Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sezon grzybobrania rozpoczęty. Czekamy na Wasze zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2018 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Południe , wschód lubelszczyzny tam padały deszcze natomiast północ sucho i rozmawiałem z leśniczym że nie będzie grzybów bo wyschła grzybnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widzę 2-wa sromotniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej tego nie jeść a już napewno nie dawać dziecią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'dziecią'... Jakie cv taki kandydat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takieeee grzyby ***dobreporady.cba.pl/grzyby.html piękne okazy ***dobreporady.cba.pl/images/borowik_siatkowy.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja moge swojego ze slipów wyciagnać:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem 2 dni temu w Puszczy Kozienickiej. Sorry, nie ten region ale potwierdzam. Grzyby sie zaczęły. Są już podgrzybki brunatne i prawdziwki. W godzinę 2 osoby uzbieraliśmy półtora wiaderka. To jeszcze nie jest prawdziwy wysyp ale warto było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam. Nie wycinajcie grzybów prosto że ściółki, bo reszta korzenia zabije razem z grzybnią i za rok już tam nic nie będzie. Trzeba wykręcić takiego z ziemi i dopiero odciąć korzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam. Nie wycinajcie grzybów prosto że ściółki, bo reszta korzenia zabije razem z grzybnią i za rok już tam nic nie będzie. Trzeba wykręcić takiego z ziemi i dopiero odciąć korzeń
 Zgnije, a nie zabije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puszczy Piskiej okolice Ruciane Nida mimo suszy uzbieralam wiaderko prawdzikow. Chyba zaczyna sie wysyp. Jeden deszcz a będzie ich mnóstwo. Ale ja juz w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja moge swojego ze slipów wyciagnać:P
 Nie rób smrodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyby są niezdrowe, ten szczeniak ma kilka bet i lepiej niech tego nie zjada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa to jest praca siedzimy i czekamy na wasze zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzybki ładne ale widać nie wszędzie chyba dopiszą okolice Puław na razie nic się nie dzieje, strasznie suchoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba papierzaki. ...w lesie sucho w tym sezonie grzybów nie będzie. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...