Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Koleżanko z J., a może to pani nawrzcała pani od muzyki ostatnio od "świń" przy świadkach na terenie MDK? Ludzie sie za głowę złapali... l skąd sie wzieły te wszystkie wrzuty tak nagle, tych wszystkich "znajomych", którzy w przeciągu krótkiego czasu znależli sie w tym samym miejscu i w tym samym czasie? Pani instruktor pracuje tam 6 lat i nigdy nikt jej niczego nie zarzucał, bo nie ma czego....... Zespół J, uczniowie, przyjaciele Matczyna i przedszkola wszyscy razem na forum w podobnym czasie??? :-) Takie kłamstwa mogła napisac tylko jedna osoba :-) na szczęście IP komputera to potwierdzi. Tylko zastanów sie po co Ci to dziewczyno.... Juz raz to robiłaś z inną pracownica MDK wypisując szkaradne rzeczy o jej zajęciach... zapomnialaś.... kiedys za to odpokutujesz Kochana, jak nie tu to gdzies indziej.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli można zarzucic nieszanowanie innych komus z Mdk to na pewno nie tej dziewczynie od muzyki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie chillout :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ktos dziewczynie od muzyki reklame robi. Widac to ktos bliski, zna szczegóły, pewnie kolezanka z pracy... Złośliwość ludzka nie zna granic.. żal ludziska to czytać..... i żal dziewczyny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ktos ma w tym interes, nic nie dzieje się bez przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżyce to jednak zaścianek - jakieś negatywne uwagi dotyczące czyjejś pracy - i od razu szukanie - kto dlaczego po co? a czemu nikt nie myśli o tym, że sokro rodzice płacą za zajęcia to wymagają! Konkurencja na rynku jest duża... jak ona nie ma kompetencji (co wynika z opini rodziców i uczniów).. Wiele do życzenia pozostawia praca dyrektorów różnych placówek w mieście, np. Pani dyrektor opieki społ, ale nikt nie jest idealny, dajmy im czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy znowu chcecie od pani dyr. z opieki społecznej, kto się teraz na nia zasadził? zas co do pani muzykantki to z tego co słyszałam wzięła się cokolwiek za jakąs robotę bo chcieli jej dac wymówienie za nic nierobienie, no to teraz udaje ze jest niezastapiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani dyr z biblioteki też nie lepsza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspedientka w mięsnym też niczego sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mięsnym przynajmniej właściwa osoba na właściwym miejscu, w bibliotece niekoniecznie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się z tym nie zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kupuj w miesnymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mam kupwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kupwuj wcale zajmij sie plotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co chcecie dyrektorka biblioteki to niezła laska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla sekretarza chyba 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy przy okazji upiększania miasta władze przewidują odmalowanie straszących odpadającym tynkiem kamienic? może prywatnym właścicielom trzeba by uswiadomic że posiadanie kamienicy zobowiązuje do jej utrzymywania również na zewnątrz a nie tylko pobierania kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciapek napisał:
mam pytanie czy przy okazji upiększania miasta władze przewidują odmalowanie straszących odpadającym tynkiem kamienic? może prywatnym właścicielom trzeba by uswiadomic że posiadanie kamienicy zobowiązuje do jej utrzymywania również na zewnątrz a nie tylko pobierania kasy
upiększanie miasta?nie zauważyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełzyc nie da sie upiększyć, zwłaszcza rynku, trzeba zaorać i stworzyć od nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...