Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
czy na refluks pomoze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na refluks pomoze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kylo napisał:
Pytanie czy pomaga na zmiany reumatologiczne stawów kolanowych ?
Ja mam to samo pytanie , jeżeli ktoś wie proszę o odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
A czy na konflikt rzepkowo-udowy oraz skrzywiony kręgosłupo pomoże ?
Wątpie.... rzepki Ci na stałe nie przesunie i kręgosłupa nie wyprostuje. Ona jest dobra od leczenia urazów typowo mechanicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem stałą bywalczynia w Tarle u Serwinki. Mogę potwierdzic, że zawsze coś doradzi w sprawach kostnych: nastawi, da jakieś okłady, maście, które na prawdę pomogą. Sama jeżdzę z problemami kości: stawy kolanowe, kręgosłup, nadgarstki, łokieć. I podczas moich wizyt tam naprawde się naoglądałam jak wszystkim pomaga i co robi naprawdę polecam. W chwili obecnej przyjmują tam dwie kobiety: Serwinka (starsza) i p. Małgosia-jej córka. Obie są na prawdę dobre. Młodsza zajmuje się skomplikowanymi rzeczami. Przyjmują od poniedziałku do soboty, a p. Małgosia jest tylko od pon-czwartku. Aby się do niej dostać trzeba jechac w nocy, bo więcej niż 50 osób dziennie nie przyjmują-jest tworzona lista numerowana i wchodzi numerek po numerku. Jednak nagłe przypadki i dzieci sa przyjmowane poza kolejnością i nie ma co się złościć, bo ona tak decyduje i jak ktos sie zacznie rzucać odnośnie kogos spoza listy-to może go nawet nie przyjąć i jest juz wkurzona do konca dnia. Więc nie warto podważać jej decyzji i słusznie. Jak to ona mówi: jak wam coś nie pasuje to iddzie do lekarzy. Odnośnie zapłaty, to bierze co łaska, ale ok 40-50 zł minimum, nikt niej nie daje Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam spory uraz do tego typu praktyk..... byłem raz u jednego "terapeuty" w Chmielku koło Łukowej (nazwisko pominę) chyba powiat biłgorajski. Tak mnie nastawił iż pojawiła mi się wypuklina miedzykręgowa!!!! A więc uważajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zdrowia i cierplieości dla Pań Serwinek pozdrawiam Z.D niedługo tam będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam od urodzenia mam przykurcz sciegna Arhillesa w prawej nodze koncyna jest krotsza o 2 cm chodzilam na masaze i roznego rodzaju zabiegi ale nic nie dalo rady zeby ta noge wyprostowac napiszcie czy o takim przypadku cos slyszeliscie czy tam moge szukac pomocy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat również korzystał, od razu wiedziała o co chodzi, pomogla i mało tego, zdiagnozowała to samo co powiedział lekarz a po zabiegu kazała wykupić leki, ktore lekarz wcześniej przepisał. Pięniedzy nie chciała przyjąć, dodatkowo wykryła jeszcze jedno uszkodzenie, ktore przy okazji tez naprawiła:) Zna się na tym co robi jak mało kto. Gorąco Polecam naprawde Warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam problem czy ktoś może mi poradzić.Mój syn ma skoliozę kręgosłupa czy Serwinka pomoże mu?Grozi mu operacja na razie ją przełożyłam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze pomoze warto pojechac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Comme Sac Longchamp Pliage les balises Euro très haut de gamme faire un effort pllysfmac mafctiapl pour tirer profit de Chines à sac longchamp échéance des Sac longchamp pliage marchés de grande classe, Sac longchamp Shanghai s'est longchamps pas cher développée pour devenir un choix à la mode juste pour maisons pour s'assurer que vous hôte ou hôtesse montre la création de plus de l'ancienne, au moyen de Sac a main Longchamp Lorry Cleef & Arpels la marque à côté de vous assurer que vous sai Sac Longchamp un fabuleux rétrospective.Commandé par Sac Longchamp la résidence Firdaws tendance (paradis à l'intérieur de l'arabe), introduit par simple Kadyrova Solde Sac a main Longchamp Soldes Sac Longchamp trois ans dans le passé, il était absolument les initiales de longchamps pas cher ces sortes de présents pour votre tag extérieur Longchamps Pas Cher Tchétchénie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Comme Sac Longchamp Pliage les balises Euro très haut de gamme faire un effort pllysfmac mafctiapl pour tirer profit de Chines à sac longchamp échéance des Sac longchamp pliage marchés de grande classe, Sac longchamp Shanghai s'est longchamps pas cher développée pour devenir un choix à la mode juste pour maisons pour s'assurer que vous hôte ou hôtesse montre la création de plus de l'ancienne, au moyen de Sac a main Longchamp Lorry Cleef & Arpels la marque à côté de vous assurer que vous sai Sac Longchamp un fabuleux rétrospective.Commandé par Sac Longchamp la résidence Firdaws tendance (paradis à l'intérieur de l'arabe), introduit par simple Kadyrova Solde Sac a main Longchamp Soldes Sac Longchamp trois ans dans le passé, il était absolument les initiales de longchamps pas cher ces sortes de présents pour votre tag extérieur Longchamps Pas Cher Tchétchénie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobe 7 kobe shoes lebron shoes Lebron 9 Dwyane Wade Shoes Blake Griffin Shoes Charles Barkley Shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Air Max 2012 two-layer hyper fuse upper with notched inner-sleeve delivers lightweight, http://www.myairmax2012store.com/ flexible support and seamless comfort. A molded collar helps reduce heel slip. Air Max 2011 Flex grooves encourage a smooth transition.Nike Air Max the BRS thousands of carbon rubber under the heel. Solid rubber with strategically-placed lugs Air Max 2012 covers the rest of the outsole to give durable traction.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
air max 2011 air max 95 air max 2012 air max 90 air griffey max air max 2011 nike air max 2011 women air max 2011 cheap air max 2011 men air max 2012 nike air max 2012 cheap air max 2012 womens air max 2010 air max 2010 womens air max 2010 mens air max 2009 air max 2009 women air max 2009 men air max 24 7 air max 95 cheap air max 95 shoes air max 91 air max 90 infrared air max 90 cheap air max 90 hyperfuse air max 90 women air max TN air max TN air air max 1 air max 1 safari air max JR air griffey max i air griffey max 1 air griffey max one air griffey max 2 air griffey max ii air griffey max fury air max ultra air max turbulence air max lunar air max lunar nike
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Serwinka pomoże mi lub przynajmniej coś doradzi na nawracające zapalenie pęcherza. Dolegliwości utrzymują się już od trzech lat i lekarze nie wiedzą o co chodz, bo na posiewie nic nie wychodzi złego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż jest po wypadku motocyklowym, jest na wóżku od 9 miesięcy, jednu lekarze dają mu szanse na powrót do zdrowuia inni nie, czy ta Pani jest w stanie na pomóc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania pojedź do niej, na pewno coś doradzi Nie ma co liczyć na to, że od razu wstanie, ale na pewno coś ułatwi Magda nie wiem czy jest sens żebyś jechała, ona zajmuję się kośćmi, ortopedią, nie raz również ranami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie też tak słyszałam i tylko takie opinie znalazłam. Jednak mój teść ma niewydolność żył i ona go leczy. Mąż rozmiała z jej "pacjenatmi" i ludzie z różnymi sprawami przyjeźdzają. Była młoda dziewczyna z problemami skórnymi, która też już dłuższy czas sie u niej leczy i niby jest poprawa. Dlatego sobie pomyślałam, że może i mi być coś pomogła lub przynajmniej jakoś ukierunkowała. Bo już szlak mnie trafia z tymi lekarzami i ich lekami, a w ogóle nie słuchają tego co do nich mówię. Jednak wolałam najpierw zaczerpnąć informacji z otoczenia, bo szkoda bym marnowała czas i nerwy tej kobiety. Lepiej żeby zamiast mnie przyjęła kogoś komu naprawdę pomoże:-)))) Żałuję, że nie wiedziała o niej wcześniej, chodź mieszkam zaledwie 50km od jej domu. Mój szwagier miał operację na kręgosłup i długo dochodził do siebie, a tak może ona by coś na to zaradziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...