Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Warto jechać 600 km :) ale trzeba sie naszykowac na czekanie i przyjechac najpóźniej o 3 jak chce sie wejsc tego samego dnia... moja kolezanka miala problem z kregami i jej pomogla 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corka ma 5 tygodni czy pomoze na biodra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Serwinka zajmuje się też ostrogami piętowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrod to przyjmował na ortopedii ciotka po wypadku, powiedzieli lekarze, że operacja reki i kości obojczyka na śruby, szwy, blizny i do końca życia nie będzie mogła do góry ręki podnieść... Pojechała do Serwinki i kobieta jej wszystko ponastawiala i rękę ma sprawną. Ma tylko z jednej strony lekko wypukłą kość obojczyka, ale nawet tego nie widać jak ktoś nie wie o tym obojczyku to nawet nie zwróci na to uwagi. Po kilku miesiącach już normalnie ręką mogła wszystko robić. Ciemnogrod to niedouczeni lekarze a nie Serwinka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich, którzy pytają, ja osobiście nie bylem u Serwinki, ale moja Ciotka i bratowa były. Ciotka z kręgosłupem (ból nie do zniesienia, nic nie pomagało) a bratowa jako dziecko coś z nogą. W obydwu przypadkach skuteczność 100%. To było pare lat temu, podobno trzeba stać w kolejce i najmilsza nie jest, ale podobno na wszystko pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupujcie leków w aptece w Niedzwiadach koło Tarła po wizycje u serwinki, zdzierają 3 krotną wartość leków. To nie uczciwy proceder tak naciągać chorych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wizycie u serwinki nie kupujcie leków w aptece w Niedzwiedziach, zdzierają trzykrotną wartość ceny leków. To skandal żeby tak rzerowac na chorych ludziach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Serwinka przyjmuje w soboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie.Mam zapytanie czy Serwinka pomaga przy Haluksach?Pracuję przy kasie na stojąco i po 8 godz,oczuwam mocny ból.Haluksy mocno widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie.Mam zapytanie czy Serwinka pomaga przy Haluksach?Pracuję przy kasie na stojąco i po 8 godz,oczuwam mocny ból.Haluksy mocno widoczne.
 Oczywiscie, że pomaga. Za tydzień mam wizytę u niej właśnie i będzie nastawiała haluksa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam gangliona na nadgarstku. Czy miał ktoś taki problem i jak go rozwiązała P.Serwinka? Proszę o odpowiedź i dziękuję:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta Pani zajmuje się tylko chorobami/dolegliwościami związanymi z układem kostnym czy pomaga również na inne schorzenia. Proszę o pomoc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kręgosłup? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mozna się zarejestrować do Uzdrowicvielki telefonicznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma ktoś aktualny numer telefonu do Serwinki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taPani zajmuje się tylko zlamaniami, czy też innymi problemami a mianowicie mam problem z nawracajacym się zapaleniem jamy ustnej, byłam już u wielu lekarzy i bez żadnych rezultatów. Od każdego słyszałam,, po tych lekach powinno już nic nie występować,, ale oczywiście jest to samo. I to do takiego stopnia że nie mogemjestmo a nawet mówić. Czy ktoś cos może poradzić a temat takiego problemu?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź na stronę  'Barbara Kazana naturoterapeutka"  Darmowe metody Naprawdę jest to dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kase jakąś za to bierze  ? ? ? ? ?
 Pewnie chciałbyś za frico??????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy ona pomoże takie w bardziej skomplikowanych chorobach jak stwardnienie rozsiane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem po dwóch operacjach, jedna u prawej i druga u lewej ręki. Minęło 3 lata, skończył sie ból, suszarka z ręki wypadała i problem był z podstawowymi czynnościami. Akurat w tej kwestii polecam zabieg chirurgiczny. Mój tata ma to samo ale sie boi operacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...