Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śnieżyca w Lubelskiem: Nadal będzie mocno padać, sytuacja na drogach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 09:34 Powrót do artykułu
1 pług???? WTF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 plug? To jak jeżdżą te solarki i piaskarki... Tydzień po po¿
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pada Pada powiat krasnostawski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plug to samochód bez solarki A solarka to samochód z plugiem i solarka Więc pisząc solarka trzeba mieć na uwadze że solarka sama w sobie jadąc i solac pcha przed sobą jeszcze pług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pada już mniej w Cycowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pare centymetrów śniegu i już o śnieżycy piszecie? Ktoś tu chyba nie wie jak wygląda zima w tym kraju, taka prawdziwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są barany, którzy mimo to wyprzedzają. Rzuca ich po środku poza koleinami i potem znowu jedzie w kolanie samochodów. Mądre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są barany, którzy mimo to wyprzedzają. Rzuca ich po środku poza koleinami i potem znowu jedzie w kolanie samochodów. Mądre?
  To prawdziwi kierowcy. Barany to po takim manewrze wpadaja do rowu, albo jadą 20 km/h utrudniając ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Puchowej Górze leje ?:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, że tradycja jednak jest w drogowcach wielka i wbrew tem u pisze autor tego artykuły zima ponownie ich zaskoczyła. Jechałem między 7-8 rano pomiędzy Lublinem a Krasnystawem cała droga biała, tylko dzieki temu ze Tiry jeździły to po ich sladach sie lepiej jechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę jak baran jechać spokojnie i płynnie (wiem, nie wiesz co to ale trudno) z całą kolumną niż siebie i przede wszystkim innych narażać. Gwarantuję Ci, że trasę np. Lublin Warszawa przejdę z różnicą czasu max 10 minut Ale po co ja to tłumaczę "miszczowi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie +3,8 stopnia i słoneczko było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie ślisko marźnie zero reakcji a na bocznych szczerze mówiac a siedze w oknie kilka godzin zero piaskarki !!! Jechalem ok 21 główna ulica a puźniej Puławska i Radzyńska Paganiniego i bym sie rozwalił ślisko i zero posypania a natomiast widzuałem jak coś chyba przypominało miejskie odsnieżanie hmm no ale nic nie sypał plug nic nie zbierał hmmm albo km robił badz do zajezdni jechał no ale standard!!! to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast odśnieżać to jeżdza z podniesionymi pługami i nie sypiął myśląc zapewne że stopnieje i kasa zostanie!!!!! gdzie układowcy z Urzedu co znowu zaskoczenie!!!! zima w Listopadzie !!! hmm mialo nie byc!!!! Ślisko Paganiniego Lipińskiego Szeligowskiego Warszawska i Nałenczowska oraz Gnieźnieńska tam to rarytas. i gdzie służby gdzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...