Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep w Osinie zamknięty: Myszy i przeterminowane produkty

Utworzony przez Kazimierz, 24 sierpnia 2009 r. o 16:39 Powrót do artykułu
poodpijalo tym inteligentom calkowicie juz. A co ma kobieta zrobic z tym co to nie pokupowali towaru, Ma to wtedy wywlac na smietnik? Inteligencja na Tuska dala glos i teras kazdego w gnoju mocza. Kiedys towar schodzil i nikt nie wybrzydzal tak jak to tera robia. A tu takie wielkie panstwo sie inteligenckie porobilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
A co ma kobieta zrobic z tym co to nie pokupowali towaru, Ma to wtedy wywlac na smietnik?
Jak żeś taki inteligenty to możesz sam zjeść przeterminowany towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak albo ten sklep jest w - Osiny (gmina Chodel) czyli Osinach, albo Osina (gmina Borzechów) czyli Osinie. Odmiana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki towar zwraca się do hurtowni... przyjmują bez problemu, wiem bo sam mam sklep... mieszkam nie daleko osiny, i to co tam było to wołało o pomstę do nieba...Kupiłem tylko raz tam, i się zatrułem. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była stacja sanepidu dotąd, skoro od 5 lat sprzedają przeterminowane towary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla autora artykulu: Miejscowosc o ktorej piszesz nazywa sie Osina nie Osiny!!!! Dlatego powinno byc OSINIE nie OSINACH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, pięknie!..tylko zastanawia mnie jedna rzecz.. dlaczego jest tak że niektóre sklepy, i nie tylko sklepy... sanepid sprawdza wręcz regularnie, i wytyka nawet najmniejsze uchybienia...a taki "barak"na Osinie bo nie można nazwać go sklepem jest kontrolowany raz na dziesięć lat i to doooopiero po interwencji kogoś kto już po prostu nie wytrzymał! BRAWA DLA SANEPIDU ;) ...eh na świecie jest wszyskto oprócz sprawiedliwośći....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...