Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Cieśń nadgarstka - jestem po dwóch operacjach, jedna u prawej i druga u lewej ręki. Minęło 3 lata, skończył sie ból, suszarka z ręki wypadała i problem był z podstawowymi czynnościami. Akurat w tej kwestii polecam zabieg chirurgiczny. Mój tata ma to samo ale sie boi operacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam problem z trądzikiem, i to bardzo duży problem, niestety żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc, czy tu mogę liczyć na wsparcie i wyleczenie u tej Panu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam problem z trądzikiem, i to bardzo duży problem, niestety żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc, czy tu mogę liczyć na wsparcie i wyleczenie u tej Panu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Twój zasrany interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy na zstępujące jądra u dziecka też pomoże ta pani. Bardzo proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę że jest Ktoś taki jak Serwinka.Robi wiele dobrego i trzeba brac z niej przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na wszystko pomaga to dlaczego cioci nie pomogła na kręgosłup.Mam problem z kolanami i zastanawiam się czy ta wyprawa jest warta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZŁA I PYTAM PO CO JEST TO FORUM JAK NIKT NIE ODPOWIADA NA ZADAWANE PYTANIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam przepukline krzyżowo-lędzwiową. Czy myślicie że mogla by mi pomóc? Druga sprawa. Podawaliscie numer do tej osoby ale to jest do Serwinki czy jak slyszalem to jest do jej córki  ktora mowi kiedy można  przyjechać i sie zarejestrowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz do niej zadzwonić i się umówić ja byłem dziś i powiem tyle ulga byłem z kolanem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam cierpię na ciągłe nieustanne bóle głowy nic nie pomaga czy ta pani jest w stanie mi pomóc czy był już u niej ktoś z takim problemem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszał ktoś tzw legendę o niej ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Serwinka przyjmuje w poniedziałki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeszcze przyjmuje.Mam wnuka 11 letniego, który chodzi na palcach.Lekarze mówią ,że szwankują mu biodra.Czeka go poważna i bolesna operacja w przyszłości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy do Serwinki tylko ze działaniami czy inne choroby tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie moich rodziców jeździło do Serwina. Moje pokolenie jeździ do Serwinki i jej córki Małgosi. Pokolenie moich dzieci będzie jeździć do córki pani Małgosi, która skończyła właśnie medycynę, jest lekarzem rezydentem w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie i z tego, co słyszałam, robi tam szybką karierę. Ja się nie dziwię, każdą wolną chwilę podczas studiów spędzała ucząc się od własnej babci i mamy. Daj Boże tej rodzinie jak najdłuższe i najlepsze życie za to, co przez kilka pokoleń robią dla ludzi. I szczerze polecam, bo pomogły mojemu mężowi, mojej mamie, mojej córce, mojemu bratu i setkom moich znajomych. Nie znam nikogo, komu by zaszkodziły. Jeżeli nie potrafią pomóc, to niczego nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja o Pani Serwince dowiedziałem sie kilka lat temu, ale podchodziłem do tematu bardziej na wesoło niż na poważnie. Do czasu aż potwornie rozbolał mnie bark. Wizyta u ortopedów w Warszawie: 1 Pan doktor - konieczna ingerencj chirurgiczna: 2 Pan doktor - damy skierowanie na rechabilitację (ultradzwięki) i po nich będziemy się zastanawiać co dalej. Bark boli cały czas, nie można spać, kierować samochodem, przeszkadza w codziennym egzystowaniu. Ręka bezwładnie wisi jakby była przyczepiona pinezką do barku. Pojechałem do Pani Serwinki. W piątek jedna wizyta u Pani Serwinki - Starszej.  Pani zapytała o badania, czyta RTG, czyta USG - 83 lata i bez okularów.  Masaż łopatki i przedramienia (bolesny jak cholera, ale do wytrzymania) - do bolącego barku nawet nie dotknęła. Leki, maści i ćwiczenia. W poniedziałek Kolejna wizyta u Pani Małgosi - masaż,ćwiczenie, leki, maści. W środę mogłem podnieśc ręke do góry, w sobotę pływałem na basenie!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobitki są super. Wśród pacjentów nie ma jednej osoby, która wypowiadała by się negatywnie o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak w medycynie jednemu pomoże drugiemu nie. To jest trochę jak szamaństwo. A tak na poważnie to starsze osoby prawdopodobnie  zwyrodnienia których nie da sie osunąc bez inwazji chirurga. Mnie pomogła, "uzdrowiła" mi bark w ciągu 6 dni - od wiszącej i bolącej reki do pełnej sprawności. Radzę Ci jechać, ale pozbyc się jakichkolwiek uprzedzeń i spektakularnych oczekiwań. Lepiej sie niemiło zaskoczyć niz miło rozczarować. Bardzo ważne jest podejście do choroby - musisz mieć optymistyczne podejście do życia i się USMIECHAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludziom pomogła i pomoże przesadzasz. Jakbyś dziennie miała 50 ososb chorych po poradę szczęśliwa byś była nie sądzę trzeba się cieszyć że pmmaga i że jeszcze żyje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...