Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup aut auto skup Lublin- gdzie sprzedać auto ?

Utworzony przez patrykkopula34, 24 stycznia 2018 r. o 11:19
Witam,   Nie chce mi się szperać po necie, bo wiele jest firm a to sam numer, nie można podjechać, a za jakiś czas chce sprzedać nasze rodzinne samochody. Polecacie jakiś napawdę uczciwą i dobrą firmę ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę podać dwie sprawdzone przeze mnie dokładnie. pierwsza to ***s-car.pl/ w sumie dwa razy już korzystałem i zawsze lepiej wychodziłem na tym niż w innych firmach. a druga firma, aczkolwiek ona skupuje do kasacji jakbyś potrzebował lub ktoś to firma skuptrew z Świdnika.  rafał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pożegnałem się z moją "Renatą" zadbaną dodam.  Konkretny Pan, dobrą cenę mi zaproponował no i sprzedałem moje "maleństwo" Mogę Wam polecić firmę S-CAR.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, o której piszecie nie jest punktualna. Dwa razy sprzedałem tam auto, bo dobrą cene dają ale dwa razy musiałem czekać na nich aż 15 minut dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niedługo otwieram firmę, i możecie do mnie dzwonić, skupować będę auta  nadające się wyłącznie do kasacji lub na złom. Dam Wam znać i podam później adres do strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę, to firma s-car ma sporo pozytywów, także na początku lutego zobaczymy, czy jest jak piszą, bo chcę już sprzedać mojego forda focusika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skup aut Kostryż, i firma  S-CAR.pl  te firmy Wam polecam. Uwierzcie nie ma co zawracać sobie głowy z szukaniem. Ja już to przechodziłem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku lutego miałem sprzedać mojego focua a padło na dziś. Także facet konkretny,  wysłałem zdjęcia, dogadaliśmy się co do ceny, w sumie liczyłem na więcej ale i tak dostałem od tej firmy s-car.pl najlepszę cenę. Ktoś z was pisał, że się firma spóźnia do klienta, ale u mnie to tylko kilka minut, także tu też dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się porobiło z tymi firmami ? Tyle kiedyś ich było a teraz dosłownie jak przeglądam skupy aut, to firmy z lubelskiego, które mają normalną stronę, są zarejestrowani i można się do nich udać jest kilka ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powykruszali sie. Dawali tak mało kasy za auta, oprócz tego chamstwo i prostota także zostało raptem z tego co się orientuję w Lubuskiem kilka dobrych naprawdę skupów. Co do mnie to nadal s-car jest porządną firmą a skuptrew ktos tu pisze chyba już nie działa - facet na emeryturę poszedł ale też uczciwa firma była. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim, sprzedałem Tej firmie S-CAR swoją bryke i postanowiłem z racji iż wiem jak ciężko w dzisiejszych czasach trafić na uczciwych ludzi, polecić ją każdemy. Przyjechał do mnie miły pan, obejrzał samochód, przedstawił swoja ofertę na którą się zgodziłem bo była najwyższa jaką usłyszałem od innych firm tego pokroju. Spisał ze mną umowę i wypłacił na miescu pieniądze. Obiecał że pomoże mi przy wyborze innego auta. Dzięki niemu udało mi się kupić również bezwypadkowy samochód od pierwszego właściciela a co ważne nie chciał żadnej rekompensaty za poświęcony czas. Pozdrawiam i dziękuję baaardzo za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim, sprzedałem Tej firmie S-CAR swoją bryke i postanowiłem z racji iż wiem jak ciężko w dzisiejszych czasach trafić na uczciwych ludzi, polecić ją każdemy. Przyjechał do mnie miły pan, obejrzał samochód, przedstawił swoja ofertę na którą się zgodziłem bo była najwyższa jaką usłyszałem od innych firm tego pokroju. Spisał ze mną umowę i wypłacił na miescu pieniądze. Obiecał że pomoże mi przy wyborze innego auta. Dzięki niemu udało mi się kupić również bezwypadkowy samochód od pierwszego właściciela a co ważne nie chciał żadnej rekompensaty za poświęcony czas. Pozdrawiam i dziękuję baaardzo za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób sprzedaje samochody, bo tak OC poszło w górę, to co się dzieje to jakaś paranoja z tymi cenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wywalili 7000zł bo nie mam zniżek w leasingu także niech sie pocałuja w dup**** wole taxówką jezdzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weź auto na Ojca lub kogoś albo sprzedaj auto, widzisz piszą tu o firmie s-car.pl czy tej drugiej  także masz rozwiązanie.  Zaoszczędzisz z OC pare klocek i na aucie zyskasz, i będziesz się woził taksówkami lub na wiele lat miesięczny na autobus :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś sprzdałem nissana micre - moja mama już nim nie jeździ od jakiegoś czasu, a zbliża się OC do zapłaty :) właśnie w firmie s-car.pl wylądował.  Tłusto nie było jak na czwartkowe pączki, ale prawda taka, że dostałem więcej pieniędzy, bo aż o 300zł niż inni. W sumie dużo ogłoszeń a 3/4 nie odbiera telefonów także nie wiem po co w ogóle się zamieszczają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość sporo opinii z waszej strony, nie ukrywam, że bardzo mi pomogliście, chociaż szperałem jeszcze w necie.  nasza flota samchodów marki fabia trafiła  w ręce ***s-car.pl. troche negocjowaliśmy z ceną, gdyż nasze auta nie były zdezelowane i na wszystko mieliśmy papiery. pan zaproponował nam nawet spotkanie w siedzibie firmy, a nasza familia się udała tam bespośrednio :) to była dobra decyzja uważamy, że firma s-car jest firmą, która jest godna polecenia. z resztą sami sprawdzić możecie, ale niech to będzie dla was pomocne.  dzięki pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kto z Was musi sprzedać auto, a nikt nie będzie chciał go kupić, to ja wezmę go na części od Was. Tel. 6024922467
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość głośno się zrobiło co do firm nielegalnych, czyli bez działalności.   Firma s-car sprawdzalem ją kiedyś o korzystałem -  jest kupe lat i  spisują umowę, płacą za auto i je zabierają. Nie trzeba nigdzie jeździec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam automotoskup.com dzisiaj sprzedałem moje auto powypadkowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...