Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep z używaną żywnością

Utworzony przez Mariusz, 14 listopada 2012 r. o 18:33
Witam, właśnie planuję na dniach otworzyć sklep z używaną żywnością z europy zachodniej, na wzór "ciuchlandów", z tym że ja będę sprowadzał używaną żywność z restauracji, pub-ów, szpitali, domów starców itd. Kto czegoś nie zje lub nie będzie chcial zostanie zapakowane zamrożone i przywiezione do Polski. Koszt gotowego obiadu waha sie w granicach 9- 14 zł. Ja będę sprzedawał po 2- 5 zł. Oczywiście nadjedzone jedzenie będzie tańsze. Myśle że w czasie drożejącej żywności będzie to świetna alternatywa dla emerytów, rencistów, bezrobotnych oraz mniej zarabiajacych, a i nic się nie zmarnuje. Prosze o opinie w tej sprawie na gg 34981344
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Witam, właśnie planuję na dniach otworzyć sklep z używaną żywnością z europy zachodniej, na wzór "ciuchlandów", z tym że ja będę sprowadzał używaną żywność z restauracji, pub-ów, szpitali, domów starców itd. Kto czegoś nie zje lub nie będzie chcial zostanie zapakowane zamrożone i przywiezione do Polski. Koszt gotowego obiadu waha sie w granicach 9- 14 zł. Ja będę sprzedawał po 2- 5 zł. Oczywiście nadjedzone jedzenie będzie tańsze. Myśle że w czasie drożejącej żywności będzie to świetna alternatywa dla emerytów, rencistów, bezrobotnych oraz mniej zarabiajacych, a i nic się nie zmarnuje. Prosze o opinie w tej sprawie na gg 34981344
A nie sądzisz, że lepszym pomysłem byłby bank zużytych mózgów? Gryźnij "se kanapkie" z :impąrtu", "pżepij ptytkom" po dwóch poprzednikach, a jak się obudzisz - konto spuchnie ci jak gęba boksera po 12 rundzie. "Siare" komórki do wzięci - co z tego, że bezużyteczne. "Żadki rasytasz".... mało śmigany . Wiem, wiem to tylko niewinna prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł są używane ciuchy, samochody sprowadzane z Niemiec to czego nie żywność Polak z biedy zje wszystko ,, .... jeszcze Polska nie zginęła kiedy my-szy jemy..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...