Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm - okręg 6: PO

Utworzony 12 września 2015 r. o 10:50 Powrót do artykułu
I co?  Nasza wyróżniona aktywistka radiomaryjna Pani E. Krukówna  tylko 4  głosów. Nie pomaga  Jej ani   RM, TV -Trwam, ani codzienne inne  występy w telewizyjnych programach? Nie dziwota, bo plecie czasami od rzeczy.  :P   :lol:  :lol:  :lol:  http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000167360,sejm-okreg-6-pis.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda im kasy tracić na sms-y dla takiej gazety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Smsy to jedna wielka ściema. Na listach PIS Podkański ma 8 głosów a na listach PO PSL kandydaci mają po 800-600 głosów. Przecież wiadomo że głosują sami na siebie bo kto wydawałby na nich pieniądze? A wygrany i tak jest jeden - dziennik wschodni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma obywatelska już dawno przestała być wiarygodna, to co wyczyniają jej przedstawiciele w naszym regionie woła o pomstę do nieba. Nie mają wstydu próbując wyłudzić jeszcze więcej pieniędzy od nas podatników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborów nie da się wygrać pustymi bilboradami. A kto pamięta ch### tam z polską wschodnia Karpinskiego- P. Wcislo i Lisowska to jedno i to samo. Warto poczytać o tych pracodawcach na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Puławy mają jedynego liczącego się kandydata Karpińskiego. Bardzo dobry minister skarbu, Polak, katolik ojciec piątki dzieci   Jan masz rację, że na liście PO są jeszcze bardzo dobre osoby, dlatego zachęcam do głosowania na  Wilka. Bardzo dobry wojewoda, Polak, katolik ojciec dwójki dzieci, nie był nagrany :D . Idealny kandydat dla wahających się…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie tym pseudo katolikom Podpieraja sie tylko wiara po ich owocach poznajcie kim sa duzo jest obludnikow za Ktorych wstydze sie ze wiare maja na pokaz Precz z faryzeuszami i chamami Obludnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okręg 6 to Karpiński i możecie tu krzyczeć do woli ale ma doświadczenie, ma wiedzę i ma osiągnięcia w regionie. W opozycji Elżbieta Kruk czy Gabriela Masłowska każdy rozsądny widzi, że nie ma o czym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj piękny popis dał na czacie Soboń. Mówił ''coś tam, coś tam'' dużo i nie na temat. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAŻYŃSKI PRZESTAŃ WYSYŁAĆ SMS ZE SŁUŻBÓWKI BO PRZYJDĄ PISUARY I BĘDZIE PO PTOKACH :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio E. Kruk widziałem na sławnym już filmie. I gdyby nie ten film nawet bym nie wiedział, że od kilku kadencji jest posłem RP. Tak to ci ona sławna jest. A robotna jeszcze bardziej. czego się dotknie to ruina :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk się nie szczypie z Karpińskim, walka na całego :) Chyba to jednak prawda że Wilk chce przejąć władze po skompromitowanym przewodniczącym lubelskiej PełO.
Niby na czym ta kompromitacja miała polegać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio E. Kruk widziałem na sławnym już filmie. I gdyby nie ten film nawet bym nie wiedział, że od kilku kadencji jest posłem RP. Tak to ci ona sławna jest. A robotna jeszcze bardziej. czego się dotknie to ruina :D
Ale ciemny lud to kupuje jak mawiał Kurski.Czyje widzą pod miedzą a swojego pod nosem nie raczą zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okręg 6 to Karpiński i możecie tu krzyczeć do woli ale ma doświadczenie, ma wiedzę i ma osiągnięcia w regionie. W opozycji Elżbieta Kruk czy Gabriela Masłowska każdy rozsądny widzi, że nie ma o czym mówić.
Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborów nie da się wygrać pustymi bilboradami. A kto pamięta ch### tam z polską wschodnia Karpinskiego- P. Wcislo i Lisowska to jedno i to samo. Warto poczytać o tych pracodawcach na forach.
Trzeba posłuchać w jakim kontekście te słowa zostały powiedziane a nie pisać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcy z Polski wschodniej mowią panu Karpinskiemu idź pan w ch...sam se Pan te smsy wysyłaj cwaniaczku
Nie wyborcy tylko Marek,podający się za wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowcie sobie co chcecie,ja glosuje na ludzi ktorzy maja doswiadczenie w tym co robia, wiedza co robia i ja wiem ze moga zrobic jeszcze wiecej. Tacy ludzie jak Karpinski są potrzebni w naszym regionie, i na niego ja oddaje swoj glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za poroniony pomysł - zabawa za płatne sms y ... Widać że urzędnicy z PO PSL i Lewicy powysyłali płatne sms y z urzędowych komórek na koszt urzędów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowane nie mówię Krukowej i Soboniowi a w zasadzie całemu PiSowi. Nic nie zrobili a teraz nagle im się przypomniało, że trzeba by przed wyborami się uaktywnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę po tym ze Pan Karpinski ma duze poparcie. Ciesze się, bo bardzo licze na to ze on wygra. A Pis? dlaczego mialbym glosowac na ludzi ktorzy praktycznie nic dla mojego regionu nie zrobili, nic co by ulatwilo nam zycie, albo cos, co bylo jakkolwiek przydatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...