Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Witam wszystkich  czy serwinki przyjmują w piątki   bo kiedyś nie przyjmowały Proszę o szybką odpowiedz bo wybieram sie w ten piątek  dzwoniłem do nich ale nikt nie odbiera albo numer zajęty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmuje od poniedziałku do soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZy warto jechać z dzieckiem autystycznym? Odtrucie organizmu czy inne wskazówki. Zajmuje się czymś takim czy tylko złamaniami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magnolia, mam ten sam problem i zastanawiam się nad wizytą u tej Pani.  Czy Ty byłaś już u niej? Poradziła coś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja napisał:
Ma ktoś numer telefonu  do serafinki
 Patrz str.nr. 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani czy serwinka pomoże na zwyrodnienie odcinka szyjnego mam przykre objawy a lekarze rozkładają ręce nie wiem co robić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl u niej mój szwagier. Miał nadwyrężone ścięgna barku, lekarze zalecili nosić rękę w chuście 3 tyg.Serwinka obejrzała ,mocno nacisnęła rękę w okolicach nadgarstka.Ból ustąpił powróciła pełna sprawność ręki.szwagier wrócił do domu w lekkim szoku z wielkim uśmiechem na twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. czy serwinka pomoze na kregoslup? czy lepiej udac sie do jakiegos kreglarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi pomogła , złamałam rękę .Lekarze mi żle złożyli , byłam pod narkozą.Ręka robiła się sucha.Z rodzicami byłam trzy razy u Pani Serwinki.Złożyła mi rękę.Jestem bardzo wdzięczna, że ominęła mnie operacja , druty i cierpienie.Życzę jej duuużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie, czy Serwinka pomoże na ostrogę piętową? Niestety zabiegi fala uderzeniowa oraz inne zalecane przez ortopedow nie przyniosly poprawy, a stopa boli coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam.niesamowita kobieta i jej córka mam skomplikowane złamanie palca mam stawić się za trzy tygodnie nastawiała go ,teraz mam smarować okładać kefirem itp tabletki też przypisała  zaden lekaż siętego nie chciał podjąc ,,a operację mam mieć za niby 5 lat  śmiech i mam chodzić ze złamanym palcem ..zaryzykowałem i jestem zadowolony bo już ruszam palcem o 30% więcej,,, tel 81 8514267 rejestracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej pomoże ,wal śmiało ryzykujesz tyle co dziękuje i parę dyszek za poradę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytacz napisał:
maja napisał:
Ma ktoś numer telefonu  do serafinki
Patrz str.nr. 1
 81 8514267
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy Serwinka pomoże dziecku przy zapaleniach stawu, leczyliśmy się przez 4 lata niestety przykorcz kolana pozostał no i opuchnięte 2 palce. Wyniki mamy dobre a lekarz chce nas kłaść do szpitala i od nowa sterydy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam i jak była Pani u serwinki? Pomogła? Mam u syna ten sam problem a nie chce już to leczyć starydami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zly jakis nr 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, jakie są tam zasady kolejkowania i wpisywania się na listę, nie mogę stać , a poprzednie wpisy mówią o wpisywaniu się na listę o północy i kolejkowaniu do 16. Jak to wygląda naprawdę i czy tam są miejsca siedzące dla wszystkich? a może po prostu wpisuje się na listę, jedzie gdzieś , albo siedzi w samochodzie i przychodzi na swoją kolej wyliczoną jakoś tam czasowo? Dajcie znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edyta napisał:
Witajcie, jakie są tam zasady kolejkowania i wpisywania się na listę, nie mogę stać , a poprzednie wpisy mówią o wpisywaniu się na listę o północy i kolejkowaniu do 16. Jak to wygląda naprawdę i czy tam są miejsca siedzące dla wszystkich? a może po prostu wpisuje się na listę, jedzie gdzieś , albo siedzi w samochodzie i przychodzi na swoją kolej wyliczoną jakoś tam czasowo? Dajcie znać.
 Byliśmy w Poniedziałek, Przyjechaliśmy o 5,30i byliśmy na liście 11 oczywiącie wszyscy byli w samochodach, o 7 Pani Serwinka otworzyła bramę i woła wszystkich do pomieszczenia i robi listę jeszcze raz, ponieważ ma również swoją listę z dnia poprzedniego bądź jak ktoś znajomy się zapisze wcześniej. Dzieci, ludzie z zapaleniami, i złamaniami tego samego dniasą przyjmowani jako pierwsi, Na początku przyjmuje Pani Serwinka sama a później przyjeżdża jej córka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Codziennie na listę do P. Serwinki zapisują 50 osób. Część z nich przyjeżdża w środku nocy, by być na poczatku, ale rzeczywiście  czasami p. Serwinka  dopisuje inne osoby i kolejka przesuwa się"'w dół". Byłam u niej pierwszy raz. Przyjechałam o godz. 9. Byłam 40 na liście, ale przez następne 5 godzin nikt sie nie zapisał. Zostałam przyjęta o godz. 19 , a osoby, które zapisały się po mnie przyjęto ok. 20tej. W czasie całego dnia, dodatkowo, bez kolejki było przyjętych kilkanaścioro dzieci i kilka osób ze świeżymi złamaniami. Następnym razem zaryzykuję i przyjadę po południu, by załapać sie na ostatnie miejsca, bo wieczorem czeka się relatywnie krócej. Częśc osób trafia do córki, p. Małgorzaty, część do p. Serwinki, gdyż przyjmują w jednym pomieszczeniu. Niektóre osoby zapisują się, a później jadą na parę godzin do domu. Niestety czasami są z tego powodu scysje, gdyż część kolejkowiczów uważa, że jak nie odstałeś swego, to cię nie wpuszczamy. Poczekalnią jest małe pomieszczenie z piecykiem węglowym. Może się w nim zmieścić kilkanaście osób. Pojechałam po poradę z czymś, co laik nazwałby ostoga piętową. P. Serwinka orzekła, że ostroga piętowa to nie problem, ale chyba ja mam kłopoty z chrząstkami, a z tym....to zobaczymy czy coś da się zrobić. Rzeczywiście jest specyficzną kobietą, przekonałam się, że trzeba uparcie ją wypytywać, bo chyba nie wierzy ,że dla kogoś kto jest ta pierwszy raz, jej zalecenia są nieznane i nie wie jak je zastosować. Mimo wszystko obie panie są bardzo życzliwe, przy takiej ilości pacjentów ! Ludzie dają im "co łaska", ale ja uważam, że  jeżeli ktos potrafi zapłacić lekarzowi i 150 zł, mimo że nie ma gwarancji , czy pomoże, to im należy się przynajmniej 50 od wizyty ! Córka prawdopodobnie przyjmuje od poniedziałku do czwartku, a p. Serwinka chyba 6 dni. Robię wszystko ,co mi zalecono i czekam na wyniki. Wszyscy z kolejki, którzy byli kolejny raz chwalą JE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki bardzo! A na podstawie czego stwierdziła że masz problem z chrząstkami i co ci fizycznie zrobiła przy tej pierwszej wizycie? Mi ortopedzi diagnozują różnie, raz ostroga, raz zapalenie achillesa, ale ból w obu stopach mam gigantyczny i wędrujący i nie wierzę, że indywidualne wkładki ortopedyczne tu coś pomogą, a to mi zalecają i innych rad nie mają, a za wizytę płaciłam nawet 400zł u guru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...