Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O której przyleci? Eh zapewne w dzień kiedy każdy w pracy i mało kto będzie mógł zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On przyleci do Świdnika nie po to aby oglądał to pleps tylko elity z rodzinami z PO i PIS jest to imprezka dla wybranych a PLEPS ZA PŁOTEM...oczywiście  kasę dadzą podatnicy ze Świdnika iLublina ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu elity zrobiły imprezkę dla swoich rodzin za nasze pieniądze A PLEPS ZA PŁOT tam jego miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMBI - GONZO ... nie PLEPS ino PLEBS ok ?   widać ze siedziałeś pod płotem a nie w szkole :)   pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to jedno lądowanie więcej :), na tym lotnisku jest taki ruch ze gwizd silników zrywa czapki z głów stojących za płotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On przyleci do Świdnika nie po to aby oglądał to pleps tylko elity z rodzinami z PO i PIS jest to imprezka dla wybranych a PLEPS ZA PŁOTEM...oczywiście  kasę dadzą podatnicy ze Świdnika iLublina ..
naucz się czytać ze zrozumieniem. Organizatorem jest Pan Damian Majsak - właściciel wydawnictwa KAGERO zajmującego się między innymi militariami. Żadni podatnicy ze Świdnika czy Lublina kasy nie dają tylko prywatny przedsiębiorca. Swoją droga ten sam Pan Damian planuje (przy wsparciu finansowym firm z lubelszczyzny - sponsorów. Bez wsparcia władz samorządowych) w sierpniu pokazy lotnicze na naszym lotnisku. Już dla wszystkich. Ale oczywiście najłatwiej jest takim malkontentom tylko narzekać. Do roboty sie weź i sam sobie taki pokaz zorganizuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ja- tez-plebs nie pisze się tez tylko też i nie pisze się ino bo to stara wiejska gwara należy napisać tylko szkoda że przy płocie nie było dla ciebie miejsca poligloto pozdro..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do slik jak byś właśnie uważnie czytał to byś zrozumiał o czym pisałem widocznie ty jesteś tym nierobem bo cię to trafiło ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONZO- pAN i wŁADCA Internetu.. tWOJA mądrość i bystrość do ripost onieśmiela wszystich internautów, ale w wieku poniżej lat 12.. Kto wie, może właśnie tyle masz..    :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonzo by wszystko chciał mieć / być i to za darmo - bo przecież mu się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki panom ślik i AIW263 za udział w TEŚCIE oceniana była jakość i kultura wypowiedzi POZDRAWIAMY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba polatane w taką pogodę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała być atrakcja ... wyszło - jak zwykle: Najpierw pogoda , później czyjeś niechciejstwo ... Do obejrzenia tej maszyny byłyby całe wycieczki chętnych (ja pierwszy!) -wystarczyło trochę pomyśleć ,aby to zorganizować. Do zabytkowych maszyn Świdnik ma wyraźnie pecha - już kiedyś miał być tu air show z udziałem latających zabytków, a skończyło się blamażem.   Poza tym - dlaczego litery ZF? Przecież  T. Góra w dywizjonie krakowskim nie latał. Co za różnica jakie litery maluje się na kadłubie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której przyleci? Eh zapewne w dzień kiedy każdy w pracy i mało kto będzie mógł zobaczyć.
Spitfire przyleciał w piątek 27 czerwca 2014 r. o godzinie 11.00 a o 12.30 poleciał z powrotem nie wiem dokąd. Tyle dowiedziałam się ok 15.00 kiedy przyejchałam na lotnisko z moim tatą, który jest wielkim fanem lotnictwa II wojny światowej. Impreza była tylko dla zaproszonych gości i może obsługi lotniska bo o tej porze wszyscy inni  byli w pracy albo w szkole (na zakończeniu roku szkolnego). Organizatorzy bali się zrobić później żeby się tłum nie zjechał i elicie po butach nie deptał. Ci co mieli go obejrzeć obejrzeli a reszta niech spada. Przykre. Ponadto nie widzę sensu nagłaśniania tego przylotu w mediach skoro i tak nie było możliwości skorzystać. Bez sensu jak wszystko w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...