Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sezon motocyklowy otwarty: Zloty w Lublinie i Białej Podlaskiej (zdjęcia)

Utworzony przez troszkępodirytowany, 25 kwietnia 2010 r. o 17:46 Powrót do artykułu
No to się zacznie... Ludzie w tym roku przynajmniej ostrożniej!! Chociaż, kto mądry to jeździ ostrożnie i tyle co inni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa. Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa. Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa. Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz w lusterka IDIOCI na motocyklach są wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... każdy sądzi według siebie.... jesli sam jezdzisz jak idiota to uwazasz ze wszyscy tak robią ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...