii „gminy miejsko-wiejskie” w kraju. Z kolei Gmina Opole Lubelskie uplasowała się na 5 miejscu wśród najlepszych w kraju gmin miejsko-wiejskich. Przykro mimieszkańcowi Bełżyc,że u nas w Bełżycach nic się nie da....:(:(:(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Polskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Biało- Czerwoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!! Dajta już spokuj z tymi bełzycami ! przejadły się!!!
Przejadają się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przjadają się tylko się już dawno przejadły! mam mdłości.... chyba się ide wyrzygać do centrum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile takie jak ty tak mają, najpierw sie na chleją a potem rzygają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasami lubie sie też zesrać w gacie tak przy 30 stopniowym upale! hmmm sama przyjemność ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku (o ile to określenie nie na wyrost ) czego robisz z siebie dobrowolnie kretyna ? idiotę ? mendę ?  prymitywa ? czy cokolwiek innego / rajcuje cię bycie zerem ? ps. a gdzie jest modyfikator wpisów że pozwala na wpisywanie takich tekstów, już wszystko zdziadziało i zpsiało - dziennik wschodni ma coraz niższy poziom jak widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło! przyczepił się teraz do dziennika, no co za typ! tylko się czepiać to źle to źle! a wstydzi się porządnie nasrać w gacie! no ja tego nie rozumiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota bełżycka w transie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację mik! ciemnota bełżycka wpada w trans narzekania na wszystko i na wszystkich! a można przcież po cichutku nasrać se w te gacie i sie nikomu nie przyznawać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tu nie narzekac jak Bełzyce dziadzieją coraz bardziej, porastają chwastami i ... tylko władza ma sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu się dziwić! jak tu same lenie! popatrzcie na miejscowości obok bełżyc... wszystko zadbane, wykoszone, wypielęgnowane! koszą młodzi i starsi i nie pytają czy to pas drogowy? czy droga powiatowa czy wojewódzka! oset gdzieś wy***y to babcia czy dziadek ciach go nożykiem! a to lenie! lenie! i jeszcze raz lenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej - lenie, brudasy i niechluje. zobaczcie rudery w rynku farba obłazi, schodki sie walą, drzwi takie że lepiej snopek postawić . ale takie dziadostwo ma byc chyba na 600 lecie żeby pokazać tradycje i że sie nic nie zmieniło przez 600 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście to 600 lat miasta a nie gminy Bełżyce! te nieroby z Bełzyc niech się wstydzą i dalej oglądają za kimś kto mógłby za nich coś zrobić! a oni dalej tylko biadolić jak to im źle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt gmina idzie jako tako bo ludziom sie chce dbac o swoje otoczenie a tzw. "miasto" zostało w średniowieczu i jak w tamtych czasach maja syf na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam za rewolucja w urzędzie ? siwy szaleje, jego pupil łyka na urlopie? a mówią że w wakacje to sezon ogórkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też słyszałem że tam nieźle rozrabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też słyszałem! kobity oknami uciekają! cały czas imieniny! ale jakoś wszystko dobrze funkcjonuje - no ja nie wiem jak oni to robią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...