Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skanda na uroczystościach w Opolu Lub. upamietnienia oficerów zamordowa

Utworzony przez Gość, 29 kwietnia 2009 r. o 13:33
Dziś w Opolu Lub. o 13.30 odbędzie się uroczystość poświęcona ofiarom zbrodni katyńskiej. Pamięć pięciu oficerów pochodzących z gminy Opole ma zostać upamiętniona poprzez zasadzenie 5 symbolicznych dębów. Do posadzenia jednego z nich została zaproszona osoba, która jest podejrzana o kontakty z tajnymi służbami PRL (jako Tajny Współpracownik, lub funkcjonariusz na tajnym etacie w SB). Jeżeli do tego dojdzie, będzie to oznaczało pohańbienie pamięci ofiar straszliwej zbrodni. Należy przypomnieć, że PRL rządzony przez komunistów od samego początku zakłamywał prawdę historyczną co do mordu katyńskiego, a tajne służby w tym Służba Bezpieczeństwa, bezpardonowo zwalczały ludzi i środowiska, które odważyły się poruszyć tą sprawę. Osoba będąca na usługach komunistycznego aparatu terroru nie powinna w takich obchodach uczestniczyć. Dopuszczenie takiej osoby do tak podniosłej uroczystości jest skandalem, z który powinni się wstydzić organizatorzy tych obchodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co proponujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zizi napisał:
Co proponujesz ?
Właśnie co zrobić, żeby więcej takie żenujące przypadki się nie zdarzały. Może ktoś z odwiedzających tak licznie ten temat ma jakiś pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tej uroczystości i prawie wszystkich znam i powiem że nie myślę aby ktoś z nich był TW. Jeżeli masz dowody to śmiało pisz. Ja wszystkich sprawdziłem na liście Wilsztajna i na szczęście nie było tych nazwisk, tak że nie podgrzewaj atmosfery i szanuj wysiłek organizatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liście Wilsztajna - no na tej liście to na pewno nie było. Pewnie ci się listy pomyliły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Byłem na tej uroczystości i prawie wszystkich znam i powiem że nie myślę aby ktoś z nich był TW. Jeżeli masz dowody to śmiało pisz. Ja wszystkich sprawdziłem na liście Wilsztajna i na szczęście nie było tych nazwisk, tak że nie podgrzewaj atmosfery i szanuj wysiłek organizatorów.
A jakie osoby brały udział w sadzeniu tych dębów? Nie mogłem byc na tej uroczystości, a chciałbym wiedzieć, kto uhonorował pomordowanych przez NKWD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
A jakie osoby brały udział w sadzeniu tych dębów? Nie mogłem byc na tej uroczystości, a chciałbym wiedzieć, kto uhonorował pomordowanych przez NKWD.
Jak nie byłeś to co cię obchodzi teraz kto był, było przyjść i uczestniczyć w uroczystościach i wiedział byś kto był , a nie teraz piłować ry..a. Posadził byś dęba i wyszedł byś na bohatera . A na przyszłość to pilnuj dat uroczystości i uczestnicz w nich godnie i nie podsycaj kwasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NKWD w ZSRR = w Polsce PZPR . Ci z NKWD strzelali do "Katyńczyków" a kto w większości był na tej historycznej uroczystości???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie byłeś to co cię obchodzi teraz kto był, było przyjść i uczestniczyć w uroczystościach i wiedział byś kto był , a nie teraz piłować ry..a. Posadził byś dęba i wyszedł byś na bohatera . A na przyszłość to pilnuj dat uroczystości i uczestnicz w nich godnie i nie podsycaj kwasu.
Może tak trochę więcej kultury. Grzecznie się zapytałem, a ty drogi formułowiczu od razu atakujesz i obrażasz. Był bym z całą pewnością na tych uroczystościach, jednak musiałem być w pracy. A czy to jakaś tajemnica, kto sadził te dęby. Przecież to były publiczne obchody, jak ktoś miał szansę w nich uczestniczyć, to może się podzielić z innymi swoimi wrażeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną! Najlepiej na wszelki wypadek zlikwidujmy wszystkich urodzonych przez 1989 rokiem, zburzmy ich domy i w ogóle wszystko oprócz kościołów. Wtedy nie będzie komunistów, nie będzie TW nie będzie niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś bełkot. Czyzby Piotrek za dużo dał po szyi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Precz z komuną! Najlepiej na wszelki wypadek zlikwidujmy wszystkich urodzonych przez 1989 rokiem, zburzmy ich domy i w ogóle wszystko oprócz kościołów. Wtedy nie będzie komunistów, nie będzie TW nie będzie niczego.
Niczego nie burzmy, ale o podstawowych rzeczach pamiętajmy: Bóg, Honor, Ojczyzna! Szlak mnie trafia jak słyszę , że PO jest członkiem IPP czyli europejskiej chadecji, czyli chrześcijańskiej demokracji (konserwatywnej prawicowej partii zachodu), partii walczącej z komuną. Natomiast w całej Polsce jak i naszym Opolu 95% osób utożsamiających się z PO to dawni komuniści , poplecznicy i byli członkowie PZPR. Gdzie ich "komusza godność"! Przed 1989 rokiem walczyli z niepodległościowym zrywem a jutro jako pierwsi będą składali wieńce i przyjmowali odznaczenia. Dawni patrioci (z przed 1989) czcili i pamiętali o bohaterach z przed wieków , obecnie wmawia nam się że jesteśmy zacofani kultywując właśnie te najistotniejsze prawdy z przed kilkudziesięciu lat. Nasi Ojcowie mówili "tylko pod Krzyżem, tylko pod Tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem". Komuniści z dzisiejszej PO nasze Krzyże zdejmowali w owych czasach ze szkół i instytucji publicznych, budowali sojusz z ZSRR a dzisiaj mają czelność twierdzić, że dzięki nim "żyje się lepiej". Słuchajcie ja rozumiem , że każdy musi jakoś tam żyć , ale bez przesady. Taka amnezja? Nasi dziadowie - patrioci w grobach się przewracają widząc jak ich trud w walce o wiarę, wolność i niezależność idzie na marne. Pozycja i kasa to nie wszystko jest jeszcze uczciwość i honor. Napisałem to bo tak czuję i mam daleko w tyle co mi odpiszecie . Nie zamierzam tego czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota napisał:
Niczego nie burzmy, ale o podstawowych rzeczach pamiętajmy: Bóg, Honor, Ojczyzna! Szlak mnie trafia jak słyszę , że PO jest członkiem IPP czyli europejskiej chadecji, czyli chrześcijańskiej demokracji (konserwatywnej prawicowej partii zachodu), partii walczącej z komuną. Natomiast w całej Polsce jak i naszym Opolu 95% osób utożsamiających się z PO to dawni komuniści , poplecznicy i byli członkowie PZPR. Gdzie ich "komusza godność"! Przed 1989 rokiem walczyli z niepodległościowym zrywem a jutro jako pierwsi będą składali wieńce i przyjmowali odznaczenia. Dawni patrioci (z przed 1989) czcili i pamiętali o bohaterach z przed wieków , obecnie wmawia nam się że jesteśmy zacofani kultywując właśnie te najistotniejsze prawdy z przed kilkudziesięciu lat. Nasi Ojcowie mówili "tylko pod Krzyżem, tylko pod Tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem". Komuniści z dzisiejszej PO nasze Krzyże zdejmowali w owych czasach ze szkół i instytucji publicznych, budowali sojusz z ZSRR a dzisiaj mają czelność twierdzić, że dzięki nim "żyje się lepiej". Słuchajcie ja rozumiem , że każdy musi jakoś tam żyć , ale bez przesady. Taka amnezja? Nasi dziadowie - patrioci w grobach się przewracają widząc jak ich trud w walce o wiarę, wolność i niezależność idzie na marne. Pozycja i kasa to nie wszystko jest jeszcze uczciwość i honor. Napisałem to bo tak czuję i mam daleko w tyle co mi odpiszecie . Nie zamierzam tego czytać.
Chlopie marsz do szkoly bo wiadac zes gamon. Pisac takie brednie to az wstyd. Jakie PO jest komunistyczne, wrecz przeciwnie PiS to komuchy. Przeciesz slyszysz jakie maja hasla.Palikot dzisjaj czytal prace magisterska Pana Prezydenta i widac ze byl marksista. PO to partia przedsiebiorcow ludzi postepowych i o to chodzi zeby Polske pchali do przodu a nie nierobom dawac kase jak za komuny. Widocznie jestes jednym z nich nierobem i nieudacznikiem i nie dziwie sie ze tesknisz do starego. PiS chcial sobie zawlaczyc walke o demokracje co nie jest prawda bo ci ludzie nie walczyli o to.Pokaz mi jednego ktory byl internowany i mial zaslugi w walce z komuna bo ja nie znam ani jednego. Cos Ci brachu sie pokrecilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gosciu" poje....bały ci się partie,większość w PO to byli towarzysze z PZPR. Po przemalowaniu nazwali się liberałami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Chlopie marsz do szkoly bo wiadac zes gamon. Pisac takie brednie to az wstyd. Jakie PO jest komunistyczne, wrecz przeciwnie PiS to komuchy. Przeciesz slyszysz jakie maja hasla.Palikot dzisjaj czytal prace magisterska Pana Prezydenta i widac ze byl marksista. PO to partia przedsiebiorcow ludzi postepowych i o to chodzi zeby Polske pchali do przodu a nie nierobom dawac kase jak za komuny. Widocznie jestes jednym z nich nierobem i nieudacznikiem i nie dziwie sie ze tesknisz do starego. PiS chcial sobie zawlaczyc walke o demokracje co nie jest prawda bo ci ludzie nie walczyli o to.Pokaz mi jednego ktory byl internowany i mial zaslugi w walce z komuna bo ja nie znam ani jednego. Cos Ci brachu sie pokrecilo.
Nie wiem jak tam w innych miejscach wygląda PO, ale z tego co widzę w Opolu, to po prostu czerwoni uczepili się tego szyldu i udają liberałów oraz modernizatorów. A tak naprawdę chodzi im o to, żeby być przy korycie i kręcić bezkarnie lody. Pewnie jak Platforma pójdzie na dno to sie czepią innej partii władzy...albo reaktywują SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co cytuje i wierzy Palikotowi lepiej dla niego by się nie narodził, ponieważ to wielka ujma dla jego rodziców , którym serdecznie współczuję , że takiego imbecyla na świat wydali. - Człowieku tobie mózg się zlasował, że sam nie myślisz , lecz poddajesz się kampanijnej propagandzie? żenada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak tam w innych miejscach wygląda PO, ale z tego co widzę w Opolu, to po prostu czerwoni uczepili się tego szyldu i udają liberałów oraz modernizatorów. A tak naprawdę chodzi im o to, żeby być przy korycie i kręcić bezkarnie lody. Pewnie jak Platforma pójdzie na dno to sie czepią innej partii władzy...albo reaktywują SLD.
Kraśnik i Poniatowa jest to samo co przed powstaniem PO może tytko inne marionetki na stanowiskach ale sznurki trzymają te same osoby co w naszym miasteczku - czyli dawni czerwoni i ich poplecznicy. Idę o zakład z każdym i o każde pieniądze ,że to widzimy, ale zaklinamy rzeczywistość bo łudzimy się, że w końcu będzie lepiej, ale niestety jest jak jest i będzie tylko gorzej , bo nie znam z historii wielu żydów lub prywatnych wyzyskiwaczy , którzy dbali by bardziej o bliźnich niż o siebie. I jeszcze jedno kto to są ci prywatni przedsiębiorcy z PO - to dawni PZPRowscy dygnitarze uwłaszczeni na państwowym majątku. - po 1989 roku zamienili czerwone legitymacje na udziały w najlepszych firmach i radach nadzorczych lub uwłaszczyli się PGRami . Natomiast ci przedsiębiorcy , którzy sami przez ostatnie lata doszli do swojej pozycji niechętnie asymilują się z PO, ponieważ nie muszą są niezależni . Jest ich wielu , popatrzcie i pomyślcie drodzy młodzi przyjaciele. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu pisze o palikocie. Gdybym miał takie pieniądze jak ten dureń i tyle wolnego czasu to nie tylko przedstawiłbym wyssane z palca niby notatki o Kaczyńskich, ale nakręcił bym film, bo coś tam mówić to może każdy ja też mam znajomą osobę, która jest w posiadaniu ciekawych i sensacyjnych informacji z czasów studenckich palikota. Janusz bój się albo zadzwoń , mój telefon podałem do wiadomości redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sie raczej ucieszy. Nasi politycy to takie gwiazdki popkultury, którym chodzi o to zeby o nich MÓWIĆ i nie ważne dobrze czy żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...